Co zabrać do Sanatorium?

co zabrać do sanatorium

Jesteś już po rezerwacji Sanatorium z naszej Grupy Polskich Sanatoriów i zastanawiasz się co zabrać ze sobą? O czym powinniśmy pamiętać przed przyjazdem do Sanatorium?

Już za chwilę spakujesz się i wyruszysz w podróż do jednego z naszych obiektów. W trakcie pakowania rzeczy, zastanawiasz się, czy masz ze sobą wszystko, co potrzeba. Na co zwrócić szczególną uwagę? Co zabrać do Sanatorium?

Dokumentacja medyczna

Pamiętaj by zabrać ze sobą, jeżeli dysponujesz, swoją dokumentację medyczną, która pozwoli naszym lekarzom postawić odpowiednią diagnozę i dobrać dla Ciebie najkorzystniejsze zabiegi. Jeżeli nie dysponujesz wynikami badań, zawsze będzie można skorzystać z naszych badań na miejscu w trakcie pobytu.

Strój sportowy

Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy i obuwie sportowe, które ułatwi Tobie korzystanie z wielu zabiegów. Będziesz czuć się w nim wyjątkowo swobodnie

Strój kąpielowy

W Sanatoriach bardzo dużo zabiegów związanych jest z wodą, stąd niezbędny będzie strój kąpielowy. Strój ten przyda się Tobie również na baseny, sauny, jeżeli zechcesz z nich skorzystać. Pamiętaj o klapkach basenowych. Przydatne mogą być również okulary do pływania

Niezbędne leki

Pamiętaj o zabraniu ze sobą zapasu leków, które bierzesz cyklicznie w miejscu swojego zamieszkania.

Zobacz także...