Sanatorium dla Seniora

sanatorium ciechocinek

Jesteś Seniorem i chcesz skorzystać z Sanatorium? Nie chcesz czekać w długich kolejkach, chodzić po skierowania, załatwiać formalności? Jesteśmy po to, by Tobie pomóc. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i możemy załatwić Tobie sanatorium prywatnie, bez NFZ, nawet za kilka dni.

Sanatorium dla Seniora – jak to działa?

Grupa Polskie Sanatoria zajmuje się tylko prywatnymi pobytami w sanatorium. W związku z tym, jedynym Twoim krokiem, który musisz wykonać, to telefon do nas. My zajmiemy się całą resztą. Nie potrzebujesz skierowania od lekarza, nie potrzebujesz wyników badań, nie potrzebujesz jeździć do funduszu zdrowia, czy czekać w kolejkach.

Sanatorium dla Seniora – gdzie mogę jechać?

Proponujemy Tobie 11 lokalizacji: Ciechocinek, Konstancin, Kołobrzeg, Busko Zdrój, Nałęczów, Cieplice, Iwonicz Zdrój, Augustów, Sopot, Krynica Zdrój, Ustroń. Te miejsca czekają na Ciebie, wystarczy, że do nas zadzwonisz. Posiadamy obiekty nad morzem, w Polsce centralnej i w górach. Większość naszych sanatoriów wyposażona jest w basen.

Sanatorium dla Seniora – na ile jechać?

Minimalny czas pobytu to 7 dni. Możesz również wybrać się na pobyt 14 dniowy lub 21 dniowy. Im dłuższy czas pobytu, tym większa seria zabiegów i ilość dni zabiegowych, co powoduje większą skuteczność leczenia. Jeżeli masz mało czasu, posiadamy intensywne, tygodniowe pakiety z zabiegami.

Sanatorium dla Seniora – ile to kosztuje?

Koszt jednej nocy z zabiegami, wyżywieniem, badaniem lekarskim, przy pobytach tygodniowych i dłuższych wynosi od 165 złotych. Na koszt wpływać będzie ilość zabiegów, lokalizacja, sezon, ilość osób w pokoju (jeżeli przyjedziesz z drugą osobą koszt osobodnia będzie niższy), standard obiektu.

Sanatorium dla Seniora – jestem na TAK

Zadzwoń do nas: 793-704-034 i zarezerwuj pobyt w Sanatorium. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zobacz także...