magnat kołobrzeg grzybowo

Ośrodek jest położony w Grzybowie, w spokojnej części strefy uzdrowiskowej Kołobrzegu, zaledwie 5 km od centrum miasta. Leży nad Zatoką Grzybowską, której piaszczyste plaże należą do najpiękniejszych na polskim wybrzeżu Bałtyku.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Pozwólcie sobie na odpoczynek i skorzystajcie z leczniczych właściwości bogatego w jod powietrza. Obiekt został wkomponowany w nadmorski krajobraz poprzez użycie do budowy naturalnych i przyjaznych środowisku materiałów. Ciepło kolorów ziemi pogłębia przyjazną atmosferę obiektu.

Naszym Gościom udostępniamy basen, restaurację, kawiarnię, bar, letni ogródek piwny.

Dysponujemy gabinetami SPA i odnowy biologicznej. Nasze zabiegi to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia, najlepszych kosmetyków branży spa i autorskich projektów.

W ogrodzie znajdującym się na dziedzińcu ośrodka można oddać się relaksowi z książką w ręku a latem poddać się działaniu słońca. Aby uatrakcyjnić pobyt w naszym ośrodku przygotowaliśmy wypożyczalnię rowerów.

Hotelowe Centrum Spa & Wellness to doskonałe miejsce aby zadbać o zdrowie i urodę w otoczeniu natury. Na gości czekają: kryty basen, jacuzzi, wanny z hydromasażem oraz sauny suchej. Zapraszamy także do nowoczesnych gabinetów, w których zaznacie spokoju i odpoczynku.

Na osoby szukające zupełnie nowych doznań czeka szeroka gama innowacyjnych terapii i rytuałów. Przepiękny zapach ukoi, a nastrojowa muzyka wprowadzi w świat odprężenia i pełnego relaksu.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami pakietów pobytowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wczasy nad Bałtykiem

od 77 zł za dobę ze śniadaniem

Wellness & Kuracja – 2 zabiegi dziennie

od 615 zł za tydzień z wyżywieniem

Pobyt Zdrowotny – 3 zabiegi dziennie

od 720 zł za tydzień z wyżywieniem

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034