Sanatorium uzdrowiskowe Dzwonkówka
Połoniny 14a, Szczawnica

DZWONKÓWKA posiada 140 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, telewizorem i telefonem. Na każdym piętrze są tarasy widokowe. Szeroko znana jest doskonała kuchnia DZWONKÓWKI oferująca smaczne posiłki z możliwością korzystania z diety. Goście przebywający na turnusie sanatoryjnym otoczeni są całodobową opieką lekarsko – pielęgniarską. Ulubionym miejscem popołudniowych i wieczornych spotkań wypoczywających jest świetlica z dzwonem na IV piętrze, gdzie odbywają się gawędy góralskie.


Sanatorium uzdrowiskowe Budowlani
Zdrojowa 27, Szczawnica

Budowlani to nie tylko hotel spa w Pieninach. To miejsce stworzone z myślą o głębokim wypoczynku, ogólnej poprawie zdrowia i samopoczucia Gości. To połączenie komfortowego hotelu, nowoczesnego sanatorium i relaksującego spa. To Pieniny, których przyroda i klimat współtworzą niezwykłą atmosferę Spa Budowlani. Oferujemy wachlarz usług rehabilitacyjnych, odnowy biologicznej i zabiegi upiększające, pyszną i zdrową kuchnię, usługi dla biznesu oraz wygodne pokoje. Szczawnica zaprasza!


Centrum Wczasowo Lecznicze Solar Spa
Zdrojowa 4, Szczawnica

Hotel Solar jest nowoczesnym komfortowym i jedynym czterogwiazdkowym obiektem w Szczawnicy. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.Atrakcyjna lokalizacja naszego hotelu znajdującego się w samym sercu Szczawnicy-Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego sprzyja zarówno aktywnemu, jak i spokojnemu wypoczynkowi.


Sanatorium uzdrowiskowe Nauczyciel
Połoniny 14, Szczawnica

Najwyżej i najpiękniej położony Ośrodek w Szczawnicy !Od strony południowej roztacza się niezapomniany widok na pasmo Pienin. Od północy Ośrodek styka się bezpośrednio z lasem modrzewiowym. Niżej, od strony zachodniej czynna ścieżka zdrowia. Dysponujemy 1, 2, 3 osobowymi pokojami o dobrym standardzie, z łazienkami, balkonami od strony południowej, oraz pokojami typu “studio” ( pokój 1 lub 2 os.+ 1 os. ze wspólnym przedpokojem i łazienką). Nasze 3-osobowe pokoje ze ścianką działową gwarantują spokój Dla dzieci do lat 10 rabat.Oferujemy żywienie sanatoryjne i wczasowe z możliwością korzystania z obiadokolacji, lub suchego prowiantu.Na miejscu oferujemy 50 rodzajów zabiegów leczniczych i relaksujących.


Sanatorium Inhalatorium – Uzdrowisko Szczawnica
Park Górny 2, Szczawnica

Budynek o pięknej zabytkowej architekturze usytuowany w sercu Parku Zdrojowego. Obiekt zbudowano w latach 1934-36 przez hrabiego Adama Stadnickiego na miejscu wcześniej rozebranego „Zamku” jednego z najstarszych w Polsce domów zdrojowych. Posiada pokoje 1- 2- i 3-osobowe o łącznej liczbie 30 miejsc hotelowych.


Pienińska Uzdrowiskowa Klinika Rehabilitacji i Leczenia Bólu
Zdrojowa 10, 34-460 Szczawnica

Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, najlepsi fizjoterapeuci oraz szeroko rozbudowana, nowoczesna oferta zabiegowa to wizytówka Kliniki Solar. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także wysoką jakość i efektywność wykonywanych zabiegów.Źródło naszej działalności sięga roku 1949. Wówczas to rozpoczęliśmy działalność uzdrowiskową, która to trwa do dnia dzisiejszego. Idąc z duchem czasu doszliśmy do rozwinięcia profesjonalnej Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu im. św. Ojca Pio, która posiada duże grono zadowolonych pacjentów. Możemy poszczycić się naprawdę wysoką skutecznością zastosowanej terapii oraz indywidualnym podejściem do każdej z osób, która poddaje się u nas leczeniu.

Informacje o Szczawnicy