Atrakcje, jakie czekają na Państwa w naszym Ośrodku:

 • Restauracja i kawiarnia  – na pyszne śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu szwedzkiego i wszelkie przyjemności dla podniebienia zapraszamy do restauracji i kawiarni, które znajdują się na parterze ośrodka. Między godz. 08:00 a 10:00 w restauracji serwujemy śniadania, między 13:00 a 15:00 – obiady, a między 17:00 a 19:00 – kolacje. Kawiarnia Music Café uraczy Państwa natomiast deserami i aromatyczną kawą. To miejsce idealne na popołudniowy chillout i wieczór na parkiecie przy dźwiękach muzyki tanecznej. Z kawiarnią i lobby barem można połączyć się bezpośrednio z pokoju, dzwoniąc pod numer 987.
 • Ogród zimowy – wszystkich z utęsknieniem wypatrujących wiosny zapraszamy do naszego ogrodu zimowego, który znajduje się na patio, na parterze. Licząca ok. 200 m2 przestrzeń wypełniona witalną zielenią roślin stwarza idealne warunki do wypoczynku, zabaw, grania w  gry planszowe i towarzyskie oraz czytania. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy tu kącik zabaw wyposażony w rozmaite zabawki, huśtawkę, basen z kulkami idealny do “nurkowania”, książeczki i przybory do rysowania. Zarówno młodsi, jak i starsi Goście naszego ośrodka mogą się tu zaszyć z książką – własną lub wypożyczoną z naszej biblioteki, rozegrać partyjkę szachów, spróbować szczęścia w grze eurobiznes, monopoly czy chińczyk. Nasz ogród zimowy to wyjątkowa przestrzeń, która zmienia się wraz z porami roku, okolicznościami czy świętami. W okresie Wielkanocy towarzystwa dotrzymają tu Państwu żywe kurczaczki i kaczuszki, atmosferę Bożego Narodzenia podkreślą natomiast kolorowe dekoracje. 
 • Gabinet kosmetyczny „Maxymilian” – to miejsce, w którym czekają na Państwa liczne zabiegi o charakterze upiększającym, relaksacyjnym i odmładzającym. Wprawne ręce naszej kosmetyczki w połączeniu z nowoczesnym sprzętem dają Państwu gwarancję najwyższej jakości usług, a wykonywane zabiegi – szansę na poprawę nie tylko wyglądu, ale i nastroju. Okazując Kartę Pobytu Kielczanki, każdorazowo otrzymacie 5% rabatu na wybrany zabieg. Gabinet znajduje się na I piętrze. Rezerwacji można dokonać, dzwoniąc z pokoju pod nr 905.
 • Fotel masujący – wymasuje zmęczone plecy, ukoi skołatane nerwy – fotel masując, w którym możecie Państwo wygodnie usiąść i podryfować na falach przyjemności. Fotel znajduje się na parterze naprzeciwko recepcji, tuż przy patio. Kilka minut błogostanu to koszt 5 zł.    
 • Bilard – czas spędzany w naszym ośrodku mogą sobie Państwo uprzyjemnić, rozgrywając turniej bilarda. Stół znajduje się w patio na parterze. Niezbędny sprzęt otrzymacie Państwo w naszej recepcji. Koszt jednej gry wynosi 5 zł.
 • Sala fitness – nasza kameralna sala fitness to miejsce, w którym można rozgrzać mięśnie i zafundować sobie dawkę endorfin na cały dzień. Do Państwa dyspozycji oddajemy 25 m2 przestrzeni, w której możecie korzystać z roweru stacjonarnego, orbitreka, bieżni, wioślarza, steppera, ławki, ciężarków, piłek fitness i lekarskich, a także mat i drabinek. Duże okna wpuszczają do wnętrza sporo naturalnego światła, energiczna muzyka dopinguje sportowego ducha, a lustra umieszczone na ścianach pozwalają na bieżąco podziwiać efekty treningu. Sala znajduje się na I piętrze i można z niej bezpłatnie korzystać w czasie pobytu w godz. od 07:00 do 22:00.
 • Rowery – wiemy, jak bardzo lubicie Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego wszystkim miłośnikom jednośladów oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów dedykowanych do jazdy po mieście i niewymagających leśnych ścieżkach. Dysponujemy również fotelikiem do przewozu małych pasażerów. Wypożyczalnia znajduje się na parkingu i jest otwarta przez całą dobę od maja do końca września. Rower, po uprzednim zgłoszeniu można wypożyczyć również po sezonie. Gościom, którzy mają własne rowery, oferujemy możliwość nieodpłatnego przechowywania ich na parkingu na czas pobytu w naszym ośrodku.
 • Nordic walking – komu w drogę, temu … kijki. Całodobowa wypożyczalnia regulowanych kijków do nordic walkingu znajduje się w recepcji ośrodka. Koszt wypożyczenia sprzętu na jeden dzień wynosi 5 zł. Za 7 dni trzeba zapłacić 20 zł, a za 14 dni, 35 zł.

Wycieczki z przewodnikiem

Jak wygląda Kołobrzeg widziany z perspektywy morza? Czy ogrody tarasowe w Poczdamie są piękniejsze od Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy? Co takiego ma w sobie Bornholm, że każdy chce odwiedzić tę szwedzką wyspę i czy można o lepszą rozrywkę na wysokim poziomie niż ta, którą proponuje Operetka Szczecińska? Na te i wiele innych pytań Poznacie Państwo odpowiedzi w czasie wycieczek* z naszym przewodnikiem.

W ofercie m.in.:

 • godzinna przejażdżka kolejką turystyczną z przewodnikiem po Kołobrzegu,
 • wycieczki z przewodnikiem po Kołobrzegu i okolicach, do Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy, Świnoujścia i Szczecina połączone z wizytą w Szczecińskiej Operetce,
 • rejsy statkiem po morzu (30-40 min),
 • jednodniowe wycieczki do Berlina, Poczdamu i Oceanarium w Stralsundzie z przewodnikiem w języku polskim i niemieckim,
 • jednodniowe, sezonowe rejsy katamaranem Jantar na szwedzką wyspę Bornholm połączone z 4- godzinnym programem zwiedzania z przewodnikiem w języku polskim i niemieckim.

 *Chęć uczestnictwa w wybranej wycieczce prosimy zgłaszać w recepcji Kielczanki.