Sanatorium uzdrowiskowe „Chemik”
Wojska Polskiego 17, Duszniki-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK to zabytkowy obiekt sanatoryjny z 60-letnią tradycją, usytuowany w przepięknej malowniczej miejscowości Duszniki-Zdrój. Jest doskonałą bazą wypoczynkową jak i rehabilitacyjną. Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK w Dusznikach-Zdroju oferuje doświadczoną kadrę lekarską i rehabilitacyjną w leczeniu schorzeń: dysfunkcji narządu ruchu, reumatologicznych, neurologicznych, układu oddechowego, laryngologicznych, układu krążenia, układu pokarmowego, wymagających leczenia dietami eliminacyjnymi, cukrzycy, kobiet po mastektomii oraz terapii traumy


Sanatorium uzdrowiskowe „Zimowit”
Fryderyka Chopina 1, Duszniki-Zdrój

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wypoczynek do Sanatorium Uzdrowiskowego “Zimowit”, zlokalizowanego w centrum pięknego kurortu Duszniki-Zdrój. To kameralne, stylowe Sanatorium usytuowane jest w środkowej części Parku Zdrojowego w sąsiedztwie kortu tenisowego oraz przytulnych kawiarenek i restauracji zdrojowych. Posiadamy 130 miejsc w pokojach 1, 2, 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym w dwóch pawilonach oddalonych od siebie o 10 m (połączonych łącznikiem).


Jan Kazimierz – Uzdrowiska Kłodzkie
Zielona 23, Duszniki-Zdrój

Położone pośród zieleni Parku Zdrojowego Sanatorium „Jan Kazimierz” przyciąga swym magicznym klimatem. Otoczone starodrzewami w bliskim sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych i Dworku Chopina, gdzie od ponad 60 lat odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie zaprasza na kurację i wypoczynek.Sanatorium polecane jest szczególnie osobom, które chcą uciec od tłumu i zgiełku miasta. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój czas na rehabilitację i odnowę sił witalnych.


Moniuszko – Uzdrowiska Kłodzkie
Zdrojowa 40, Duszniki Zdrój

Sanatorium „Moniuszko” położone jest w nieopodal przepięknego dusznickiego Parku Zdrojowego. To kameralne sanatorium zapewnia profesjonalną i serdeczną obsługę. Tu pod czujnym okiem personelu medycznego, w sympatycznej i rodzinnej atmosferze łatwiej wrócić do zdrowia. Do dyspozycji Gości oddajemy eleganckie pokoje oraz stylową jadalnię. Polecamy również wyśmienite posiłki.


Chopin – Uzdrowiska Kłodzkie
Zielona 14, Duszniki-Zdrój

Nazwa obiektu nawiązuje do wielkiego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, który był w Dusznikach-Zdrój na kuracji latem roku 1826. Sanatorium „Chopin” idealnie wpasowuje się w malowniczy krajobraz Dusznik-Zdrój.


Jan Kazimierz B – Uzdrowiska Kłodzkie
Wojska Polskiego 23, Duszniki-Zdrój

„Jan Kazimierz” Pawilon B położony jest nieopodal zabytkowego Dworku Chopina. Z okien sanatorium roztacza się widok na piękny, pełen soczystej zieleni park, bogaty w klomby, kwiaty i drzewa. Tu zawsze można liczyć na sympatyczny i profesjonalny personel.


Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Belweder
Zielona 4, Duszniki-Zdrój

Sanatorium Belweder to kameralny obiekt położony w Parku Zdrojowym. Komfortowe pokoje, domowa kuchnia, bogata baza zabiegowa oraz profesjonalna obsługa gwarantują Państwu wspaniały relaks i wypoczynek. Funkcjonalnie urządzone pokoje 1, 2, 3-osobowe – wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, tv, dostępem do Internetu, wyposażone w czajnik, telefon, ręczniki. Część pokoi jest przystosowana dla osób na wózkach inwalidzkich.


Sanatorium De Esperanto
Zdrojowa 5, Duszniki-Zdrój

Sanatorium uzdrowiskowe w Dusznikach Zdrój mieszczące się w Hotelu de Esperanto Medical & SPA to nowoczesny obiekt położony w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nasze sanatorium wyposażone jest w gabinety doskonale przygotowane do rehabilitacji i lecznictwa.