Śląskie Centrum Rehabilitacyjno Uzdrowiskowe im. dr. Adama Szebesty w Rabce-Zdroju
Dietla 5, Rabka-Zdrój

Obecnie ŚCRU Sp. z o.o. jest ośrodkiem w ramach działalności którego, funkcjonuje szpital uzdrowiskowy dla dzieci od 3 do 18 lat, sanatorium dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat z opiekunem a dla osób dorosłych szpital uzdrowiskowy, sanatorium oraz Rehabilitacja Ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych. Ponadto, w swojej ofercie posiada również leczenie ambulatoryjne zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.


Sanatorium „Cegielski”
Na Banię 42, Rabka-Zdrój

Komfortowe Sanatorium “Cegielski” położone jest w centrum Rabki-Zdrój na południowym stoku góry Bania. Roztacza się stąd piękny widok na całą okolicę. Ośrodek posiada 196 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, TV i prawie każdy ma niezależny nasłoneczniony balkon. Do dyspozycji gości oddajemy również komfortowe apartamenty. Każdy apartament posiada pokój wypoczynkowy z balkonem, sypialnię, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny


Sanatorium „Cassia – Medica”
Pocztowa 8, Rabka Zdrój

VILLA CASSIA – odnowiona w 2019 roku, położona, w cichej uliczce w odległości 150 metrów od odnowionego Parku Zdrojowego (kawiarnie, urządzenia sportowo rekreacyjne, place zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej, miasteczko rowerowe z możliwością wypożyczenia rowerów, tężnia solankowa, korty tenisowe i inne) w strefie “A” uzdrowiska – najczystsza strefa.


Sanatorium „Villa Medica
Słoneczna 52, Rabka-Zdrój

Nowy ośrodek wypoczynkowy z krytym basenem w cenie pobytu, mieszczący się w absolutnie wyjątkowym miejscu w Rabce Zdrój. W strefie “A” uzdrowiska – najczystsze powietrze. Przepiękne widoki, piękne, słoneczne miejsce, 20 minut spacerem do centrum Uzdrowiska Rabka Zdrój i odnowionego w 2011r Parku. Villa Medica to zdrowy odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.


Sanatorium „Rzymianka”
Garncarska 6, Rabka-Zdrój

Sanatorium Rzymianka posiada 60 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości pozostają: świetlica, stołówka, parking, plac zabaw oraz rozległy teren zielony z atrakcjami.Gwarantujemy własną bazę zabiegową w obiekcie z licznymi zabiegami, całodobową opiekę medyczną – lekarską oraz pielęgniarską.Ponadto w trakcie turnusu oferujemy atrakcyjny program pobytu, w tym dwie wycieczki poznawcze w Pieniny i do Zakopanego, jest również możliwość zwiedzenia kopalni soli w Wieliczce, a także wyjazdu na baseny termalne w Szaflarach.


Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
Prof. Jana Rudnika 3B, Rabka-Zdrój

Zakład Rehabilitacji zajmuje się szeroko rozumianą rehabilitacją w przebiegu chorób układu oddechowego oraz wielu innych schorzeń jak m.in. dziecięce porażenia mózgowe, niedowłady motoruchowe, stany pourazowe i pooperacyjne, wady rozwojowe klatki piersiowej, wady postawy oraz boczne skrzywienia kręgosłupa.Zakład Rehabilitacji oferuje konsultację lekarską oraz najnowocześniejszą i nieinwazyjną diagnostykę, taką jak komputerowa ocena wad postawy i bocznych skrzywień kręgosłupa, czynnościowa ocena układu oddechowego, ocena wydolności wysiłkowej, diagnostyka neuroruchowa oraz motoruchowa


Centrum Zdrowia i Urody – Uzdrowisko Rabka
Władysława Orkana 49, Rabka-Zdrój

Zakład Przyrodoleczniczy to miejsce dla wszystkich, którzy potrzebują chwili na leczenie, relaks, odprężenie. To tutaj znajduje się centrum zabiegów leczniczych i SPA Uzdrowiska Rabka.W Zakładzie Przyrodoleczniczym oferujemy naszym Gościom ponad 90 różnego rodzaju zabiegów do wyboru, od zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, w tym masaże, kuracje wodami leczniczymi do zabiegów odnowy biologicznej. Duża różnorodność zabiegów oraz fachowa opieka doświadczonej i wykwalifikowanej kadry sprawia, że wizyta w Rabce Zdroju powinna spełnić Państwa oczekiwania w zakresie dbałości o zdrowie.


