Sanatorium Nałęczów – Pobyt z 25 lub 15 zabiegami w trakcie tygodnia

sanatorium nałęczów

Sanatorium Nałęczów – pięknie położone Sanatorium z leczniczymi właściwościach nałęczowskich wód. Proponujemy Państwu 2 rodzaje pakietów sanatoryjnych z zabiegami: z 25 zabiegami lub 15 zabiegami.

Podczas tygodniowego pobytu w Nałęczowie skorzystasz nawet z 25 zabiegów w cenie pakietu, pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady), badania lekarskiego, nieograniczonego wstępu do Kompleksu Wodnego, kuracji wodami leczniczymi w Pijalni Zdrojowej.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

sanatorium stare łazienki nałęczów

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy komfortowo urządzone pokoje. Posiadamy pokoje Standard oraz LUX. Wszystkie są klimatyzowane i wyposażone w sejf, czajnik elektryczny oraz telewizor. Posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty i pokoje VIP.

Uzdrowisko oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych. Łącznie znajduje się tu 7 gabinetów kosmetycznych, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz basen ze stanowiskami do aquaaerobicu.

basen nałęczów

Ponadto około 200 metrów od obiektu znajduje się wodny kompleks z basenem Aquatonic oraz jedynym w Polsce basenem białej glinki, w którym możliwa jest kąpiel całego ciała. Basen Aquatonic ma 300 metrów kwadratowych powierzchni, na której rozmieszczone są m.in. łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, jacuzzi oraz sauna sucha i parowa. Po wodnych szaleństwach goście mogą odpocząć na wygodnej sofie w klubie gdzie serwowane są drinki, lokalne wina, nalewki oraz zimne i gorące napoje bezalkoholowe. Czas spędzony w klubie wypełnić można grą w kręgle lub bilard.

basen spa naleczow

Do wyboru w Sanatorium Nałęczów jest ponad sto zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i diagnostyki, które umożliwiają efektywną poprawę stanu zdrowia.

Sanatorium Nałęczów – obiekt umiejscowiony w otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego, sprzyja relaksowi na łonie natury, spacerom oraz wycieczkom pieszym i rowerowym.

Do dyspozycji Kuracjuszy czeka również nowoczesne Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii.

kardiologia nałęczów

Strefa Kardiologii przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, u których występują czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca oraz zagrożonych rozwojem chorób sercowo-naczyniowych.

Najczęściej są to osoby prowadzące siedzący tryb życia, pracujące w przewlekłym stresie, z nadwagą i otyłością, chorobą nadciśnieniową, nałogowi palacze oraz osoby z zaburzeniami lipidowymi – wysokim poziomem cholesterolu, chorzy na cukrzycę, leczeni dietą lub lekami doustnymi, a także pacjenci po interwencjach na tętnicach wieńcowych.

termy pałacowe

Strefa Ortopedii dedykowana jest osobom w każdym wieku, które mają problemy z narządem ruchu.

Poprzez odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń na innowacyjnych urządzeniach, możliwa jest rehabilitacja w przypadkach urazów kręgosłupa (m.in. zmian zwyrodnieniowych, bóli, dyskopatii szyjnej i lędźwiowej, rehabilitacja pooperacyjnej), barku (m.in. zespołu zamrożonego barku-PHS, chorób zwyrodnieniowych,), łokcia (m.in. urazów stawu łokciowego „łokcia tenisisty” i „golfisty”, ucisków na nerw łokciowy w tzw. „kanale łokciowym”)

zabiegi nałęczów

Pomagamy również w urazach ręki (m.in. bólu nadgarstka i ręki – zespół cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena), biodra (m.in. zmian zwyrodnieniowych, zmian po kontuzjach – entezopatie, przerwania, rehabilitacji pooperacyjnej).

Prowadzona jest także rehabilitacja kolana (m.in. chorób i urazów na tle zmian zwyrodnieniowych, po urazach i kontuzjach – naderwania, naciągnięcia mięśni), stawu skokowego (m.in. chorób i urazów stawu skokowego, rehabilitacji pooperacyjnej).

diagnostyka sanatorium

Strefa Diagnostyki oferuje badania diagnostyczne takich, jak np. badanie wydolności, dzięki któremu można uzyskać bezpośredni pomiar maksymalnego minutowego poboru tlenu, maksymalnego minutowego tętna, maksymalnej minutowej wentylacji płuc. Będzie można także, przeprowadzić próbę wysiłkową, która polega na ocenie wydolności fizycznej organizmu. Podczas wykonywania próby wysiłkowej przeprowadza się badanie EKG oraz kontrolę ciśnienia krwi u pacjenta poddawanego wzmożonemu wysiłkowi fizycznemu. Dzięki temu, możliwa jest ocena wydolności układu krążenia. Badanie siły mięśniowej pomoże z kolei ocenić trening nerwowo-mięśniowy, z możliwością pełnej archiwizacji i eksportu danych do analizy statystycznej.

Sanatorium Nałęczów – Wybierz swój pakiet

Podane ceny są cenami za dobę przy pobytach tygodniowych i dłuższych.

Szybka rezerwacja: tel. 793-704-034

Facebook Polskie Sanatoria