Sanatorium pełnopłatne

sanatorium pełnopłatne

Sanatorium pełnopłatne to możliwość wyjazdu do sanatorium bez konieczności czekania w długich kolejkach, bez stresu. Wyjazdy tego typu cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na sanatorium pełnopłatne. Nigdy wcześniej nie mieliśmy dostępu do tak ciekawych propozycji pobytów tygodniowych i dwutygodniowych połączonych z zabiegami. W trakcie pobytów zregenerujemy swój organizm, zadbamy o odpowiednią dietę, skorzystamy z przygotowanych przez specjalistów zabiegów.

Leczenie jest wskazane dla osób chorujących na takie choroby jak:

Choroby ortopedyczno – urazowe (ortopedia),
Choroby dolnych dróg oddechowych (pulmonologia)
Choroby endokrynologiczne
Choroby górnych dróg oddechowych (laryngologia)
Choroby kardiologiczne i nadciśnienie (kardiologia)
Choroby kobiece (ginekologia)
Choroby krwi i układu krwiotwórczego (hematologia)
Choroby naczyń obwodowych
Choroby nerek i dróg moczowych (nefrologia i urologia)
Choroby reumatologiczne (reumatologia)
Choroby skóry (dermatologia)
Choroby układu nerwowego (neurologia)
Choroby układu trawienia (gastroenterologia, hepatologia)
Cukrzyca (diabetologia)
Osteoporoza
Otyłość

Proponujemy Państwu pobyty prywatne, bez NFZ w następujących miejscach:

Sanatorium Ciechocinek
Sanatorium Konstancin
Sanatorium Nałęczów
Sanatorium Kołobrzeg

W celu dokonania rezerwacji w jednym z obiektów, prosimy o kontakt telefoniczny: 793-704-034

Prywatne pobyty sanatoryjne są znacznie lepszą alternatywą od standardowych pobytów hotelowych w miejscowościach wypoczynkowych. To połączenie relaksu i możliwości zwiedzania ciekawych miejsc z bogatą bazą diagnostyczną i zabiegową. Decydując się na urlop bądź przeznaczając swój wolny czas na pobyt w sanatorium, łączymy kilka płaszczyzn, pozwalających na to, by nasz organizm znów nabrał sił i wrócił do dobrego samopoczucia.

Pobyty sanatoryjne są również bardzo bezpieczne. Cały czas jesteśmy pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego, który dba o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji, być obok nas.

W trakcie tygodniowego lub dwutygodniowego pobytu możemy skorzystać z bardzo rozbudowanej diagnostyki. Jest to okazja do tego, by wykonać jak najwięcej badań, które pozwolą na sprawdzenie swojego organizmu. W żadnym innym miejscu nie będziemy mieli dostępu do tak szerokiej ilości osób i sprzętu diagnostycznego, dzięki któremu poznamy nasz stan zdrowia i dopasujemy do niego odpowiednie zabiegi.

Zobacz także...