Rabczański Zdrój – Uzdrowisko Rabka
Roztoki 7, Rabka-Zdrój

Rabczański Zdrój to miejsce, gdzie wspaniale poczują się nawet najbardziej wymagający goście. Eleganckie wnętrza, wygodne pokoje, szeroka oferta zabiegów odnowy biologicznej SPA i malownicze otoczenie Parku Zdrojowego sprawiają, że pobyt w Rabczańskim Zdroju na długo zapada w pamięć.


Leśne wzgórze – Uzdrowisko Rabka
Pasieczna 4, Rabka-Zdrój

Z dala od ruchu samochodowego, zgiełku i hałasów miasta znajduje się Leśne Wzgórze, malowniczo zlokalizowane na zboczu góry Krzywoń. Tu można doznać dobroczynnego wpływu górskiego powietrza i uspokajającej atmosfery okolicznych lasów. Miejsce skromne, ale z jedynym w swoim rodzaju klimatem, jest także świetną bazą wypadową dla Gości spędzających aktywny wypoczynek w górach.


Sanatorium Jagiellonka – Uzdrowisko Rabka
Brzozowa 6, Rabka-Zdrój

Zlokalizowane niedaleko Parku Zdrojowego i tężni solankowej, Sanatorium Jagiellonka to tradycyjne, sprawdzone podejście do leczenia chorób dolnych i górnych dróg oddechowych. Spokój, jedyny w swoim rodzaju mikroklimat rabczański, wpływ solanek oraz profesjonalna opieka lekarska i pielęgniarska pozwala na szybki powrót do zdrowia i rozładowanie stresu związanego z chorobą i codziennymi troskami. W sanatorium znajduje się też komercyjna przychodnia pediatryczna, dostępna w razie potrzeby dla dzieci przebywających w uzdrowisku turystycznie.


Willa Świt – Uzdrowisko Rabka
Brzozowa 1, Rabka-Zdrój

Położona w samym sercu Rabki-Zdroju Willa Świt zapewnia swoim Gościom kameralną, spokojną atmosferę i wszystkie zalety zdrowotne, jakie płyną z przebywania w uzdrawiającym otoczeniu zieleni, solanek i mikroklimatu uzdrowiskowego.


Szpital Kardiologiczny – Uzdrowisko Rabka
Aleja Jordana 2, Rabka-Zdrój

Szpital Kardiologiczny Uzdrowisko -Rabka SA jest największym ośrodkiem rehabilitacji kardiologicznej w Małopolsce. W tym to miejscu Pacjenci z całej Polski po operacjach kardiochirurgicznych wracają do sił pod opieką wysoce wykwalifikowanej kadry medycznej, jak również w otoczeniu korzystnego rabczańskiego mikroklimatu.


Uzdrowiskowy Szpital Dziecięcy Olszówka – Uzdrowisko Rabka
Juliusza Słowackiego 8, Rabka-Zdrój

Przez cały rok Uzdrowiskowy Szpital Dziecięcy “Olszówka” gości najmłodszych pacjentów, zapewniając leczenie, rehabilitację i wypoczynek. Jako placówka lecznicza zapewniamy naszym pacjentom całodobową opiekę medyczną oraz pełną gamę zabiegów leczniczych.


Szpital Uzdrowiskowy “Olszówka” – Uzdrowisko Rabka
Juliusza Słowackiego 8, Rabka-Zdrój

Szpital Olszówka Pawilon A przy ulicy Słowackiego 8, w Rabce Zdrój jest najnowszym obiektem Uzdrowiska Rabka S.A. Zlokalizowany u podnóża góry Bania sprawia, że goście którzy nas odwiedzają mają zapewnioną ciszę, spokój oraz kontakt z przyrodą. Oferta sanatorium Olszówka Paw. A dedykowana jest dla pacjentów kierowanych na leczenie przez ZUS, oraz pacjentów kierowanych przez NFZ .Obiekt dysponuje 27 pokojami dwuosobowymi, dla pacjentów z ZUS. Dla pacjentów z NFZ dysponujemy pokojami dwu osobowymi typu studio oraz pokojami wieloosobowymi .Szpital dysponuje szeroko rozbudowaną bazą zabiegową, zapewniając dzięki temu naszym Gościom szybki i sprawny powrót do pełni sił. Głównym atutem naszego obiektu jest rehabilitacyjny basen solankowy, w którym pod okiem wykwalifikowanej kadry, możemy połączyć ćwiczenia ze zbawiennym wpływem solanki na nasze ciało.