Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka
Wczasowa 4, Ustka

Pobyt nad polskim morzem to wspaniała okazja, by odpocząć wśród kojących odgłosów przyrody, w otoczeniu pachnących iglastych lasów i uzdrawiających właściwości morskiej wody. To również sprzyjające warunki do pracy i aktywnych spotkań w gronie służbowym lub rodzinnym. 5-gwiazdkowy standard i olbrzymia powierzchnia obejmująca 2,5 ha, w całości przeznaczona na ekskluzywnie wyposażony kompleks wypoczynkowy, pozwoli Ci odkryć prawdziwe uroki, jakie niesie wizyta w Ustce – nadmorskim kurorcie pełnym życia i słońca.


The Sun by Lubicz
Chopina 2A, Ustka

“The Sun” w Ustce to obiekt zlokalizowany przy trakcie spacerowym,w bezpośrednim sąsiedztwie Usteckiej Promenady. Zaledwie 100 metrów od plaży. Gwarantujemy wypoczynek nad morzem w uzdrowiskowym, morskim klimacie z dala od hałasu miasta. The Sun posiada 32 pokoje 1,2 i 3 osobowe oraz zaplecze gastronomiczne w postaci Restauracji serwującej śniadania i obiadokolacje.


Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy Ewa
Rybacka 7, Ustka

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy “Ewa” to obiekt znajdujący się na skraju lasu, gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju, w przyjaznym i ekologicznym otoczeniu. Las przylega do plaży, do której dojście zajmuje zaledwie 10 minut.Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, osłonięte oczko wodne z rybkami oraz mini farma z ptactwem domowym. Wieczory umili Państwu również wspólne biesiadowanie z pieczeniem kiełbasek oraz tańcami.W niedalekim sąsiedztwie z naszym ośrodkiem znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjnym (boiska, korty, place zabaw dla dzieci oraz strefa imprez) co stanowi idealne zaplecze dla gości kochających ruch i sport.


Hotel Ustka SPA
Wczasowa 25, Ustka

Na naszą ofertę składają się turnusy wczasowe, turnusy rehabilitacyjne, ferie nad morzem z licznymi atrakcjami, jak też pobyty z ofertą odnowy biologicznej. Hotel odwiedzają rodziny, aby spędzić tu niezapomniane wczasy nad morzem z dzieckiem, czy też odpocząć w SPA nad Bałtykiem. Organizujemy również, jako ośrodek rehabilitacyjny, turnusy o charakterze prozdrowotnym, podczas których nasi fizjoterapeuci przeprowadzają z podopiecznymi ćwiczenia i pracują nad poprawą kondycji. Dbamy o stworzenie oferty, dzięki której każdy będzie mógł spędzić w naszym hotelu ze SPA w Ustce idealne wakacje.