sanatorium kołobrzeg

Nasz obiekt znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są na wyciągniecie ręki.

Proponujemy Tobie pakiet z 10 lub 15 zabiegami na tydzień, wyżywieniem (1, 2 lub 3 posiłkami dziennie), badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zaledwie 100 m od Ośrodka, znajduje się szeroka, piaszczysta plaża w Kołobrzegu. Dogodna lokalizacja zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy. Stąd też będziecie mieć blisko do polecanych przez nas atrakcji turystycznych, takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina czy Muzeum 6D – Maszoperia, które znajduje się przy wejściu do Kielczanki.

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje deluxe o podwyższonym standardzie dla 2 osób oraz apartamenty i pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Wszystkie pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizory, meble z funkcją przechowywania, a także lodówkę, czajnik i telefon.

W każdym znajduje się również łazienka z prysznicem, ręcznikami i zestawem kosmetyków oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej.

Poniższe ceny dotyczą ceny od osoby za dobę. Pobyty tygodniowe 2 zabieg dzienne, pobyty powyżej 10 nocy, z 3 zabiegami dziennie wykonywane w dni robocze.

Sanatorium Kielczanka – Wybierz pokój

Pokój 1 osobowy bez balkonu od 220 zł
Pokój 2 osobowy z balkonem od 210 zł
Pokój 2 osobowy bez balkonu od 180 zł
2 osobowy Delux z balkonem od 240 zł
Pokój 1 osobowy z balkonem od 260 zł
Apartament z balkonem od 260 zł

CENNIK NA ROK 2024

Uwaga! W 2024 cennik jest cennikiem “kroczącym” w zależności od obłożenia. Oznacza to, że ceny pobytów mogą zmieniać się każdego dnia w zależności od obłożenia i po każdym kolejnym sprzedanym pokoju. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnych cen, które zostaną również przesłane w pisemnym potwierdzeniu rezerwacji po kontakcie telefonicznym.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Informacje uzupełniające

Zabiegi lecznicze: okłady borowinowe (odcinek), jonoforeza, galwanoborowina, prądy interferencyjne, tens, ultradźwięki, diadynamik, magnetoterapia, solux, interdyn, inhalacje solankowe, tlenoterapia, krioterapia miejscowa, laser, bioptron a także masaż wirowy kończyn górnych lub dolnych.