sanatorium krynica zdrój prywatnie

Sanatorium Krynica Zdrój, położone na malowniczym wzgórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy-Zdroju (zaledwie 500 m od Deptaka).

Proponujemy Tobie tygodniowy pobyt z 15 zabiegami, pełnym wyżywieniem, badaniem lekarskim.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Specjalizujemy się w leczeniu następujących schorzeń: chorób reumatycznych i kręgosłupa, układu oddechowego, układu pokarmowego, cukrzycy, otyłości, nerek i dróg moczowych, krwi i układu krwiotwórczego. Czekamy na Ciebie z naszym zespołem lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i dietetyków.

Sanatorium Krynica Zdrój – Komfortowe Pokoje

Posiadamy komfortowo wyposażone pokoje 1 osobowe, 2 osobowe, pokoje typu studio, apartamenty. Pokoje posiadają wspólne łóżka małżeńskie lub 2 oddzielne łózka, prywatną łazienkę z prysznicem lub z wanną, telefon, telewizor, radio, bezprzewodowy dostęp do internetu, czajnik elektryczny, ręczniki, sztućce, talerzyki, szklanki.

Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Czteropiętrowy obiekt dysponuje nowoczesną windą.

Sanatorium Krynica Zdrój – Zabiegi w pakiecie

Wśród zabiegów, które wykonujemy w naszym sanatorium, znajdują się m.in. masaże, hydroterapia, elektroterapia, fonoterapia, laseroterapia, magnetoterapia, zabiegi borowinowe, wody lecznicze, światłoterapia, kąpiel co2, kąpiel fizjoaktywna, okłady krzemionkowe, terapia podciśnieniowa.

Po przyjeździe zaopiekuje się Tobą nasz wykwalifikowany lekarz, który dobierze indywidualny plan leczenia.

Na życzenie Gości serwujemy posiłki w ramach diety: podstawowej, lekkostrawnej, cukrzycowej, wątrobowej, niskokalorycznej.

Poza ofertą zabiegową proponujemy aktywne formy relaksu jak spacery z instruktorem Nordic Walking, pokonywanie szlaków górskich z przewodnikami, wieczorki taneczne, spotkania autorskie. Na terenie Sanatorium ponadto znajduje się stół do ping-ponga, gabinet masażu klasycznego i SPA.

W sąsiedztwie naszego Sanatorium w Krynicy czeka na Ciebie cała gama atrakcji: kolejka linowa na Górę Parkową, Park Zdrojowy, Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką, basen kryty około 100 metrów od obiektu, pijalnia wód mineralnych, muzea, liczne trasy spacerowe, ścieżki edukacyjne.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Krynica Zdrój Prywatnie – Ile to kosztuje?

Pakiet obejmuje ( na 1 osobę):

  • 7 noclegów w wygodnych pokojach z TV-SAT i Wifi
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja lub śniadanie i obiadokolacja) z możliwością żywienia dietetycznego
  • Opiekę pielęgniarską
  • Konsultację medyczną ordynującą zabiegi rehabilitacyjne
  • 15 indywidualnie dobranych zabiegów rehabilitacyjnych

Informacje dodatkowe:

  1. Pobyt rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem
  2. Zabiegi realizowane są od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem świąt i obejmują m.in.: fizykoterapię, balneoterapię, kinezyterapię, światło i  elektrolecznictwo oraz masaże lecznicze.
  3. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 4,40 zł/os./rozpoczętą dobę pobytu

CENNIK NA ROK 2024

cena za osobę w pokoju 2 osobowym

Ze względu na sytuację związaną z inflacją, ceny mogą ulec zmianie.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Krynica Zdrój prywatnie, bez skierowania, z zabiegami i pełnym wyżywieniem. Zapraszamy na pobyt zdrowotny w sanatorium w górach.

Położenie Sanatorium Krynica Zdrój

Sanatorium Krynica Zdrój położone jest na malowniczym wzgórzu, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy-Zdroju (zaledwie 500 m od Deptaka). Krynica-Zdrój usytuowana jest w południowo- wschodniej części Polski ( Beskid Sądecki), w województwie małopolskim, powiat Nowy Sącz. Krynica – Zdrój to uzdrowisko o ponad 200 letniej historii położone na wysokości 560-720 m n.p.m.. Od północy, wschodu i zachodu otaczają ją zalesione stoki gór – z najwyższym szczytem – Jaworzyną Krynicką (1114 m). Otulinę Krynicy stanowią lasy będące pozostałością dawnej puszczy karpackiej. Górzyste położenie Krynicy, duże nasłonecznienie, osłonięcie z 3 stron od wiatrów stwarzają szczególnie cenne warunki klimatyczne do rekonwalescencji i uprawiania różnych form turystyki. Miejscowe złoża surowców naturalnych, głównie wód mineralnych stały się natomiast podstawą lecznictwa uzdrowiskowego prowadzonego na tych terenach.

Co leczymy w Sanatorium Krynica Zdrój prywatnie?

Leczymy prywatnie choroby układu trawienia, cukrzycę, choroby górnych dróg oddechowych, choroby reumatologiczne, choroby nerek i dróg moczowych.

Wśród zabiegów, które wykonujemy w naszym sanatorium, znajdują się m.in. masaże, hydroterapia, elektroterapia, fonoterapia, laseroterapia, magnetoterapia, zabiegi borowinowe, wody lecznicze, światłoterapia, kąpiel co2, kąpiel fizjoaktywna, okłady krzemionkowe, terapia podciśnieniowa.

Pragniemy pobudzić Państwa siły witalne, zmniejszyć stres, podnieść aktywność i poprawić samopoczucie. Szeroka gama zabiegów leczniczych, poprzedzonych konsultacją lekarską, pozwala nam profesjonalnie i kompleksowo zadbać o Państwa zdrowie. Dla utrwalenia efektów terapeutycznych polecamy spacery z kijkami Nordic Walking, wycieczki po szlakach Beskidu Sądeckiego lub inne formy aktywnego relaksu.

Jak zarezerwować pobyt prywatnie?

W celu rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Nasz zespół przygotuje dla Państwa najkorzystniejszą ofertę z gwarancją najniższej ceny, dobierze najlepszy z dostępnych pokoi i odpowie na każde pytanie.

Pokoje w Sanatorium Krynica Zdrój prywatnie

Sanatorium Krynica Zdrój oddaje do Państwa dyspozycji 38 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, w tym: 3 apartamenty, 33 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje typu studio. Oferujemy noclegi w różnym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania. Z części pokoi rozpościera się malowniczy widok na zalesione zbocza Góry Parkowej. Na terenie obiektu mogą Państwo korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego internetu. Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.Czteropiętrowy obiekt dysponuje nowoczesną windą spełniającą najwyższe wymogi bezpieczeństwa i komfortu.