Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – jeden z najnowocześniejszych obiektów uzdrowiskowo – sanatoryjnych w Europie. Proponujemy Państwu 2 rodzaje pakietów sanatoryjnych z zabiegami: z 20 zabiegami lub 15 zabiegami.

sanatorium ciechocinek

Podczas tygodniowego pobytu w Ciechocinku skorzystasz nawet z 20 zabiegów w cenie pakietu, pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady) w formie bufetów szwedzkich, całodobowej pomocy medycznej, dwóch badań lekarskich, wstępu do zespołów basenów rehabilitacyjnych.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Wszystkie zabiegi wykonywane są w jednym miejscu! Nie trzeba nigdzie wychodzić z budynku – pokoje, restauracja, baseny, baza zabiegowa, kawiarnia są w tym samym miejscu.

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – Jakie zabiegi?

Będziesz mógł skorzystać m.in. z takich zabiegów jak: masaże, wadit, BOA, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, kriosauna, masaż wirowy, kąpiel strumieniowa, kąpiel solankowa, kąpiel kwasowęglowa, kąpiel perełkowa, okłady borowinowe, inhalacje solankowe, ultradźwięki, evolaser, laser M6, laser punktowy, laser prysznicowy, viofor, magnetoterapia, elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza i wielu innych. Stosowane metody leczenia to Kinezyterapia, Balneoterapia, Hydroterapia, Fizykoterapia, Krioterapia, Masaże. Szczegółowe zasady doboru zabiegów w poszczególnych ofertach. Zobacz: zabiegi w Sanatorium w Ciechocinku.

Posiadamy aż 4 baseny (basen rehabilitacyjny z hydromasażami, leżankami, gejzerami, ścianą wodną, jacuzzi, basen zewnętrzny całoroczny z podgrzewaną wodą, basen solankowy z hydromasażami, basen dla dzieci. Wyróżniamy się od innych obiektów zewnętrznym, całorocznym basenem z podgrzewaną wodą, wyposażonym w leżanki z masażami. To tutaj, będąc w wodzie możesz wdychać zdrowe powietrze dochodzące z tężni oraz podziwiać spadające płatki śniegu zimą. Latem przy basenie zewnętrznym czekają na Ciebie leżaki, gdzie będziesz mógł zaznać kąpieli słonecznej. Na terenie Zespołu Wellness & SPA znajduje się również nowoczesna strefa saun, posiadająca saunę suchą, saunę parową, saunę aromatyczną, saunę na podczerwień.

W obiekcie znajduje się światowej sławy Centrum Terapii Manualnej, które przyciąga pacjentów z problemami związanymi z układem ruchu. Niewątpliwie największym atutem i magnesem, który powoduje, że w obiekcie jest tak wysokie obłożenie przez cały rok jest bogata baza zabiegowa. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej, Laboratorium Badawczo – Rozwojowe Układu Ruchu, nowoczesne systemy rejestracji i planowania zabiegów oraz wysokie kwalifikacje personelu, powodują, że wielu gości skutecznie pozbywa się dolegliwości związanych z ich stanem zdrowia.

Ponadto w Sanatorium w Ciechocinku działa Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Reumatologiczna, Poradnia Diabetologiczna, Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Dermatologiczna, Poradnia Okulistyczna, Poradnia Chirurgiczna, Gabinet Porad Dietetycznych.

Przyjmujemy prywatnie do Sanatorium

Charakteryzujemy się bardzo wysoką jakością obsługi i standardem na tle innych obiektów. Wysokie obłożenie przez cały rok świadczy o profesjonalnym traktowaniu pacjentów i dostarczaniu skutecznych metod leczenia.

Nowoczesna, klimatyzowana recepcja to serce naszego sanatorium i miejsce spotkań wszystkich gości. To tutaj czeka na Ciebie uśmiechnięty personel, który odpowie na każde Twoje pytanie. Obok recepcji znajduje się kawiarnia oraz restauracja główna wraz z restauracją dietetyczną oraz punkt animacji kultury i informacyjny.

Sanatorium Ciechocinek – Pokoje

Obiekt wyposażony jest w komfortowe, nowoczesne pokoje. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizor, telefon, dostęp do internetu Wifi, szlafroki, ręczniki. Posiadamy pokoje jednoosobowe i dwuosobowe standard oraz o podwyższonym standardzie, apartamenty. Istnieje możliwość skorzystania z sejfu. Zobacz pokoje w Sanatorium w Ciechocinku.

Na terenie Sanatorium w Ciechocinku znajduje się Baza Wellness & SPA, Salon Urody, Kawiarnia, dwie Restauracje, Sklepik, Wypożyczalnia Rowerów, Centrum Animacji Kultury.

Posiadamy basen solankowy, z aseptycznej stali nierdzewnej. Basen zasilany jest naturalną solanką ciechocińską. W basenie znajdują się urządzenia do masażu, więc możesz równocześnie relaksować się w wodzie i korzystać z naturalnych właściwości solanki ciechocińskiej. Możesz również zapisać się na ćwiczenia w basenie solankowym, gdzie pod okiem wykwalifikowanego trenera, zadbasz o swoje ciało.

Na terenie sanatorium znajduje się park z fontanną, gdzie Kuracjusze mogą spędzić czas wśród zieleni i kwiatów.

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – Informacje szczegółowe

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie z 15 zabiegami – od 2013 zł za tydzień
  • 15 zabiegów
  • 3 posiłki
  • baseny i sauny
  • wizyta wstępna i końcowa
Sanatorium Ciechocinek Prywatnie z 20 zabiegami – od 2223 zł za tydzień
  • 20 zabiegów
  • 3 posiłki
  • baseny i sauny
  • wizyta wstępna i końcowa

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034