Pawilon Edward – Uzdrowisko Cieplice
Park Zdrojowy 4, Cieplice

Budynek jednopiętrowy położony w centrum uzdrowiska w Parku Zdrojowym. Pokoje Komfort posiadają, lodówkę, TV-SAT, internet bezprzewodowy, szlafroki, część pokoi posiada balkon.Apartamenty posiadają: balkon, lodówkę, TV-SAT, internet bezprzewodowy, szlafroki.W obiekcie jest 40 miejsc. Na parterze znajduje się wspaniała zabytkowa jadalnia. Do dyspozycji Gości na miejscu jest gabinet SPA. Na zabiegi lecznicze Goście dochodzą około 80m do Domu Zdrojowego. We wszystkich pokojach w łazienkach do kąpieli wykorzystujemy wodę termalną.


Długi Dom – Uzdrowisko Cieplice
P. Ściegiennego 5, Cieplice

„Długi Dom” to nowy obiekt w ofercie Uzdrowiska Cieplice. Budynek został całkowicie zmodernizowany w 2014 i 2015 roku. Dzięki prowadzonej z wielkim pietyzmem przebudowie zbudowanego w 1696 roku obiektu powstał nowoczesny obiekt zdrojowy z 92 miejscami noclegowymi w standardzie Komfort, bazą zabiegową, klimatyczną restauracją oraz salą konferencyjną. Baza zabiegowa oferuje zabiegi z zakresu kinezyterapii, hydroterapii, fizykoterapii oraz masażu leczniczego. Dodatkowo w hotelu uzdrowiskowym znajdzie się strefa wellness z kompleksem saun.


Dom Zdrojowy – Uzdrowisko Cieplice
Pl. Piastowski 38

W obiekcie jest 249 miejsc. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb pacjentów poruszających się na wózkach. W obiekcie znajdują się dwa baseny termalne, nowoczesne SPA “Marysieńka”, baza zabiegowa, jadalnia, hot spot oraz bankomat. Budynek wyposażony jest w windy osobowe.Internet bezprzewodowy dostępny przy recepcji.We wszystkich pokojach w łazienkach do kąpieli wykorzystujemy wodę termalną.


Pawilon Lalka – Uzdrowisko Cieplice
Park Zdrojowy 2, Cieplice

Wzniesiony około 1900 roku zabytkowy budynek położony w centrum uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego. Pokoje 2 i 3-osobowe posiadają: TV-SAT, radio.Pokoje Komfort posiadają: lodówkę, TV-SAT, szlafroki.W obiekcie jest 55 miejsc. Budynek wyposażony jest w windę. Na parterze znajduje się jadalnia.Na zabiegi Goście dochodzą około 40m do Domu Zdrojowego.


Pawilon Marysieńka – Uzdrowisko Cieplice
Pl. Piastowski 33, Cieplice

W obiekcie są 52 miejsca. Budynek wyposażony jest w windę. Na zabiegi Goście dochodzą około 30m do Domu Zdrojowego.Internet bezprzewodowy dostępny przy recepcji. We wszystkich pokojach w łazienkach do kąpieli wykorzystujemy wodę termalną.


Stoczniowiec – Uzdrowisko Cieplice
Jagiellońska 2, Cieplice

Budynek trzypiętrowy położony w centrum uzdrowiska. Pokoje 1-, 2 i 3-osobowe posiadają: łazienkę TV-SAT, radio. Część pokoi nie posiada łazienek. W obiekcie są 42 miejsca. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb pacjentów poruszających się na wózkach. W obiekcie znajduje się baza zabiegowa a także jadalnia. W budynku dostępna jest winda.


Villa Polonia – Uzdrowisko Cieplice
Cervi 2, Cieplice

Villa Polonia to obiekt trzypiętrowy położony w centrum uzdrowiska przy głównym deptaku, na skraju Parku Zdrojowego. Komfortowe pokoje 1-, 2- i 3-osobowe posiadają: TV-SAT, internet. Obiekt przeszedł w 2008 roku gruntowny remont.W obiekcie jest 50 miejsc. Na parterze znajduje się stołówka / restauracja.Na zabiegi Goście dochodzą około 40m do Domu Zdrojowego.


Sanatorium Uzdrowiskowe MSW Agat
Cervi 14, Cieplice

SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „Agat” – nowoczesny obiekt w centrum znanego od stuleci kurortu uzdrowiskowego Cieplice Zdrój, położonego na wysokości 350 m n.p.m. w południowej części Kotliny Jeleniogórskiej.To malownicze uzdrowisko z widokiem na Śnieżkę, Śnieżne Kotły i Szrenicę obdarzone zostało przez naturę unikatowymi walorami widokowymi i klimatycznymi oraz mineralnymi wodami termalnymi, wpływającymi dobroczynnie na zdrowie. Zapraszamy do kąpieli w Termach Cieplickich (280 m od naszego Sanatorium).


Obiekt Kuracyjny Caspar
Pl. Piastowski 28, Cieplice

Nasz hotel w Jeleniej Górze to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy wymagają wysokiej jakości usług i jednocześnie poszukują komfortowego noclegu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości.Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu najlepszej estetyki komfortu. Ciepłe barwy na ścianach, przemyślany układ i doskonałe wyposażenie – to tylko niektóre z ich zalet.