Zapraszamy do Iwonicza Zdroju, jednego z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowisk polskich, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego.

Znajdziesz tu nowoczesną bazę sanatoryjną i zabiegową, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel. Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem „Iwoniczanka”, których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

Przyjazd do Iwonicza to niepowtarzalna szansa połączenia leczenia, profilaktyki, czynnego wypoczynku z odnową biologiczną i rehabilitacją ruchową. Wysoki poziom świadczonych przez nas usług poświadczony został wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Na naszych stronach internetowych chcemy Państwu przybliżyć Iwonicz Zdrój jako wyjątkową miejscowość uzdrowiskową, zaprezentować bogatą ofertę leczniczą i wypoczynkową oraz przedstawić nasze obiekty. To wszystko pragniemy zobrazować licznymi zdjęciami, które i tak do końca nie oddają piękna naszego uzdrowiska. Po obejrzeniu stron internetowych mamy nadzieję, że zechcecie Państwo odwiedzić Iwonicz Zdrój i skorzystać z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.