Ośrodek Uzdrowiskowy w Kołobrzegu znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Aby dostać się do Portu Morskiego, wystarczy 6-minutowy spacer. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są natomiast, na wyciągniecie ręki.

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje deluxe o podwyższonym standardzie dla 2 osób oraz apartamenty i pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Jako obiekt o charakterze uzdrowiskowym wiemy też, jak zadbać o Państwa zdrowie, urodę  i dobre samopoczucie. Dlatego zapraszamy do korzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych, relaksacyjnych i kosmetycznych, które wykonują nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci, masażyści i kosmetyczka.

Organizujemy owocowe środy i tematyczne piątki w stylu włoskim, polskim lub z rybami w roli głównej. Gwarantujemy, że za każdym razem odejdą Państwo od stołu z pełnym brzuchem i uśmiechem na twarzy. O talencie kulinarnym i niezwykłym wyczuciu smaku naszych Szefowych kuchni świadczyć może publikacja w książce kucharskiej promującej specjały kuchni regionalnej.