Sanatorium uzdrowiskowe „Azalia”
Ofiar Katynia 3, Szczawno-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe “Azalia” położone jest w centrum pięknego kurortu – Szczawno-Zdrój. W okolicy znajdują się piękne parki krajobrazowe utrzymane w stylu angielskim z niezwykle bogatą roślinnością z całego świata, aleje spacerowe, Teatr Zdrojowy oraz zaplecze rekreacyjne: ośrodek jazdy konnej oraz korty tenisowe. “Azalia” zlokalizowana jest w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu deptaka, gdzie znajdują się restauracje, kawiarnie, herbaciarnie i dancingi.


Dom Zdrojowy – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
Kolejowa 14, Szczawno-Zdrój

Budynek powstał na przełomie 1909 i 1910 roku. W momencie oddania do użytku był to największy i najnowocześniejszy hotel na Śląsku, o wyniosłej monumentalnej bryle, stanowiącej dominantę całego uzdrowiskowego zespołu urbanistycznego.Położony w centrum uzdrowiska, pomiędzy zabytkowymi parkami o bogatej i różnorodnej roślinności, z własnym ogrodem, w pobliżu uroczej promenady Corso.Budynek posiada trzy piętra i dysponuje blisko 300 miejscami noclegowymi w 130 pokojach. W Domu Zdrojowym znajdują się sale prelekcyjne, 3 jadalnie, sale rehabilitacyjne, gabinety zabiegowe i gabinety lekarskie.Budynek wyposażony jest w windę. Wiele pokoi posiada własne mini-balkony lub wyjścia na tarasy.


Cis – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
Sienkiewicza 5, Szczawno- Zdrój

Sanatorium dysponuje 14 miejscami noclegowymi w 5 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. „Cis” . Wszystkie pokoje zostały w pełni zmodernizowane.


Pionier – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
I. Potockiego 4, Szczawno- Zdrój

Sanatorium to dysponuje 50 miejscami noclegowymi w 19 pokojach z łazienkami lub typu studio (typ studio – 2 pokoje posiadają wspólny przedpokój oraz wspólną łazienkę). Budynek znajduje się w samym środku Parku Zdrojowego w bezpośrednim sąsiedztwie Pijalni Wód Mineralnych. W budynku znajdują się gabinety lekarskie, całodobowa dyżurka pielęgniarska, stołówka. Sanatorium posiada windę oraz jest całkowicie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Dąbrówka – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
Wojska Polskiego 5, Szczawno-Zdrój

To kameralny, zabytkowy dworek myśliwski (z 1904r.), położony w samym środku Uzdrowiska, w którym znajduje się 27 miejsc noclegowych, w 12 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, co czyni to ciche i spokojne sanatorium miejscem wypoczynku dla gości ceniących spokój. „Dąbrówka” to idealne miejsce dla niewielkich grup gości komercyjnych, lubiących domową atmosferę. Mieszkańcy „Dąbrówki” korzystają z jadalni w pobliskim Domu Zdrojowym.Sanatorium obsługiwane jest przez recepcję w „Domu Zdrojowym”.


Młynarz – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
Wojska Polskiego 3, Szczawno – Zdrój

Sanatorium dysponuje 107 miejscami noclegowymi w 48 pokojach posiadających pełen węzeł sanitarny. Dla wygody kuracjuszy w budynku funkcjonują gabinety lekarskie oraz całodobowa dyżurka pielęgniarska. Goście korzystają z posiłków w jadalni na parterze obiektu.


Dziecięcy Szpital Uzdrowiskowy Mieszko – Uzdrowisko Szczawno-Jedlina
Wojska Polskiego 4, Szczawno – Zdrój

Odrestaurowane w 2015 Uzdrowiskowe Sanatorium Dziecięce „Mieszko” zaprasza młodych kuracjuszy!Sanatorium dysponuje 50 miejscami noclegowymi w 17 pokojach posiadających pełen węzeł sanitarny lub pokojami typu studio (2 pokoje posiadające wspólny przedpokój oraz wspólną łazienkę). W Sanatorium „Mieszko” znajduje się jadalnia, sale rehabilitacyjne, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarska. Budynek wyposażony jest w windę, wiele pokoi posiada wyjście na wspólny taras.Sanatorium znajduje się w centrum Uzdrowiska, dojście do Pijalni Wód Mineralnych i Zakładu Przyrodoleczniczego zajmuje nie więcej niż 2-3 minuty.