Lila Medical SPA Ciechocinek to kameralne sanatorium mieszczące się w cichej i zielonej części Ciechocinka.

Eleganckie wnętrza, dyskretna obsługa i domowa atmosfera sprawiają, że wszyscy się tu doskonale czują.

Zapraszamy na pobyty tygodniowe (6 nocy) i dłuższe, z 3 zabiegami dziennie i wyżywieniem. W obiekcie znajduje się profesjonalna baza rehabilitacyjna. Wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masaże.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 140 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych oraz dwóch apartamentach.

Dom Zdrowia Lila słynie też z wyśmienitej kuchni oraz diet takich jak: cukrzycowa, wątrobowa, lekkostrawna itp.. Własne wędliny i ciasta nie mają sobie równych, a serwowane obiady są niezwykle smaczne i trafiają w każdy gust.

Doskonale wyszkolona kadra zapewnia Gościom wysoki poziom obsługi sprawiając, że zarówno zabiegi zdrowotne jak i relaksacyjne są równie przyjemne.

Goście Domu Zdrowia Lila mogą zrelaksować się w pięknym kompleksie Spa wraz z gabinetami odnowy biologicznej prowadzonymi przez wiodące marki kosmetyczne.

Zajmujemy się lecznictwem uzdrowiskowym- profilaktyką oraz rehabilitacją chorób przewlekłych. Są to chorzy z chorobami przewlekłymi w zakresie chorób krążenia, układu oddechowego, gastroenterologii, reumatologii, ortopedii i neurologii. Prowadzimy również rehabilitację u kobiet po mastektomii, posiadając wysokie kwalifikację w dziedzinie drenażu limfatycznego.

Cena pobytu zawiera:

  • min 6 noclegów w pokoju LUX
  • pełne wyżywienie
  • wizytę lekarską
  • 3 zabiegi dziennie z wyłączeniem niedziel i świąt
  • ćwiczenia oddechowe dla chętnych

Pobyt rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem.

Oferta nie dotyczy terminów świątecznych

CENY NA ROK 2024. Poniższe ceny z roku 2023 mają zastosowanie dla pobytów do 31.03.2024

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Ostateczna wartość rezerwacji wskazana zostanie w pisemnym potwierdzeniu rezerwacji.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034