Nasz obiekt znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kołobrzegu, na nadmorskiej promenadzie przytulonej do zadbanego parku. Od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 100 m. Najciekawsze miejskie atrakcje turystyczne, sklepy i lokale gastronomiczne są na wyciągniecie ręki.

Proponujemy Tobie pakiet z 15 zabiegami na tydzień lub z 20 zabiegami na tydzień, pełnym wyżywieniem, badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Zaledwie 100 m od Ośrodka, znajduje się szeroka, piaszczysta plaża w Kołobrzegu. Dogodna lokalizacja zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy. Stąd też będziecie mieć blisko do polecanych przez nas atrakcji turystycznych, takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina czy Muzeum 6D – Maszoperia, które znajduje się przy wejściu do Kielczanki.

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje deluxe o podwyższonym standardzie dla 2 osób oraz apartamenty i pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Wszystkie pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizory, meble z funkcją przechowywania, a także lodówkę, czajnik i telefon. W każdym znajduje się również łazienka z prysznicem, ręcznikami i zestawem kosmetyków oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Informacje uzupełniające