Sanatorium Marta w Połczynie-Zdroju, malowniczym zachodniopomorskim miasteczku położonym na Pojezierzu Drawskim w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy na pobyty tygodniowe i dwutygodniowe z zabiegami i wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Marta specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatycznych, chorób zapalnych narządów ruchu, chorób zwyrodnieniowych, stanów pourazowych i operacjach narządów ruchu.

Nasze zabiegi opracowaliśmy przede wszystkim na bazie borowiny i solanki. Świadczymy ponad 40 różnego rodzaju zabiegów balneologicznych.

Oferujemy dietetyczne posiłki, dla osób dbających o swoje zdrowie. W swojej ofercie posiadamy szereg diet, mających na celu poprawę samopoczucia naszych kuracjuszy.

W ramach pobytu:

  • Zakwaterowanie w komfortowym pokoju
  • Badanie fizjoterapeutyczne z określeniem jednostki chorobowej
  • 3 zabiegi dziennie, dopasowane do profilu leczenia (nie dotyczy sobót, niedziel i świąt)
  • Pełne wyżywienie w formie bufetu (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Doraźna opieka medyczna
  • WiFi w miejscach ogólnie dostępnych

Rehabilitacja rozpoczyna się od rozpoznania dolegliwości i stworzeniu planu leczenia.

Najczęściej zgłaszają się do nas pacjenci z dolegliwościami w obrębie kręgosłupa, stawów obwodowych, problemów mięśniowych – to właśnie na tym polu mamy najlepsze rezultaty w usprawnianiu.

Posiadamy  także doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach, z ograniczeniami ruchowymi a także z bólem chronicznym. Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, najlepsi fizjoterapeuci oraz szeroko rozbudowana, nowoczesna oferta zabiegowa to wizytówka Centrum Rehabilitacji i Balneologii.

Szczególnie polecamy okłady z borowiny oraz fango borowinowego. Stosowane przez nas preparaty pochodzenia organicznego zawierają wiele cennych składników odżywczych. Obecne kwasy organiczne oraz sole powodują, że okłady z borowiny posiadają także właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Zabieg polecany jest między innymi na: blizny oraz przebarwienia, zrosty i przykurcze, przewlekłe stany zapalne miękkich tkanek, dolegliwości układu pokarmowego, choroby kobiece, schorzenia układu nerwowego.

Sanatorium Połczyn Zdrój prywatnie – ceny i pokoje

Podane ceny są cenami za osobę za dobę na pobyt tygodniowy z wyżywieniem i zabiegami. Istnieje możliwość rezerwacji pobytu 2 tygodniowego.

CENY NA ROK 2024.

Podany cennik ma charakter orientacyjny. Ostateczna wartość rezerwacji w pisemnym potwierdzeniu rezerwacji.

Pokój 1 osobowy Standard
Pokój 2 osobowy Standard
Pokój 2 osobowy LUX

EZ – POKÓJ 1 OSOBOWY

DZ – POKÓJ 2 OSOBOWY (ZA OSOBĘ)

Cena pakietu nie obejmuje:

  • opłaty uzdrowiskowej płatnej na miejscu w wysokości 5,40 zł za osobę za dobę pobytu
  • opłaty za parking 10 zł/doba

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034