Koszt pobytu w sanatorium prywatnie

sanatorium ciechocinek recepcja

Jaki jest koszt pobytu w sanatorium prywatnie? Zobacz ile kosztuje pobyt, co ma wpływ na jego cenę i dlaczego czasem warto zapłacić kilka złotych więcej za pobyt, otrzymując znacznie większe korzyści.

W Polsce jest ponad 300 obiektów sanatoryjnych. Sanatoria różnią się standardem, wyglądem pokoi i wnętrz, jakością zabiegów, jakością wyżywienia, poziomem obsługi, lokalizacją, skutecznością leczenia.

Jaki jest koszt pobytu w sanatorium prywatnie?

Prywatne pobyty w sanatorium trwają zazwyczaj minimum tydzień. W trakcie pobytu masz do wyboru 15 lub 25 zabiegów, czyli 3 lub 5 zabiegów dziennie w dni robocze. Do tego możesz wybrać pobyt z 2 posiłkami (śniadania i obiadokolacje) lub z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady, kolacje).

Najtańsze są pobyty z mniejszą ilością zabiegów, w sanatoriach o niższym standardzie, w niskim sezonie (trwającym zazwyczaj od listopada do marca, z wyłączeniem świąt i nowego roku).

Pobyt w sanatorium prywatnie w szczycie sezonu, latem, nad morzem, zupełnie przy plaży, wpłynie na wyższy koszt. Możesz jednak dzięki niemu, poza profesjonalnymi zabiegami, poczuć się, że korzystasz z życia i cieszyć się szumem morza.

Koszt pobytu w Sanatorium – konkretne przykłady

Zapraszamy do wyboru konkretnego obiektu na naszej stronie internetowej w menu na górze strony.

Zajrzyj również do naszego profilu na Facebooku: Polskie Sanatoria

Zobacz także...