Prywatne Sanatorium

sanatorium ciechocinek pokoj

Prywatne Sanatorium – na czym to polega? Dlaczego Polacy coraz częściej wybierają prywatne sanatorium zamiast korzystać z dofinansowania z funduszu zdrowia? Jak wyglądają takie pobyty? Jak się to załatwia?

Prywatne Sanatorium – Czym różni się od pobytu z NFZ?

Wybierając prywatne sanatorium nie musisz prosić swojego lekarza rodzinnego o skierowanie. Nie jest konieczne zgłaszanie się do Narodowego Funduszu Zdrowia. Nie trzeba czekać w kolejce i być zdanym na lokalizację wybraną przez instytucję kierującą. Pobyt może trwać dowolny czas, zazwyczaj są to pobyty tygodniowe i dłuższe. Możesz wybrać dowolną porę roku, którą lubisz.

Wystarczy, że zadzwonisz do nas, wybierzesz termin, miejsce pobytu, spakujesz się i wyruszysz się w drogę. Dobierzemy dla Ciebie ładny pokój a nasi lekarze zadbają o to, by przypisać Tobie odpowiednie zabiegi.

Prywatne Sanatorium – Gdzie jechać?

Nasze propozycje pobytu w Sanatorium dotyczą różnych lokalizacji. Możesz wybrać obiekt nad morzem, w górach, w Polsce Centralnej, na Mazurach.

Jeżeli chcesz wybrać prywatne sanatorium nad morzem, polecamy nasze lokalizacje w miastach: Kołobrzeg, Dziwnówek, Sopot.

Jeżeli poszukujesz pobytu w Polsce centralnej, proponujemy Tobie: Ciechocinek, Busko Zdrój, Nałęczów.

Jeżeli kochasz góry i chcesz spędzić czas w sanatorium w ich sąsiedztwie, proponujemy: Cieplice oraz Iwonicz Zdrój.

Co będzie w cenie pobytu?

W trakcie tygodniowego lub dłuższego pobytu, będzie pakiet zabiegów (zazwyczaj 15 lub 25 w ciągu tygodnia), wyżywienie (2 lub 3 posiłki), wstęp na basen, konsultacja lekarska, pomoc medyczna.

Zazwyczaj ewentualnym dodatkowym kosztem jest opłata uzdrowiskowa (około 3,5 zł – 4,2 zł za dobę za osobę w zależności od lokalizacji) oraz parking (jeżeli nie wybierzesz parkingu w bezpłatnej strefie parkingowej).

Jak zarezerwować pobyt i dowiedzieć się więcej?

Skorzystaj z górnego menu na tej stronie internetowej w celu wybrania lokalizacji sanatorium oraz pakietu zabiegów. W każdej chwili czekamy na Twój telefon, zadzwoń do nas, by uzyskać dodatkowe informacje i zarezerwować pobyt w sanatorium. Jesteśmy po to, by Tobie pomóc.

Szybka rezerwacja telefoniczna i informacja: 793-704-034.

Zajrzyj również do naszego profilu na Facebooku: Polskie Sanatoria

Zobacz także...