Sanatorium prywatnie na kręgosłup

sanatorium na kręgosłup

Większość z nas ma problemy z kręgosłupem. Interesuje Ciebie sanatorium prywatnie na kręgosłup? To miejsce jest dla Ciebie.

Ból pleców, zmiany zwyrodnieniowe, bóle kręgosłupa, przepuklina krążków międzykręgowych, osteoporoza, wady postawy, to tylko niektóre z objawów i chorób związanych z kręgosłupem. Kręgosłup stwarza problemy z poruszaniem się, normalnym funkcjonowaniem i wpływa na nasze samopoczucie. W trakcie pobytu w sanatorium, dobierając odpowiednie zabiegi, postaramy się zminimalizować Twoje dolegliwości bólowe i pomóc Tobie w walce z chorobą.

Sanatorium prywatnie na kręgosłup – jakie zabiegi?

W naszych sanatoriach skorzystasz z zabiegów z zakresu hydroterapii, balneoterapii, magnetoterapii, fizykoterapii, laseroterapii. Popularną metodą leczenia dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem jest również terapia manualna. Będąc pod fachową opieką lekarzy i terapeutów, dobierzemy dla Ciebie odpowiedni plan leczenia. Pierwszego dnia pobytu odbędziesz konsultację lekarską i szczegółowe badanie, po których zaplanowane zostaną zabiegi. Powinieneś skorzystać z całej serii zabiegów, by poczuć poprawę stanu zdrowia.

Sanatorium prywatnie na kręgosłup – gdzie jechać?

W Polsce jest ponad 300 sanatoriów, jednak nie wszystkie specjalizują się w leczeniu chorób i dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem.

Naszym najczęściej wybieranym sanatorium na kręgosłup jest Sanatorium w Ciechocinku. Posiadamy w nim Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej Profesora Kaltenborna, lekarzy specjalistów w zakresie ortopedii, terapeutów manualnych, Laboratorium Badawczo – Rozwojowe Układu Ruchu, ponad 100 zabiegów, które mogą być odpowiednie dla leczenia kręgosłupa.

Zobacz również nasze sanatoria w miastach: Busko Zdrój, Nałęczów, Cieplice, Iwonicz Zdrój.

Sanatorium w Cieplicach posiada lecznicze wody termalne, unikatowe w skali kraju i Europy. Temperatura leczniczych wód termalnych w sanatorium Cieplice dochodzi do 90 stopni Celsjusza. Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych

Zajrzyj również do naszego profilu na Facebooku: Polskie Sanatoria

Zobacz także...