Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny
Zdrojowa 36c, Kudowa-Zdrój

Piękne uzdrowisko położone w Kotlinie Kłodzkiej o klimacie podgórskim, umiarkowanie i silnie bodźcowym, stosunkowo ciepłym. Położenie Kudowy osłoniętej Górami Stołowymi, Górami Orlickimi oraz bliskość Wielkiej Kotliny Czeskiej powoduje, że Kudowa-Zdrój ma najłagodniejszy klimat ze wszystkich miejscowości w polskich Sudetach. Na złagodzenie wahań temperatury mają duży wpływ lasy, które otaczają miasto niemal ze wszystkich stron.Malownicze krajobrazy, liczne źródła wód mineralnych, bogactwo kształtów gór, form skalnych – zaliczonych do rzadkich osobowości w Europie – czynią z niej jeden z najpiękniejszych regionów turystyczno – uzdrowiskowych w Polsce.


Sanatorium uzdrowiskowe MSWiA „Bristol”
Stefana Okrzei 1, Kudowa-Zdrój

Nasze Sanatorium usytuowane jest w samym centrum miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego i nowoczesnego kompleksu basenu rekreacyjnego Aqua Parku „Wodny Świat”. Specjalizujemy się w działalności leczniczej oraz w organizacji pobytów wypoczynkowo – rekreacyjnych połączonych z leczeniem w naszej szeroko rozbudowanej bazie zabiegowej, zlokalizowanej na terenie obiektu.W leczeniu wykorzystujemy zarówno naturalne surowce lecznicze, jak i nowoczesne metody fizjoterapeutyczne.Oferujemy Państwu leczenie:chorób układu krążenia i naczyń obwodowych.schorzeń reumatologicznych i ortopedyczno – urazowych.


Polonia – Uzdrowiska Kłodzkie
Moniuszki 2, Kudowa-Zdrój

Polonia stanowi kwintesencję kudowskiego uzdrowiska.Jej historia splata się z losami miejscowości. Niezwykłe dzieje tego przepięknego domu zdrojowego stanowiły inspirację dla Jana Koplowitza, autora książki ”Bohemia mój los”.To wyjątkowe miejsce stało się także natchnieniem dla reżysera Horsta Seemanna, który nakręcił na podstawie powieści serial pt. „Hotel Polanów i jego goście”.


Zameczek – Uzdrowiska Kłodzkie
Stanisława Moniuszki 1, Kudowa-Zdrój

Położony w samym sercu Parku Zdrojowego „Zameczek” urzeka i zachwyca wszystkich odwiedzających uzdrowisko Kudowa-Zdrój. Historia powstania tego sanatorium sięga XVIII wieku. Wtedy już pełniło ono rolę domu gościnnego dla kuracjuszy.Na terenie obiektu znajduje się strefa Wi-Fi, w ramach której mogą Państwo bezpłatnie korzystać z Internetu. Zapraszamy również do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego “Słoneczne Termy Zameczek” z mnóstwem propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu, czy skutecznej odnowy biologicznej. Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun z łaźnią parową, saunami śnieżną i fińską.


Sanatorium Dziecięce Jagusia – Uzdrowiska Kłodzkie
Słoneczna 17, Kudowa-Zdrój

Szpital Uzdrowiskowy dla Dzieci „Jagusia” położony jest w sąsiedztwie Parku Zdrojowego Kudowy-Zdrój. Uzdrowisko stanowią dwa piękne budynki połączone ze sobą ciekawym architektonicznie korytarzem. Jeden z nich oferuje bazę noclegową (pokoje dziecięce), opiekę medyczną. Drugi zaś to szkoła z dwiema świetlicami, biblioteką, pracownią komputerową, pracownią multimedialną, salą gimnastyczną oraz przytulna jadalnią. Do dyspozycji małych kuracjuszy oddajemy również mini park z placem zabaw i boiskiem. W tak przyjaznym otoczeniu i niemal rodzinnej atmosferze dzieci zapominają o chorobie i problemach, a dzięki temu szybciej wracają do zdrowia.


Zacisze – Uzdrowiska Kłodzkie
J. Słowackiego 12, Kudowa-Zdrój

„Zacisze” to uroczy, niewielki ośrodek położony na wzgórzu w otoczeniu zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Z tarasu „Zacisza” rozciąga się wspaniały widok na uzdrowisko Kudowa-Zdrój oraz pobliskie góry. Doskonała lokalizacja stanowi idealne miejsce do spacerów i pieszych wędrówek, które sprzyjają odzyskiwaniu zdrowia i spokoju. O wyjątkowości tego obiektu stanowi zarówno urokliwe położenie jak i panująca w nim atmosfera. Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje, dostosowane również do potrzeb osób niepełnosprawnych, stylową jadalnię oraz salę konferencyjną.


Koga – Uzdrowiska Kłodzkie
Warszawska 6, Kudowa-Zdrój

Położone w zacisznej części kurortu Kudowa-Zdrój sanatorium „Koga” oferuje wyjątkową, rodzinną atmosferę. Tu, w przytulnych pokojach, pod czujnym okiem kadry medycznej kuracjusze szybciej wracają się do zdrowia. Kuchnia oprócz znakomitych potraw regionalnych oferuje również szeroki wybór diet, między innymi: dietę cukrzycową, lekkostrawną, bezglutenową a także dietę „1500 kcal”, umożliwiających szybką redukcję nadwagi lub otyłości. Od strony południowej obiekt posiada duży taras, gdzie kuracjusze mogą relaksować się w promieniach słońca i odpoczywać po zabiegach.


Wellness & SPA Verde Montana
1 Maja 25, Kudowa-Zdrój

Hotel Verde Montana położony w pięknym mieście uzdrowiskowym Kudowie Zdrój u podnóża Gór Stołowych to największy (ponad 400 miejsc noclegowych) hotel w Kotlinie Kłodzkiej. Bogata oferta atrakcji hotelowych takich jak: Park Wodny “Zielona wySPA”, Club nocny “Baracuda”, chata grillowa, Instytut SPA, pokój zabaw i gier “Małpi gaj” pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu. Stanowią one doskonałe miejsce relaksu i rozrywki dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno – biznesowych.


Hotel Kudowa
Pogodna 16, Kudowa-Zdrój

Hotel dysponuje 63 komfortowo urządzonymi pokojami.Urządzone z wielką starannością wnętrza hotelu zapewniają doskonały wypoczynek.Na terenie całego hotelu jest dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi.Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu i dostęp do Strefy Wellness: krytego basenu, jacuzzi, kompleks saun i urządzeń stacjonarnych do ćwiczeń.


Adam & SPA
Lubelska 1A, 57-350 Kudowa-Zdrój

Klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie – Kudowa Zdrój, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Kudowa Zdrój zaprasza o każdej porze roku. Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywny wypoczynek w górach.


Hotel Uzdrowiskowy St George
Tadeusza Kościuszki 180, Kudowa-Zdrój

Hotel St. George Kudowa Zdrój położony w otoczeniu Parku Narodowego Gór Stołowych na wysokości 590 m n.p.m. blisko 5000 m od centrum miasta, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji.