Chalkozyn w Kołobrzegu, zlokalizowany zaledwie 5 minut spacerem do plaży, w bliskiej odległości do kołobrzeskiego molo oraz Parku Zdrojowego.

Zapraszamy na tygodniowe i dwutygodniowe pakiety z zabiegami i wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Nasze pakiety kuracyjne, a także zdrowy, kołobrzeski klimat to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą połączyć swój wypoczynek z profilaktyką zdrowia.

Oferujemy ponad 20 rodzajów zabiegów prozdrowotnych, wśród których znajdują się zabiegi z zakresu fizykoterapii, hydroterapii i balneologii. Osoby, które wypoczywają w naszym obiekcie, mogą korzystać także z dobroczynnych kąpieli leczniczych, które uzupełniają niedobory pierwiastków w organizmie oraz łagodzą stany napięcia nerwowego

Nasze zabiegi rehabilitacyjne w Kołobrzegu to ulga w schorzeniach, tj.:    

  • Choroby układu oddechowego
  • Choroby układu krążenia
  • Choroby narządów ruchu i reumatycznymi 
  • Choroby układu przemiany materii

Dania przygotowujemy wyłącznie na bazie świeżych produktów od lokalnych dostawców znad Morza Bałtyckiego. W hotelowej kuchni stawiamy przede wszystkim na zdrowie, dzięki czemu nasi goście mają pewność, że naturalne menu, które im proponujemy, wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Dysponujemy 163 komfortowymi pokojami w Kołobrzegu, wśród których przygotowaliśmy pokoje, 1-, 2- i 3-osobowe, a także słoneczne studia rodzinne oraz przytulne apartamenty. W każdym z pokoi oddajemy do dyspozycji łazienkę z prysznicem, TV, radio oraz telefon, a w części z nich – balkony.

W ramach pobytu 7 dniowego:

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034