sanatorium dziwnówek

Obiekt położony nad Morzem Bałtyckim, około 150 metrów od jednej z najpiękniejszych, naturalnych plaż.

To właśnie tutaj przyroda tworzy najkorzystniejsze warunki do wypoczynku połączonego ze zdrowiem.

Podczas tygodniowego pobytu nad morzem skorzystasz nawet z 15 zabiegów w cenie pakietu, pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady), aqua-aerobiku, basenu, basenu solankowego, sauny, łaźni parowej i basenu z hydromasażem, konsultacji lekarskiej

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Mały kurort nadbałtycki Dziwnówek położony jest na cyplu o szerokości ok. 400 m i długości ok. 6 km na Pomorzu Zachodnim. Długie piaszczyste plaże są idealne do czystego relaksu, opalania i długich spacerów. Ponadto kurort nadbałtycki na wybrzeżu Bałtyku jest idealnym miejscem do długich wycieczek pieszych i rowerowych oraz uprawiania różnych sportów wodnych.

Ciesz się czystym, bogatym w jod i żelazo morskim powietrzem jako naturalnym lekarstwem na choroby układu oddechowego i gościnne otoczenie. Solankowe źródła mineralne i lecznicze złoża borowinowe w regionie mają pozytywny wpływ na ciało, umysł i duszę i przy odpowiednim stosowaniu mogą znacznie poprawić samopoczucie.

Oaza spokoju, ciche, pełne zieleni miejsce na wczasy, położone blisko morza umożliwia wyciszenie oraz spokojny pobyt gości, jednocześnie zapewnia rozrywkę w kawiarni oraz relaks w ogrodzie będącym integralną częścią ośrodka.

Baza noclegowa i rehabilitacyjna oraz profesjonalna opieka kadry ośrodka gwarantuje udany wypoczynek oraz niezapomniane chwile.

Centrum oferuje zabiegi z zakresu: hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, masażu, krioterapii.

Możesz u nas wypróbować Nordic walking. Jest to najbardziej znana aktywność ruchowa nad polskim Bałtykiem.

Marsz z kijkami, który zawojował świat to sport dostępny i bezpieczny dla każdego.

Na pierwszy rzut oka wygląda niewinnie i prosto, ale żeby czerpać z niego korzyści zdrowotne, należy nauczyć się odpowiedniej techniki chodzenia.Osobom, które chcą nauczyć się techniki chodzenia z kijkami proponujemy profesjonalną naukę z certyfikowanym instruktorem.

Śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad w formie menu z typowymi daniami kuchni lokalnej oraz, na życzenie, dla diabetyków, z niskim cholesterolem i lekkimi posiłkami. Za dodatkową opłatą można również zamówić posiłki o obniżonej kaloryczności, bezglutenowe i wegetariańskie. Kawiarnia, bar z bilardem, miejsce na grilla.

Specjaliści, fizjoterapeuci, dietetycy (od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem świąt). Gimnastyka (indywidualna lub grupowa), kąpiele perełkowe i w wannie z hydromasażem, diadynamika, prądy interferencyjny, fala , magnetoterapia i krioterapia, ultradźwięki, fonoforeza.

Pobyty z 15 zabiegami, pełnym wyżywieniem, basenem, od 254 zł za dobę za osobę.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Wszystkie pozostały obiekty