Sanatorium Polanica Zdrój prywatnie, z 15 lub 25 zabiegami tygodniowo, wyżywieniem, konsultacją lekarską.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

W otoczeniu naszego obiektu znajdują się Góry Stołowe i Bystrzyckie, Park Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Teatr Zdrojowy oraz deptak z pełną uroku historyczną zabudową otoczoną wspaniałą zielenią w tym niezwykłym zakątku Dolnego Śląska.

Zapraszamy na tygodniowe lub 2 tygodniowe pobyty zdrowotne.

W ramach pobytu tygodniowego:

 • Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu
 • Konsultacja medyczna
 • 15 lub 25 zabiegów wg. zalecenia medycznego
 • Krenoterapia (5 x bilet do Pijalni Wody Mineralnej)
 • Zajęcia z fizjoterapeutą (wt-pt, wymagane zapisy)
 • Opieka fizjoterapeutyczna
 • Wstęp na baseny i do saunarium
 • Korzystanie z sali fitness/siłowni w godzinach otwarcia
 • Wieczory taneczne (realizowane w zależności od obostrzeń COVID)
 • Zabiegi ordynowane są podczas konsultacji medycznej po przyjeździe do hotelu
 • Pakiet z 3 zabiegami obejmuje 1 zabieg fizykalny, 1 zabieg balneologiczny i 1 zabieg kinezyterapeutyczny dziennie
 • Pakiet z 5 zabiegami obejmuje 3 zabiegi fizykalne, 1 zabieg balneologiczny i 1 zabieg kinezyterapeutyczny dziennie
 • Zabiegi są wykonywane od poniedziałku do piątku, bez weekendów i świąt wypadających w dni robocze
 • opłata uzdrowiskowa – 4 zł/os/doba,
 • opłata za parking – 15 zł/doba
 • wypożyczenie ręcznika zabiegowego (wymagany przy zabiegach brudzących)– 20 zł/pobyt
 • istnieje możliwość wypożyczenia szlafroka w cenie 30 zł/pobyt

Pobyty rozpoczynają się w niedzielę o 15:00 i trwają do kolejnej niedzieli do godziny 11:00.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Polanica Zdrój – Galeria

Sanatorium Polanica Zdrój – Pokoje

Ceny Sanatorium Polanica Zdrój Prywatnie

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Wielka Pieniawa
Parkowa 4, Polanica-Zdrój

Wielka Pieniawa położona jest w centrum Parku Zdrojowego. Zaprasza swoich gości do komfortowych pokoi i apartamentów, przestronnych, eleganckich sali jadalnych, nowoczesnego kompleksu zabiegowego.Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt posiada nowoczesne centrum rekreacyjne „Słoneczne Termy Wielka Pieniawa”, w skład, którego wchodzą: dwa baseny, Słoneczne Fit Centrum oraz Strefa Saun.W obiekcie serwowane są pyszne i zdrowe dania przygotowywane według zaleceń dietetyka.


Sanatorium Szarotka
Kryniczna 1, Polanica-Zdrój

Szarotka to kameralny 3 piętrowy budynek, który położony jest w malowniczym sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz Pijalni Wód Mineralnych. Kuracja w „Szarotce” polecana jest szczególnie tym, którzy nawet z dala od domu chcą się poczuć jak u siebie. Pobytom w Sanatorium Szarotka towarzyszy zawsze przyjazna i miła atmosfera.


Sanatorium Korab
Kryniczna 5, Polanica-Zdrój

„Korab” położony jest w malowniczym zakątku Polanicy-Zdrój, nieopodal słynnej polanickiej szachownicy. To nowoczesny, 3-kondygnacyjny obiekt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Swoim Gościom oferuje on komfortowe pokoje 1, 2 i 3-osobowe, przestronną jadalnię. Bezpośrednio przy obiekcie została zlokalizowana tzw. siłownia plenerowa, która pozwala na korzystanie ze urządzeń sportowych na świeżym powietrzu.


Sanatorium Zdrowie
Marii Konopnickiej 2, Polanica-Zdrój

Sanatorium „Zdrowie” położone jest w zaciszu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim otoczeniu pięknej przyrody, tuż przy zagajniku różaneczników. Ten kameralny obiekt oferujący przytulne pokoje, doskonalą kuchnię, nowoczesną pracownię diagnostyczną, szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych i nowocześnie wyposażoną salę gimnastyczną, zaprasza szczególnie osoby ze schorzeniami kardiologicznymi. Pod czujnym okiem lekarzy kardiologów, dzięki łagodnemu podgórskiemu klimatowi oraz zastosowaniu naturalnych surowców leczniczych szybciej odzyskuje się zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. W obiekcie realizowany jest także program rehabilitacji kardiologicznej w warunkach stacjonarnych.


Sanatorium Carmen
Ogrodowa 5, Polanica-Zdrój

Niewątpliwym atutem Sanatorium „Carmen” jest położenie w sąsiedztwie malowniczego Parku Zdrojowego, co sprzyja komfortowemu wypoczynkowi. Na gości czekają pokoje, w tym pokoje typu studio. Podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę medyczną, wyspecjalizowany zespół rehabilitantów, smaczną kuchnię oraz bogatą ofertę usług rekreacyjnych.


Sanatorium Malwa
Wojska Polskiego 64, Polanica Zdrój

Sanatorium „MALWA” stwarza doskonałe miejsce do oderwania się od zgiełku miejskiej rzeczywistości poprzez niezwykłe usytuowanie obiektu w terenie leśnym odległym od centrum miasta 1500 m i zapewnieniu sobie idealnego wypoczynku w otoczeniu przyrody zieleni – Narodowego Parku Gór Stołowych. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe pełnopłatne, bądź z dofinansowaniem PFRON. Przyjmujemy również Gości ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia na leczenie sanatoryjne.Posiadamy ponad 20 – letnią tradycję z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji.


Sanatorium Stary Zdrój
Górska 4, Polanica-Zdrój

Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.


Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój
Zdrojowa 34a, Polanica-Zdrój

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ to nowoczesny hotel położony w centrum uzdrowiska Polanica-Zdrój. Nowy Zdrój to centrum rehabilitacji, które oprócz noclegów w komfortowych pokojach i turnusów rehabilitacyjnych oferuje bogaty pakiet zabiegów leczniczych oraz relaksujących. W otoczeniu naszego centrum rehabilitacyjnego znajdują się Góry Stołowe i Bystrzyckie, Parka Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Teatr Zdrojowy oraz deptak z pełną uroku historyczną zabudową otoczoną wspaniałą zielenią w tym niezwykłym zakątku Dolnego Śląska.


Sanatorium Medical Sensus
Bolesława Chrobrego 1A/3, Polanica-Zdrój

MedicalSensus położone przy leśnych szlakach oraz Parku Zdrojowym w malowniczej Polanicy Zdrój. Poprzez holistyczne podejście do człowieka pomagamy w osiągnięciu równowagi zdrowotnej organizmu. Prowadzimy naturalne terapie oparte na tradycji balneoterapii i ziołolecznictwa oraz specjalistycznych programach i zabiegach terapeutycznych. Łączymy z pasją wiedzę i doświadczenie z nowoczesną medycyną, która bazuje na wielu latach tradycji terapii naturalnych.


Bukowy Park Hotel Medical SPA
Parkowa 11, Polanica-Zdrój

Wielkim atutem naszego hotelu jest ciekawa lokalizacja, bogata w atrakcje turystyczne. Polanica-Zdrój to niewielkie, ale bardzo urokliwe miasteczko położone u podnóża gór Bystrzyckich i Stołowych, w szerokiej dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej.