Szpital uzdrowiskowy Beskid – Uzdrowisko Wysowa
Wysowa Zdrój 98, Wysowa Zdrój

W Ośrodku Uzdrowiskowym “BESKID” funkcjonują oddział szpitala uzdrowiskowego i oddział sanatorium uzdrowiskowego. Oferujemy do Państwa dyspozycji 130 miejsc w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Standardowo wszystkie pokoje posiadają łazienkę i TV. Stołówka znajduje się na miejscu w obiekcie.


Sanatorium Biawena – Uzdrowisko Wysowa
Wysowa Zdrój 107, Wysowa Zdrój

Ośrodek Uzdrowiskowy “Biawena” oferuje do Państwa dyspozycji 190 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Ośrodek posiada:nowoczesną, doskonale wyposażoną bazę zabiegową SPA&Wellness, salę fitness, klimatyczną Kawiarnię “Zdrojowa Cafe” szachy zewnętrzne (w sezonie wiosenno-letnim)stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, laboratorium analityczno-diagnostyczne. W Ośrodku Uzdrowiskowym “Biawena” organizowane są m.in. turnusy dla diabetyków z programem uzdrowiskowego leczenia osób chorych na cukrzycę.


Sanatorium Glinik
Wysowa-Zdrój 101, Wysowa-Zdrój

CRL Glinik zaprasza do Wysowej Zdroju na wyjątkową ofertę z zabiegami. W samym sercu gór Beskidu Niskiego gdzie złota, polska jesień jest szczególnie piękna, wspólne spędzimy dni na spacerach, regeneracji odpoczynku. Pobyt w tak malowniczym miejscu pozwoli Państwu oderwać się od trosk życia codziennego i obecnej trudnej sytuacji. Tutaj po łąkach biegają zające i lisy. Przy wodopoju podpatrzeć można sarny i jelenie. Już od świtu ptaki zapraszają na codziennie nowy i wyjątkowy koncert. Okoliczne lasy są pełne różnorodnych grzybów. Jest to idealne miejsce na głęboki kontakt z przyrodą niezakłócony odgłosami cywilizacji. Będziemy zbierać energię na nadchodzące dni i cieszyć się rajem w którym żyje człowiek w zgodzie z naturą.