Sanatorium uzdrowiskowe Stomil
Świerkowa 1, Rymanów-Zdrój

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” istnieje na rynku od ponad 40 lat i świadczy usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, wypoczynku i Spa wykorzystując walory środowiska naturalnego. Posiadamy dwa ośrodki położone na Podkarpaciu, w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Organizujemy pobyty oraz turnusy o różnych profilach leczniczych. Nasza oferta dedykowana jest dla szerokiego grona odbiorców, w tym m.in.: NFZ i ZUS, osób z dofinansowania PCPR i MOPS, pracowników dużych zakładów pracy, klienta biznesowego, grup sportowych, klienta indywidualnego oraz  rodzin, dzieci i młodzieży. Piękno przyrody, wysoki standard obsługi, indywidualne podejście do klienta oraz wspaniała kuchnia to atuty dla których warto nas odwiedzić. 


Polonia Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej
Potockich 1, Rymanów Zdrój

Jeden z największych i najnowocześniejszych w kraju ośrodków przeznaczony dla celów rehabilitacji pacjentów z chorobami układu krążenia, a w szczególności chorych po operacjach kardiochirurgicznych i po zawałach serca.To nowoczesny obiekt o wysokim standardzie położony w centrum uzdrowiska, na terenie rozległego parku zdrojowego.Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windę. Posiada 120 miejsc.Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV- sat, telefonem, bezprzewodowym dostępem do sieci Internet (HOT SPOT).


Szpital Uzdrowiskowy Eskulap
Parkowa 5, Rymanów Zdrój

Nowoczesny obiekt, trzykondygnacyjny o wysokim standardzie, położony na terenie parku w odległości 150 m od Pijalni Wód Mineralnych.Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windy, z pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie znajduje się recepcja, stołówka, kafejka internetowa.


Szpital Uzdrowiskowy Zimowit
Leśna 4, Rymanów Zdrój

Budynek wielofunkcyjny, położony na terenie zalesionym, na zboczu Góry ,,Zamczyska”. Szpital i Sanatorium Uzdrowiskowe „ZIMOWIT” jednorazowo może przyjąć 410 pacjentów. Szpital dysponuje 158 miejscami dla dzieci oraz 252 miejscami dla osób dorosłych. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.Pokoje dla osób dorosłych 1, 2, 3, 4 – osobowe. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, TV-sat., radio, bezprzewodowy dostęp do sieci Internet ( HOT SPOT).Dla dzieci posiadamy pokoje 3, 4 – osobowe bez pełnego węzła sanitarnego. Dzieciom przebywającym na leczeniu zapewniamy naukę szkolną na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz liceum, a także opiekę wychowawców, posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.


Świtezianka
Kasztanowa 4, Rymanów Zdrój

Obiekt położony w centrum Rymanów-Zdrój w pobliżu Parku Zdrojowego, zaprasza do swoich stylowo i oryginalnie zaprojektowanych wnętrz. Jest to doskonałe miejsce dla gości ceniących bardzo dobre warunki wypoczynku i leczenia. W ofercie posiadamy 30 pokoi oraz apartamenty mieszczące jednocześnie 60 osób. Wyposażenie pokoi: łazienka, TV, lodówka, dostęp do Internetu. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz możliwość korzystania z basenu. Restauracja oferuje całodzienne wyżywienie. Zapraszamy na pobyty indywidualne i rodzinne, spotkania biznesowe, konferencje oraz pobyty grup zorganizowanych.


Sanatorium Uzdrowiskowe Anna – Staś

Sanatorium „Anna – Staś”- to zespół obiektów sanatoryjnych położonych w południowej części uzdrowiska, wśród mieszanych lasów rymanowskich, na zboczu góry „Zamczyska”, z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych. Oferuje 21-dniowe pobyty lecznicze w ramach podpisanej z NFZ umowy w zakresie uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego dzieci w wieku 3 do 6 lat pod opieką opiekuna. Pobyt dziecka w całości jest refundowany przez NFZ, natomiast pobyt opiekuna jest pełnopłatny. Ta forma leczenia: wspólny pobyt dziecka z opiekunem jest szczególnie ceniona, ponieważ znacznie zmniejsza stres naszych małych pacjentów związany ze zmianą otoczenia.


Sanatorium Uzdrowiskowe Gołąbek i Opatrzność
Zdrojowa 53, Rymanów Zdrój

Sanatorium „Gołąbek – Opatrzność” to zespół obiektów położonych w samym sercu Uzdrowiska Rymanów z widokiem na rozległy park zdrojowy oraz rzekę Tabor. W obiektach realizowane są 21-dniowe pobyty lecznicze w ramach umowy podpisanej z NFZ w zakresie uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego dzieci w wieku 3 do 6 lat pod opieką opiekuna. Pobyt odbywa się za pełną odpłatnością dla opiekuna, zaś dla dziecka w całości refundowany jest przez NFZ. W latach 2018-2019 dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Europejskich dokonano gruntownej modernizacji obiektów, co znacznie podniosło komfort pobytu dla najmłodszych kuracjuszy i ich opiekunów.


Sanatorium Uzdrowiskowe Teresa
Zdrojowa 54, Rymanów-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe „Teresa” – może jednorazowo przyjąć 66 gości – kuracjuszy. Do ich dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe:każdy pokój posiada łazienkę, radio, TV-sat, telefon, bezprzewodowy dostęp do sieci Internet (HOT SPOT). Na zmotoryzowanych gości czeka ogrodzony parking, zamykany od godz. 22.00 do 6.00. Sanatorium zapewnia bardzo dobre warunki zarówno wypoczynku, jak i leczenia. Bogaty wachlarz zabiegów zapewnia naszym gościom Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy znajdujący się w Szpitalu Uzdrowiskowych ,,Eskulap” oddalonym około 150 metrów.


Sanatorium Uzdrowiskowe Maria
Wyspiańskiego 5, Rymanów-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Maria” – oferuje swoim gościom 70 miejsc w pokojach 2,3 lub 4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, TV-sat., radio, bezprzewodowy dostęp do sieci Internet ( HOT SPOT). Budynek bez barier architektonicznych, istnieją pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W obiekcie funkcjonuje kafejka internetowa. Na zmotoryzowanych gości czeka ogrodzony, płatny parking, zamykany od godz. 22:00 do 6:00. Willa Maria leży w najpiękniejszym zakątku Rymanowa-Zdroju. Otoczona lasem iglastym u stóp góry Żabiej, pamięta początki kariery rymanowskiego kurortu oraz wielu znakomitych kuracjuszy, ceniących szczególnie przyrodolecznicze walory klimatu oraz niezwykłe właściwości naturalnych zasobów wód mineralnych.