Każdy Gość przebywający na kuracji uzdrowiskowej i pobycie leczniczym z zabiegami za okazaniem karty pobytu może korzystać z kuracji pitnej w Pijalni Wód w Parku Zdrojowym. W pijalni znajdują się trzy źródła:

ŹRÓDŁO „MIŁOŚCI” naturalna woda źródlana – niskosodowa
Właściwości lecznicze: Wspomaga i reguluję pracę serca, łagodzi dolegliwości mięśni (skurcze, mrowienie, drętwienie) i stawów, zmniejsza bóle głowy, nerwowość, znosi znużenie, ułatwia zasypianie, łagodzi stany depresyjne, leczy dolegliwości gastrologiczne, m.in. skurcze jelit, wpływa na prawidłowe odżywienie skóry.

ŹRÓDŁO „BARBARA” woda lecznicza słabo zmineralizowana żelazista
Właściwości lecznicze: Zalecana jest przy znużeniu, apatii, trudnościach z koncentracją, oddychaniem, przy skurczach i osłabieniu mięśni, mrowieniu i drętwieniu kończyn, bólach stawów, zaburzeniach pracy jelit, depresjach i nerwicach. Wspomaga prawidłowe czynności serca, wzmacnia włosy i paznokcie, wpływa na prawidłowe odżywienie skóry.

ŹRÓDŁO „CELIŃSKI” woda lecznicza słabo zmineralizowana żelazista
Właściwości lecznicze: Wskazana jest przy znużeniu, trudnościach z koncentracją, przy zakłóceniu prawidłowej pracy serca, skurczach i osłabieniu mięśni , drętwieniu i mrowieniu rąk i nóg, bólach stawów, zwolnieniu tętna, trudnościach z oddychaniem, przy zaburzeniach pracy jelit, nerwowości, bezsenności, a także przy wypadaniu włosów, łamliwych paznokciach, pękaniu kącików ust.