Ośrodek usytuowany jest nad samym morzem, zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w sąsiedztwie Ekoparku Wschodniego. Oferuje ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

W obiekcie znajduje się Galeria SPA oferująca szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających.

Codziennie na naszej scenie przy Lobby Bar podczas licznych koncertów i występów bawią się setki gości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy baseny, kompleks saun, ściankę wspinaczkową, którą uwielbiają najmłodsi oraz grotę solną, której właściwości prozdrowotne cenią dorośli. Mogą Państwo skorzystać z wielu form aktywności w wodzie, np. zajęć na deskach SUP – aquaboarding, hydrocyclingu, czy aquaaerobiku. Miłośnicy tenisa, niezależnie od pory roku mogą rozgrywać mecze na krytym korcie tenisowym znajdującym się w kubaturze obiektu, a wielbiciele świeżego powietrza wypożyczyć rower i udać się na wycieczkę po okolicznym Ekoparku.

Posiadamy także funkcjonalne gabinety i stanowiska zabiegowe wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny: lasery, aparaty do elektroterapii, światłolecznictwa, czy magnetoterapii. Wiele osób ceni sobie zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej oraz miejscowej.

Nasz ośrodek to także uczta dla zmysłów. Mieści dwie restauracje oraz kawiarnie: cieszącą się niesamowitą popularnością obrotową Eleven Club i kameralną z widokiem na Ekopark Piano Cafe.