NARCIARSTWO:


Krynica Zdrój to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce
Jaworzyna Krynicka
Kolej Gondolowa, 2 koleje krzesełkowe i 8 wyciągów narciarskich.
Nowoczesne koleje i szybkie wyciągi o łącznej przepustowości niemal 14 000 osób na godzinę,
2 wyciągi szkoleniowe dla dzieciaków,
7 tras zjazdowych ratrakowanych o długości ponad 12 km,
trasy o zróżnicowanym poziomie trudności
najdłuższa w Polsce oświetlona trasa i najdłuższa trasa rodzinna
Słotwiny – do dyspozycji kolej krzesełkowa (925 m) oraz dwa wyciągi orczykowe (925 m i 120 m). Wyciągi są oświetlone, dośnieżane i ratrakowane,;
Azoty – w ramach całego kompleksu narciarze mogą korzystać z 10 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności;


SNOWPARK Jaworzyna Krynicka

Na część trasy nr 6 (1000m) powstał najdłuższy i największy w Polsce snowpark. W skład snowparku wchodzą elementy jibowe (17 elementów) o różnym stopniu trudności czy wybicia typu skocznia (7 elementów). Snowpark ma 1050 m długości o ok 25 m szerokości, jest doskonale widoczny z wagoników kolei gondolowej a do jego obsługi dedykowana będzie 4 osobowa kolej krzesełkowa.  Snow Park na Jaworzynie Krynickiej jest pod opieką ekspertów w tej branży mianowicie firmy Park Pirates oraz firmy Techramps,  co gwarantuje doskonałe przygotowanie trasy, jej atrakcyjność i przede wszystkim bezpieczeństwo. W snowparku są dwie linie przejazdowe. Jedna jest przeznaczona dla osób, które będą chciały spróbować przygody w parku snowboardowym oraz dla najmłodszych narciarzy natomiast druga linia jest przeznaczona dla bardziej zawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

SNOWPARK Azoty: Na jego wyposażeniu jest linia profesionalnych skoczni zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych snowboardzistów.
Cześć jibb’owa posiada 30 przeszkód o trzech stopniach trudności: od łatwych przez średnie aż po linie streetową dla zaawansowanych snowboardzistów.Oświetlony.

GÓRA PARKOWA : KUBUSIOWY STOK/ CZARODZIEJSKI DYWAN

Na szczycie Góry Parkowej świetną zabawę oferuje „Kubusiowy Stok”, na którym funkcjonuje wyciąg taśmowy typu SUN KID, potocznie zwany „czarodziejskim dywanem”. Długość wyciągu wynosi 100 m, a czas jazdy to 4 min

KULIGI SZCZYTAMI GÓR

FESTIWALE:

Festiwal “Arii i pieśni” im. Jana Kiepury.
Międzynarodowy Festiwal Gitarowy.