Sanatorium uzdrowiskowe Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS
Sanatoryjna 2, Horyniec-Zdrój

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju to sanatorium, położone na północno-wschodnim krańcu województwa podkarpackiego (260 m n.p.m.), w otoczeniu malowniczych wzgórz i rozległych lasów Roztocza Południowego, przy granicy z Ukrainą.Centrum oferuje pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w telewizor, radio, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W obiekcie znajduje się kryta pływalnia “Wodny Świat” z pełnowymiarowym basenem pływackim, basenem rehabilitacyjno-rekreacyjnym z hydroatrakcjami, zjeżdżalnią rurową, jaskinią solną i sauną fińską.


Sanatorium uzdrowiskowe „Bajka”
Jana III Sobieskiego 3, Horyniec-Zdrój

Sanatorium położone jest w ścisłym centrum Horyńca, w bezpośredniej bliskości poczty, apteki, kościoła, sklepów i restauracji. Oferujemy pokoje 1,2,3 – osobowe, z łazienką lub umywalką, radiem,TV. Posiłki przygotowujemy wg domowych przepisów na bazie sprawdzonych i świeżych produktów. Zapewniamy dietę podstawową, lekkostrawną oraz cukrzycową. Na terenie sanatorium znajduje się biblioteka z czytelnią, kawiarnia oraz wypożyczalnia rowerów.


Dom Zdrojowy – Uzdrowisko Horyniec
Sanatoryjna 3, Horyniec-Zdrój

Dom Zdrojowy to największy i najbardziej okazały obiekt “Uzdrowiska Horyniec” Sp. z o.o. Zakład lecznictwa uzdrowiskowego wybudowany w latach 90-tych. Zachwyca gości przestronnością i dostępnością świadczonych usług leczniczych. Przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Składa się z 4 segmentów. Segment A – dwu kondygnacyjny hotel. Segment B, C, D – zakład przyrodoleczniczy.Budynek położony jest przy dużym kompleksie leśnym.


Jawor – Uzdrowisko Horyniec
Sanatoryjna 3, Horyniec-Zdrój

To najbardziej komfortowy obiekt “Uzdrowiska Horyniec Sp. z o.o. , położony w zacisznym miejscu w nieznacznej odległości od Zakładu Przyrodoleczniczego znajdującego się w “Domu Zdrojowym”. Jest otoczony zielenią w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka spacerowego z fontannami, mini tężniami solankowymi i plenerową siłownią.Dysponuje 67 miejscami w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Niedawno został gruntownie wyremontowany oraz rozbudowany o nowe skrzydło z jadalnią i dodatkowymi pokojami hotelowymi. Gustownie urządzone wnętrza, które zapewniają znakomite warunki do pobytu i wypoczynku. Pokoje wyposażone w telefon, TV, radio, czajnik bezprzewodowy, lodówka, suszarka do włosów, internet Wi-Fi.