Hotel uzdrowiskowy charakteryzujący się rodzinną atmosferą, z własnym oddziałem leczniczym oferującym klasyczne kuracje lecznicze i SPA. Nieopodal plaży, z korzystnym dla zdrowia mikroklimatem.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Bezpośrednio przy malowniczym wybrzeżu, w samym sercu uzdrowiska Ustronie Morskie, uroczy, rodzinnie prowadzony obiekt leczniczy Max (odpowiadający kategorii hoteli 3-3,5 gwiazdkowej) znajduje się około 50 metrów od piaszczystej plaży i około 10 minut spacerem od centrum miasta. Fantastyczny widok na wybrzeże Morza Bałtyckiego.

Cechy Sanatorium

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Basen
  • Nad morzem
  • Sauna
  • Zwierzęta akceptowane
  • Nordic walking
  • Kosmetyczka
  • Program rozrywek
  • Łaźnia parowa

Położenie i okolica

Ustronie Morskie tylko ok. 12 km na wschód od Kołobrzegu, jest uważane za jeden z najpiękniejszych kurortów nadmorskich na bursztynowym wybrzeżu Bałtyku. Na około 10 kilometrowej plaży, na przemian, szerokie, drobne, piaszczyste i stromo wznoszące się odcinki. Można tu cieszyć się fantastycznymi widokami na Morze Bałtyckie oraz szczególnym morskim klimatem ze świeżym, silnie jodującym powietrzem, zwłaszcza idealnym na choroby układu oddechowego, ale także po prostu na relaks nad morzem, np. podczas długich spacerów. Niewielka wioska oferuje szlaki rowerowe i turystyczne przez urokliwą okolicę z wybrzeżem, lasami brzozowymi i sosnowymi, a szczególnie w lecie tętniącą życiem atmosferę z kawiarniami, restauracjami, targami i koncertami.

Zakwaterowanie

57 pokoi (ok. 15-35 m2) z prysznicem/WC, szlafrok, telewizja satelitarna , WLAN, telefon, częściowo z widokiem na morze i balkon. Double Lux z widokiem na morze, balkon, klimatyzację i sejf w nowej dobudówce. Apartamenty dodatkowo z częścią mieszkalną i częściowo balkonem. Zmiana ręcznika/ pościeli 1x w tygodniu lub na życzenie. Suszarka do włosów i sejf w recepcji. Winda na 2. piętro.

2-os./1=2-os.

Pokój dwuosobowy (ok. 15- 35 m2) prysznic/ WC, szlafrok, TV sat., wi-fi i telefon. Zmiana ręczników oraz pościeli 1x w tygodniu lub na życzenie. Suszarka i sejf na recepcji.

Apartament

Apartament z prysznicem/Wc, szlafrokiem, klimatyzacja, sejf, TV sat., Wi-Fi i telefon, widokiem na morze. Część pokoi z balkonem. Świeże ręcznii i pościel raz w tygodniu lub na życzenie. Suszarka na recepcji.

Wyżywienie

Przytulna restauracja ze śniadaniem i wieczornym bufetem (2 dania gorące), dla VP lunch 2-daniowe menu (lipiec-sierpień nie możliwe VP). Również bez laktozy, potrawy bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie (dopłata od ok. 40zł/dzień), dieta z 5 posiłkami dziennie z ok. 1.500 kcal i potrawy dla diabetyków (dopłata od ok. 50zł/dzień). 1x w tygodniu polski wieczór (w lecie grillowanie na tarasie). Bar plażowy/kawiarnia z tarasem i domowym ciastem, latem z muzyką salonową i tarasem na dachu z “Sky Bar”, leżakami i siedzeniami (przez cały rok).

Wellness & SPA

Kryty basen (ok. 28°C, 6-22 godz.), jacuzzi, sauna parowa i fińska (ok. 16-22.). W strefie wellness można odpocząć od codzienności, korzystając z masaży wellness, kosmetyków (twarz i ciało) i wielu innych.

Zdrowie i kuracje

Własny dział SPA (pin.-pt., 7-15, oprócz wakacji w Polsce) z różnymi zabiegami i fizjoterapią, takimi jak masaże, kąpiele (CO2, kąpiel solankowa, błoto, hydromasaż), fango, okład borowinowy, ultradźwięki, terapia polem magnetycznym, diadynamika (elektroterapia), galwanizacja, inhalacja, urządzenie do krioterapii, jonoforeza, drenaż limfatyczny, gimnastyka wodna.

Wskazania Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, choroby układu oddechowego i reumatyczne oraz bóle pleców.  
Przeciwwskazaniami są rak, poważne urazy/ból, trudności w oddychaniu, zapalenie żył i ogólnie zły stan zdrowia.

Czas wolny

Tygodniowy program rozrywkowy np. wieczór taneczny, bingo i wykłady na temat regionu. Wypożyczalnia rowerów, kijów do nordic walking, leżaków i osłony przed wiatrem.

Informacje dodatkowe

Podatek lokalny: ok. 4 zł/dzień, od osoby, płatny na miejscu.

Parking: monitorowany video, około 45 zł dziennie, płatny na miejscu. Dzieci: 2 dorosłych + 1 dziecko (0-2,9 lat) 100%, (3-11,9 lat) 75% lub dodatkowe łóżko 50%, (od 12 lat) 25%. Zwierzęta domowe: około 50zł/dzień, od 1.1. około 40zł/dzień, według rezerwacji.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034