Sanatorium Prywatne – dlaczego warto?

sanatorium prywatne

Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie

Sanatorium prywatne to coraz częstszy wybór w naszym kraju. Długie kolejki oczekujących na sanatoria z Narodowego Funduszu Zdrowia i niski standard wielu obiektów, powodują, że Kuracjusze coraz częściej wybierają prywatne sanatorium.

Są to przeważnie obiekty sanatoryjne o wysokim standardzie. Pakiety przy wyjeździe do sanatorium prywatnie są bogate w zabiegi leczniczo – rehabilitacyjne. Zazwyczaj wybierając sanatorium prywatne pakiety zawierają przynajmniej 15 zabiegów w trakcie tygodniowego turnusu. Ciekawym rozwiązaniem są intensywne pakiety z 25 zabiegami tygodniowo.

Jakie Sanatorium wybrać?

W Polsce jest prawie 400 obiektów sanatoryjnych. Ogromna różnorodność sanatoriów sprawia, że trudno podjąć decyzję. Sanatorium nad morzem, sanatorium w górach, sanatorium na nizinach? Czym kierować się przy wyborze sanatorium?

Grupa Polskie Sanatoria ma w ofercie tylko kilka obiektów w Polsce. Proponujemy Państwu sanatorium prywatne w Ciechocinku,
Konstancinie, Nałęczowie, Kołobrzegu. Pobyty w naszych obiektach to wysoki standard i sprawdzona jakość.

Dlaczego nie ma tutaj więcej obiektów? Nasze uzdrowiska to starannie dobrane, wyselekcjonowane, sprawdzone i kontrolowane podmioty. Wolimy skupić się na działalności naszej grupy w kilku miejscach i zapewniać Państwu najwyższą jakość.

Z jakim wyprzedzeniem muszę rezerwować sanatorium?

Do sanatorium w przypadku prywatnego pobytu możesz zgłosić się teoretycznie nawet tego samego dnia. Jeżeli dysponujemy wolnym miejscem w sanatorium możemy dokonać rezerwacji i przyjąć Ciebie na pobyt w każdej chwili. Najlepiej jednak zaplanować pobyt w uzdrowisku z wyprzedzeniem, tak byśmy mogli zagwarantować Tobie wolne miejsce w obiekcie i dobrać ładny pokój, gdzie spędzisz swój pobyt zdrowotny.

Ile kosztuje sanatorium prywatnie?

Koszty pobytu, wydatki są ważne dla każdego z nas. Pamiętaj jednak, porównując oferty pobytów sanatoryjnych o kilku ważnych elementach.

15 zabiegów nie równa się 15 zabiegom. To, że obiekty konkurencyjne oferują taką samą ilość zabiegów, nie świadczy o tym, że są one tyle samo warte i mają taką samą skuteczność. Zapoznaj się szczegółowo z wykazami zabiegów w pakietach, tak by nie doprowadzić do pozornej oszczędności, a realnie stracić. Jeżeli masz z tym problem, poproś nas o pomoc.

Zabiegi porozrzucane po całym mieście. Pamiętaj, że czasem oferta, która jest droższa o kilka złotych realnie może być dla Ciebie znacznie korzystniejsza. Zdarzają się oferty pobytów sanatoryjnych, gdzie zabiegi wykonywane są w kilku miejscach i zamiast skupić się na poprawie stanu zdrowia, większość czasu spędzisz na przemieszczeniu się po obiektach.

Pobyty w sanatorium z zabiegami zaczynają się od około 200 zł za dobę.

Jak zarezerwować pobyt?

Zadzwoń do nas, zadbamy o to, by wybrać obiekt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasze obiekty cechuje wysoka jakość.

Szybka rezerwacja telefoniczna: tel. 793 704 034

Zobacz także...