Tygodniowe lub 2 tygodniowe pobyty zdrowotne, z wyżywieniem, basenami, zabiegami. Gwarancja najniższej ceny!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 793-704-034

Czym są hotele Medical SPA

Medical SPA to połączenie nowoczesnego hotelu z infrastrukturą SPA z zabiegami, których celem jest poprawa stanu zdrowia. Hotele Medical SPA wyposażone są w baseny, salony urody, sauny, łaźnie, bogato wyposażoną bazę zabiegową oferującą zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz zabiegi lecznicze.

Leczenie i relaks na jednej z najpiękniejszych nadbałtyckich plaż w zdrowym, ożywczym klimacie, hotel uzdrowiskowy charakteryzujący się rodzinną atmosferą, z własnym oddziałem leczniczym oferującym klasyczne kuracje lecznicze i SPA czy zabiegi w SPA w górach z widokiem na piękne szczyty górskie.

Co będzie w trakcie pobytu Medical SPA?

Po zameldowaniu się w wybranym przez Ciebie obiekcie, zaprosimy Ciebie na konsultację lekarską, gdzie lekarz dobierze odpowiednie zabiegi, dostosowane do Twojego stanu zdrowia. W trakcie pobytu skorzystasz z wyżywienia, zgodnie z wybranym pakietem (może to być śniadanie, obiad, kolacja), wstępu na basen (jeżeli jest dostępny w wybranym obiekcie), dostępu do strefy saun. Szczegółowe informacje o zakresie świadczeń w poszczególnych ofertach.

Gdzie znajdują się Medical SPA?

Hotele Medical Spa znajdują się na terenie całej Polski. Najwięcej jest ich nad Morzem Bałtyckim oraz w górach, choć posiadamy również obiekty w innych częściach kraju.

Posiadamy obiekty SPA nad Morzem Bałtyckim: Kołobrzeg, Dąbki, Dźwirzyno, Dziwnówek, Ustronie Morskie, Sopot, Międzyzdroje, Świnoujście, Łeba, Kamień Pomorski.

Posiadamy obiekty SPA w górach: Cieplice, Świeradów Zdrój, Kotlina Kłodzka, Krynica Zdrój, Ustroń, Iwonicz Zdrój, Góry Izerskie

Posiadamy obiekty SPA w pozostałych częściach Polski: Ciechocinek, Augustów, Nałęczów, Konstancin, Inowrocław, Busko Zdrój.

Skąd mam wiedzieć który obiekt jest najlepszy?

Służymy pomocą przy wyborze obiektu oraz oferty. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej, posiadający fachową wiedzę z zakresu obiektów SPA, osobiście jeżdżą po wszystkich obiektach i sprawdzają ich jakość. Dzięki temu, wiemy, że dostajesz dokładnie to, co obiecujemy Tobie w ofercie.

Czy rezerwując obiekt, mam pewność, że nie przepłacam?

Dajemy Tobie gwarancję najniższej ceny, co oznacza, że rezerwując pobyt w obiekcie, nie znajdziesz niższej ceny w tej samej ofercie.

Jak zarezerwować pobyt?

Rezerwacji pobytu SPA możesz dokonać za pomocą rezerwacji internetowej lub poprzez kontakt z naszym Działem Rezerwacji.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 793-704-034