Nasz obiekt znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są na wyciągniecie ręki.

Proponujemy Tobie pakiet z 10 lub 15 zabiegami na tydzień, wyżywieniem (1, 2 lub 3 posiłkami dziennie), badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zaledwie 100 m od Ośrodka, znajduje się szeroka, piaszczysta plaża w Kołobrzegu. Dogodna lokalizacja zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy. Stąd też będziecie mieć blisko do polecanych przez nas atrakcji turystycznych, takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina czy Muzeum 6D – Maszoperia, które znajduje się przy wejściu do Kielczanki.

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje deluxe o podwyższonym standardzie dla 2 osób oraz apartamenty i pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Wszystkie pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizory, meble z funkcją przechowywania, a także lodówkę, czajnik i telefon.

W każdym znajduje się również łazienka z prysznicem, ręcznikami i zestawem kosmetyków oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej.

Poniższe ceny dotyczą ceny od osoby za dobę. Pobyty tygodniowe 2 zabiegi dzienne, pobyty powyżej 10 nocy, z 3 zabiegami dziennie wykonywane w dni robocze.

Sanatorium Kielczanka – Wybierz pokój

Pokój 1 osobowy bez balkonu od 169 zł
Pokój 2 osobowy z balkonem od 159,5 zł
Pokój 2 osobowy bez balkonu od 139,5 zł
2 osobowy Delux z balkonem od 189,5 zł
Pokój 1 osobowy z balkonem od 199 zł
Apartament z balkonem od 209,5 zł

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Informacje uzupełniające

Zabiegi lecznicze: okłady borowinowe (odcinek), jonoforeza, galwanoborowina, prądy interferencyjne, tens, ultradźwięki, diadynamik, magnetoterapia, solux, interdyn, inhalacje solankowe, tlenoterapia, krioterapia miejscowa, laser, bioptron a także masaż wirowy kończyn górnych lub dolnych.

Doba hotelowa: zameldowanie od 15:00, wymeldowanie do 11:00
Basen: brak, można skorzystać obok
Pierwszy posiłek: kolacja
Ostatni posiłek: śniadanie
Parking: od 29 zł/ doba (ilość miejsc ograniczona)
Opłata uzdrowiskowa: 4,4 zł/osoba/doba
Ręczniki w pokoju: tak
Szlafrok w pokoju: brak
Dzieci: do 4 lat bezpłatnie, 4-10 lat 60% ceny
Zwierzęta akceptowalne: nie