Sanatorium uzdrowiskowe Stomil – Ziemowit
Stanisława Kulczyńskiego 7, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe „Ziemowit” położone jest nieopodal centrum uzdrowiska, na wzgórzu, przy ścieżce spacerowej do pomnika przyrody – źródła „Bełkotka”. Sanatorium jest przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Sanatorium Uzdrowiskowe Piast
Kulczyńskiego 5, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe „PIAST” to dom z wieloletnią tradycją. Pięknie usytuowany, otoczony zielenią trzypiętrowy budynek wyposażony w windę i nie posiadający barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.Obiekt umiejscowiony jest w lesistym parku uzdrowiska o ponad 400-letniej tradycji w Iwoniczu-Zdroju. Oddalony ok. 200 m od pięknego deptaku zdrojowego, 350 m od pijalni wód mineralnych, 800 m od wyciągu narciarskiego, 80 m i 700 m od jaskiń solnych, 700 m od kriokomory oraz w pobliżu dwóch krytych basenów rekreacyjnych


Sanatorium uzdrowiskowe Sanvit
Ks. Jana Rąba 1, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe SANVIT położone jest na malowniczym wzgórzu w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk polskich Iwoniczu-Zdrój. Dysponujemy pełną, własną bazą zabiegową oraz basenem rehabilitacyjnym co sprawia, że sanatorium jest jednym z najlepiej wyposażonych obiektów uzdrowiskowych w Iwoniczu.


Sanatorium uzdrowiskowe Górnik
Ks. Rąba 3, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Górnik od 1971 roku wpisuje swą działalność leczniczą w historię Iwonicza Zdroju – położonej wśród wzgórz Beskidu Niskiego miejscowości uzdrowiskowej. Nasz ośrodek czynny przez cały rok jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z nieskażoną przyrodą czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem. Jeżeli chcą Państwo podleczyć dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, kręgosłupa lub choroby krążków międzykręgowych, dolegliwości będące skutkiem urazów- dolegliwości ze strony narządu ruchu związane ze starzeniem się organizmu, chętnie pomożemy.


Sanatorium uzdrowiskowe Wisła – Margot
Ks. Jana Rąba 24, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Wisła jest najwyżej położonym ośrodkiem w Iwoniczu Zdroju (455 m.n.p.m) z przepięknym widokiem na okolice. Malowniczo wkomponowane w otaczającą przyrodę, z pobliskimi trasami spacerowymi i szlakami turystycznymi jest doskonałym miejscem do rehabilitacji, odnowy, rekreacji i wypoczynku.Do dyspozycji kuracjuszy są pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, TV i siecią WI-FI. W obiekcie mieszczą się w pełni wyposażona baza zabiegowa, stołówka, sala taneczna, infra sauna, bilard oraz sklepik z prasą i art. spożywczymi, zaś przy obiekcie miejsce na grilla.


Sanatorium uzdrowiskowe Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS
Ks. Jana Rąba 22, Iwonicz-Zdrój

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu-Zdroju to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie, specjalizujący się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego. Składający się z lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek oraz rehabilitantów wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny zapewnia pacjentom Centrum całodobową opiekę medyczną.


Sanatorium Stare Łazienki – Uzdrowisko Iwonicz
Plac Karola i Józefa 3, Iwonicz Zdrój

Sanatorium „Stare Łazienki” – posiada 59 miejsc w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio i telefon. Do dyspozycji gości na miejscu jest stołówka i świetlica. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę.


Sanatorium “Biały Orzeł” – Uzdrowisko Iwonicz
Teodora Torosiewicza 4, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium “Biały Orzeł” – posiada 90 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami. Na miejscu jest stołówka, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarska i gabinet zabiegowy. Opieka lekarsko – pielęgniarska zapewniona jest przez całą dobę. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Dla gości dostępny jest parking.


Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV – Uzdrowisko Iwonicz
Stanisława Kulczyńskiego 1a, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV – posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon i dostęp do sieci Internet Wi-Fi. Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking.Sanatorium nr IV usytuowane jest w budynku Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego, gdzie mieści się również baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia). Obiekt posiada windy.


Sanatorium „Ustronie” – Uzdrowisko Iwonicz
Al. Partyzantów 1, Iwonicz-Zdrój

Budynek drewniany, położony w centrum uzdrowiska. Posiada 16 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone w TV-SAT, radio, telefon. Stołówka zlokalizowana jest w budynku „Biały Orzeł„ w odległości 30 m. Zabiegi balneologiczne wydawane są w Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego odległym ok. 150 m.


Sanatorium “Pod Jodłą” – Uzdrowisko Iwonicz
Teodora Torosiewicza 1, Iwonicz-Zdrój

Sanatorium „Pod Jodłą” – posiada 87 miejsc w 52 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT i radio. Część pokoi posiada udogodnienia i wyposażenie typu standard plus. Sanatorium ma na miejscu stołówkę. Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Dla gości dostępny jest płatny parking. Przy obiekcie usytuowany jest ogród romantyczny.


Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny „Excelsior” – Uzdrowisko Iwonicz
Partyzantów 2, 38-440 Iwonicz-Zdrój

Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny „Excelsior” – posiada 210 miejsc w pokojach 1,2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Część łazienek w pokojach oraz wszystkie ogólnodostępne na piętrach są przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarenka i biblioteka. Na pierwszym półpiętrze usytuowana jest kaplica. Na każdym piętrze znajduje się gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym.