Sanatorium uzdrowiskowe Marta
Zdrojowa 1/2, Połczyn-Zdrój

Kameralność naszego obiektu oraz indywidualne podejście do klienta połączone z wysoką jakością świadczonych usług pozwolą Państwu na pełen relaks i ucieczkę od problemów codzienności. Natomiast bogata oferta świadczonych przez nas zabiegów leczniczych oraz relaksacyjnych pozwoli w pełni cieszyć się urlopem i wypoczynkiem oraz przyniesie wymierne efekty w postaci poprawy zdrowia i samopoczucia.


Sanatorium uzdrowiskowe Hopferówka
Solankowa 8B, Połczyn-Zdrój

Willa to obiekt całoroczny do której zapraszamy gości z kraju i zza granicy, indywidualnych, jak i grupy zorganizowane.W Pensjonacie Hopferówka mieszczą się również gabinety zabiegowe, wyposażone w profesjonalny sprzęt, umożliwiający naszym gościom skorzystania z zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych, z zakresu odnowy biologicznej tj.: masażu klasycznego, kąpieli perełkowej, solanki, magnetroniku, zabiegów z zakresu elektro- i laseroterapii, krioterapii, okładów cieplnych itd.Pensjonat Hopferówka mieści się w południowej części miasta Połczyn-Zdrój.Nasi goście mogą wybrać się na spacer do pobliskiego centrum miasta (20 min) i zabytkowego zamku (15 min). Warto również pojechać na wycieczkę do miast na północy, takich jak Białogard (30 km) czy nadmorski Kołobrzeg (70 km).


Sanatorium Gryf – Uzdrowisko Połczyn
Solankowa 8, Połczyn-Zdrój

GRYF to największy i najbardziej okazały obiekt Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Zbudowany pod koniec XIX wieku zachwyca dawną architekturą. Budynek jest zatopiony w zieleni, a położenie w angielskiej części parku sprawia, że najbliższa okolica jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, ścieżka zdrowia i droga rowerowa. Dziesięciominutowy spacer dzieli GRYF od zabytkowej starówki miasta. Wewnątrz obiektu szczególną uwagę zwraca rozbudowana baza rekreacyjna. Basen zewnętrzny, basen wewnętrzny z sauną, siłownia oraz kawiarnia sprawiają, że obok turnusów rehabilitacyjnych i leczniczych „Gryf” jest idealnym miejscem również dla pobytów wypoczynkowych.


Willa Gryf – Uzdrowisko Połczyn
Solankowa 8, Połczyn-Zdrój

Willa to nowa część Domu Zdrojowego Gryf. Do dyspozycji Gości pokoje 1 i 2- osobowe o standardzie deluxe, każdy z nich posiada klimatyzację.Na uwagę zasługuje nowoczesny apartament, w którym znajduje się sypialnia, pokój dzienny oraz łazienka z sauną. Wewnątrz budynku znajduje się winda i bezprzewodowy internet. Łącznie w nowej części znajdują się 32 miejsca.Goście mogą skorzystać z zabiegów zarówno leczniczych w Domu Zdrojowym Gryf jak i zabiegów relaksacyjnych w Spa Zdrojowe Zacisze.Jadalnia Bankietowa znajduje się w cześci Gryf.Willa połączona jest z Gryfem przestronnym, przeszklonym korytarzem.


SPA Zdrojowe Zacisze – Uzdrowisko Połczyn
Solankowa 8, Połczyn Zdrój

Hotel uzdrowiskowy SPA ZDROJOWE ZACISZE położony jest w Połczynie-Zdroju ok. 60 km na południe od Kołobrzegu. Jest obiektem Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A., ukierunkowanym na obsługę gości indywidualnych i konferencyjnych, poszukujących nie tyle oferty leczniczej, co relaksu, wyciszenia, pielęgnacji kosmetycznej i odnowy biologicznej. Jest to jedyny tego typu obiekt na Pojezierzu Drawskim.Położenie w Parku Zdrojowym, z dala od zgiełku cywilizacyjnego, gwarantuje wypoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju. Kojąca dla oczu zieleń roślin, ptasi śpiew oraz możliwość aktywnego wypoczynku podczas pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek dopełniają proces relaksacji. Bezpośrednie połączenie obiektu z sanatorium GRYF pozwala gościom korzystać z sal konferencyjnych, basenów oraz z tradycyjnych zabiegów uzdrowiskowych.


Sanatorium Irena – Uzdrowisko Połczyn
Zdrojowa 5, Połczyn-Zdrój

SANATORIUM IRENA to najbardziej kameralny obiekt Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Komfortowe są tu nie tylko pokoje i nowoczesna baza zabiegowa, ale również położenie. Obiekt jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, dokładnie między starówką a parkiem zdrojowym.Dzięki projektowi, który był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach RPO, obiekt zyskał zupełnie nowe skrzydło z 27 pokojami dla 42 osób. Poprzez to jeszcze więcej osób może cieszyć się urokami Połczyna-Zdroju i korzystać z bogatej oferty pobytów kuracyjnych czy wypoczynkowych Uzdrowiska Połczyn.


Sanatorium Podhale – Uzdrowisko Połczyn
Solankowa 6, Połczyn-Zdrój

PODHALE – Instytut Kobiecego Zdrowia to architektonicznie najpiękniejszy obiekt sanatoryjny Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. znajdujący się we francuskiej części Parku Zdrojowego. Jest jednym z sanatoriów, dzięki któremu Połczyn-Zdrój nosi miano „Kurortu z duszą”. Pobliskie dywany kwiatowe i fontanny nadają temu miejscu szczególny urok. Nie tylko lokalizacja, ale przeszłość „Podhala” decydują o jego znaczeniu. „Podhale” ma symboliczny wkład w jeden z najważniejszych rozdziałów historii Uzdrowiska Połczyn. To właśnie w tym obiekcie powstał pierwszy w Polsce ośrodek balneologii ginekologicznej – leczenia niepłodności i chorób kobiecych, założony przez prof. Gromadzkiego. To dzięki temu znane jest w całym kraju powiedzenie „Chcesz mieć córkę albo syna, wyślij żonę do Połczyna”.


Sanatorium Borkowo – Uzdrowisko Połczyn
Sobieskiego 13, Połczyn Zdrój

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie BORKOWA jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień. Spacery do pobliskiej stadniny koni, do położonej tuż za nią ścieżki rowerowej to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.


Schronisko Tadeuszówka – Uzdrowisko Połczyn
Sobieskiego 13, Połczyn-Zdrój

Schronisko Młodzieżowe “Tadeuszówka” powstało w 2010 roku. Zlokalizowane jest na terenie połczyńskiego Parku Zdrojowego, nad pięknym zalewem.Schronisko oferuje jedne z tańszych noclegów na terenie miasta dla dzieci, młodzieży oraz grup zorganizowanych lub turystów indywidualnych akceptujących regulamin schroniska.Schronisko posiada pokoje 1-6 osobowe z umywalkami, wyposażone w nowe sprzęty, TV i z pięknymi widokami na otaczający schronisko park oraz połczyński zalew.