Sanatorium prywatnie nad morzem

sanatorium kołobrzeg

Bardzo dużo osób poszukuje sanatorium prywatnie, bez NFZ nad Morzem Bałtyckim. Popularnymi miastami nad morzem w tym zakresie są: Kołobrzeg, Dziwnówek, Sopot. Możesz wybrać się na pobyt zdrowotny bez skierowania od lekarza, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejce.

Sanatorium prywatnie nad morzem – jak załatwić?

Jeżeli myślisz o pobycie w sanatorium nad Morzem Bałtyckim, skontaktuj się z nami. Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni obiekt. Nasze propozycje do pobyty z 15 zabiegami w ciągu tygodnia, dwoma lub trzeba posiłkami dziennie, konsultacją lekarską, wstępem na basen.

W celu zarezerwowania pobytu w sanatorium nad Morzem Bałtyckim, zadzwoń do nas: 793-704-034. Przedstawimy Tobie nasze propozycje. Rezerwacji dokonasz telefonicznie. Jedyne co musisz później zrobić, to spakować się i przyjechać do jednego z naszych obiektów nad morzem.

Sanatorium prywatnie nad morzem – gdzie jechać?

Nad Morzem Bałtyckim jest bardzo dużo obiektów do wyboru. Popularnymi destynacjami są: Dąbki, Dziwnówek, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Sopot, Świnoujście, Ustka. Możesz wybrać sanatorium nad morzem przy samej plaży, przy molo lub w zacisznym miejscu.

Przedział cenowy jest również bardzo szeroki. Posiadamy obiekty Medical SPA w zacisznym miejscu obok Kołobrzegu, gdzie za tygodniowy pobyt z zabiegami i wyżywieniem zapłacisz mniej niż 1000 zł. Mamy dla Ciebie również propozycję pobytu w luksusowym obiekcie, gdzie będzie trzeba wydać ponad 3000 zł tygodniowo. Nasze propozycje są na każdą kieszeń. Powiedz nam jaki jest Twój budżet i spróbujemy zaproponować Tobie pobyt, który spełni Twoje oczekiwania.

Zastanów się, czy chcesz by poza Twoim Sanatorium w okolicy było bardzo dużo atrakcji, tras rowerowych, wydarzeń kulturalnych, ludzi, czy raczej szukasz spokojnego miejsca, gdzie będzie można skorzystać z zabiegów a po nich zrelaksować się i w pełni wyciszyć. Może szukasz miejsca, gdzie będziesz tylko Ty i spokojna plaża nad Morzem Bałtyckim? Interesują Ciebie długie spacery wzdłuż morza?

Zajrzyj również do naszego profilu na Facebooku: Polskie Sanatoria

Zobacz także...