Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Zagłębie
Bogusława XIV 3, Ustronie Morskie

Zapraszamy Państwa do Ośrodka „ZAGŁĘBIE” w Ustroniu Morskim na turnusy rehabilitacyjne, na wypoczynek połączony z rehabilitacją, ferie, wczasy. Ośrodek leży ok. 70 m od morza w centrum Ustronia Morskiego.Nasza ofertę kierujemy zarówno do osób niepełnosprawnych jak również i dla osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów życia codziennego i pragnących podreperować swoje zdrowie i siły, oraz chcących nabrać chęci do życia.Posiadamy bogatą bazę zabiegową. Miła i wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując dobrze wyposażone gabinety zabiegowe,gwarantuje szybkie postępy w rehabilitacji. Serwujemy smaczne i obfite posiłki, które w zupełności wystarczają naszym gościom pomimo znacznego wzrostu aktywności.


Ośrodek Leczniczo – Rehabilitacyjny PZN Klimczok
Okrzei 1, Ustronie Morskie

Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo – Rehabilitacyjny “Klimczok” w Ustroniu Morskim położony jest we wschodniej części miejscowości Ustronie Morskie, w pobliżu pięknego boru sosnowego, zaledwie 150 metrów od morza. Teren Ośrodka zagospodarowany jest urozmaiconą roślinnością zieloną wspomagającą relaks i wypoczynek.Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych szczególnie niewidomych i niedowidzących. Znajdują się tu udogodnienia dla osób niepełnosprawnych m.in.: rozwiązania kolorystyczne (oznakowania pierwszego i ostatniego stopnia schodów w kolorze żółtym; kontrastowe oznakowanie korytarzy, itp.) barierki prowadzące na ciągach komunikacyjnych, oznakowania brajlowskie drzwi ogólnego przeznaczenia oraz gabinetów medycznych, oznakowania wypukłe drzwi, miękkie obicia niebezpiecznych elementów chroniących przed uszkodzeniem ciała, podjazdy, itp.


Ośrodek Wodnik SPA
Kościuszki 5, Ustronie Morskie

Na terenie WODNIK SPA znajduje się duża przestronna restauracja, kawiarnia z piękną panoramą morską, mały kryty basen hotelowy (7,5m x 8,5m), gabinet masażu klasycznego, odnowa biologiczna, baza rehabilitacyjna oraz salon kosmetyczny. Na ternie posesji znajduje się grill – pub i monitorowany parking. Dla naszych Gości proponujemy dobrą polską kuchnię jaką serwujemy w naszej restauracji. Podczas pobytu śniadanie i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane.


Interferie Cechsztyn w Ustroniu Morskim
Chrobrego 58, Ustronie Morskie

Hotel INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim to miejsce pełne wyjątkowo pozytywnej energii w najzdrowszym klimacie. Obiekt położony jest w pobliżu jednej z najbardziej urokliwych na polskim wybrzeżu plaż, z dala od zatłoczonych miejsc. Ustronie Morskie, jako miejscowość o wysokich walorach turystycznych, rozsławia m.in. rezerwat najstarszych dębów w Polsce oraz malownicze klify porośnięte lasem sosnowym. Wszystko to jest gwarancją udanego wypoczynku, który umożliwia szybką regenerację zdrowia.


Ośrodek rehabilitacyjny Leśna Polana
Wojska Polskiego 28, Ustronie Morskie

Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana to ciche i spokojne miejsce, oddalone od zgiełku oraz pędu codzienności. Obiekt znajduje się zaledwie 400 metrów od morza, dając naszym Gościom możliwość skorzystania z bliskości natury oraz nadmorskiej infrastruktury. W obiekcie do Państwa dyspozycji znajduje się m.in. dwie windy osobowe, duża przestronna stołówka, kawiarnia, duża nowoczesna baza rehabilitacyjno-zabiegowa, biblioteczka, stół do tenisa, bilard, siłownia zewnętrzna oraz pokój zabaw dla dzieci, dystrybutor wody (wrzątek i zimna 24h) na każdym piętrze. Oferujemy tanie turnusy rehabilitacyjne oraz tanie wczasy nad morzem, które pozwalają na regenerację.


Bursztynowe Wzgórze Family Resort Sianożęty
Wschodnia 4, Sianożęty

Bursztynowe Wzgórze Family Resort to zjawiskowy obiekt – prowadzony jest z pasją w miejscowości Sianożęty. Dla wygody naszych gości dokonaliśmy rozbudowy, dzięki której możemy zaoferować bardziej komfortowy wypoczynek i noclegi o wysokim standardzie. Nasz resort położony jest blisko morza, w urokliwej i spokojnej miejscowości Sianożęty łączącym się z Ustroniem Morskim, niedaleko Kołobrzegu.Wiosną i latem zapraszamy na wspaniały relaks nad morzem, a zimą na niezapomnianą zabawę sylwestrową, którą organizujemy z myślą o naszych gościach.