Ośrodek Rzemieślnik położony jest w Gdańsku Jelitkowie, bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie, 50 metrów od morza, 400 metrów do granicy Gdańska z Sopotem.

Wspaniała lokalizacja, wśród otaczającej nasz obiekt zieleni, pozwala na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu.

Zapraszamy na pobyty zdrowotne nad Morzem Bałtyckim, tygodniowe i dwutygodniowe, z zabiegami i wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Obiekt dysponuje 200 miejscami w pokojach o różnym standardzie ( pokoje 1, 2, 3, 4 – osobowe z możliwością dostawek), pokojami dostosowanymi do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, miejscem do grillowania i zrobienia ogniska, bazą zabiegów rehabilitacyjnych, wyposażoną w profesjonalne urządzenia.

Oferujemy również monitorowany i ubezpieczony płatny parking.

W ramach pobytu 14 dniowego proponujemy:

  • 14 noclegów w pokoju 2- lub 3-osobowym z łazienką, wyposażonym w TV i posiadającym balkon,
  • 3 posiłki dziennie (od kolacji w dniu wjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)
  • konsultację lekarską (na początku i końcu turnusu) wraz z ordynacją zabiegów adekwatnych do schorzenia,
  • 3 zabiegi dziennie (2 indywidualne, 1 grupowy) wykonywane w dni robocze,
  • opiekę pielęgniarską,
  • wycieczkę integracyjną z przewodnikiem,
  • wieczór z pieczeniem kiełbasek na ognisku przy akompaniamencie muzycznym.

Ważne informacje:
– minimalna ilość osób uczestniczących w turnusie rehabilitacyjnym to 20 osób – w przypadku mniejszej ilości osób turnus może być odwołany,
– honorujemy dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych ze środków PFRON,
– zakwaterowanie w dniu wjazdu od godziny 16:00,
– wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godziny 11:00.

W przypadku osób bez ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, do ceny turnusu doliczamy 8 % VAT (turnus wczasowo-rehabilitacyjny)

Dodatkowe opłaty:
• Pojedyncze wykorzystanie pokoju 2-osobowego lub korzystanie z pokoju 3-osobowego przez dwie osoby wiąże się z dopłatą 700 zł za turnus.
• Dodatkowa 1 doba pobytu przed rozpoczęciem turnusu lub po jego zakończeniu podlega opłacie 120 zł/osoba (z wyżywieniem).
• Opłata za parking z uwzględnieniem 50% rabatu – 140 zł/pojazd/turnus (normalna cena 280 zł/pojazd/14 dób).
• Opłata za pobyt zwierzęcia (do 15 kg) – pobyt możliwy tylko w pokojach o niższym standardzie – 20 zł/doba po uprzednim uzgodnieniu z Recepcją D.W.

CENNIK 2023

Cena obejmuje:

Charakterystyka pokoi:

Pawilony mieszkalne (I, II i III) są połączone zadaszonym łącznikiem. Recepcja DW znajduję się w I pawilonie. Jadalnia znajduje się w osobnym budynku gastronomicznym, nie połączonym łącznikiem, w odległości około 25 m od wejścia do recepcji w I pawilonie. Wejście do budynku gastronomicznego jest dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózka inwalidzkich. Dział rehabilitacji znajduje się w III budynku na parterze. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i TV.

Pokoje standard – pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe i studio (2+2) wyposażone w czajnik. Pokoje mieszczą się na parterze, 1 i 2 piętrze I pawilonu (winda) oraz parterze, 1 i 2 piętrze II pawilonu (brak windy).

Pokoje niski standard – pokoje 1-, 2- i 3-osobowe przed modernizacją, ze starszymi meblami, ze starą stolarką okienną i możliwością występowania hałasu od strony wejścia na plażę i sąsiadującego pubu. Pokoje mieszczą się na 1 i 2 piętrze III pawilonu (brak windy). Pokoje nie są wyposażone w leżaki i lodówki. Pokoje niski standard nie są wyposażone w czajniki. Regulamin DW zabrania korzystania z własnego sprzętu AGD w pokojach i na korytarzach ze względu na przepisy ppoż – czajniki na korytarzach nie są dostępne.

Leżaki są udostępniane Gościom w ramach dostępności po uiszczeniu kaucji w wysokości 50 zł za leżak. Lodówki i czajniki są udostępnianie Gościom za opłatą pobieraną z góry i w ramach dostępności (nie ma możliwości rezerwacji).

Pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich są pokojami standard, jest ich ograniczona ilość i znajdują się na parterze II pawilonu.

Pokoje 1-osobowe mini są pokojami o małej powierzchni i nie wszystkie posiadają balkon.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034