polskie sanatoria

O Grupie Polskie Sanatoria:

Grupa Polskich Sanatoriów Polskie Sanatoria zrzeszająca jedne z najlepszych obiektów sanatoryjnych i uzdrowiskowych w Polsce oferuje Państwu skorzystanie z pełnopłatnych pobytów zdrowotnych.

Grupa Polskie Sanatoria to sprawdzona jakość, kontrolowane i audytowane obiekty sanatoryjne w kilkunastu regionach Polski.

Zajmujemy się tylko pobytami prywatnymi, dostarczając Państwu najwyższą jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Posiadamy 85 obiektów w całej Polsce, zarówno nad morzem, w górach, jak i w centrum Polski.

Eksperci Grupy Polskie Sanatoria

Polskie Sanatoria tworzą eksperci branży uzdrowiskowej, posiadający wieloletnie doświadczenie w sektorze prywatnych pobytów uzdrowiskowych.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie związane z prywatnymi pobytami w sanatoriach oraz dobierzemy odpowiednie miejsca na Państwa pobyt zdrowotny.

Polskie Sanatoria tworzą ludzie. W naszych obiektach czekają na Państwa specjaliści z zakresu ortopedii, balneologii, kardiologii, neurologii, otolaryngologii, okulistyki, dermatologii.

Obiekty w Grupie Polskie Sanatoria

Posiadamy sanatoria i obiekty nad morzem w Kołobrzegu, Dziwnówku, Łebie, Kamieniu Pomorskim, Międzyzdrojach, Ustce, Ustroniu Morskim, Świnoujściu, Gdańsku, we Władysławowie, Stegnie, Niechorzu, Dąbkach, Dźwirzynie, Chłopach, Sopocie, Jarosławcu.

Posiadamy sanatoria i obiekty w centrum Polski i na nizinach: w Ciechocinku, Nałęczowie, Busku Zdroju, Konstancinie, Inowrocławiu, Augustowie, Wieliczce, Uniejowie, Połczynie Zdroju.

Posiadamy sanatoria i obiekty w górach w Cieplicach, Iwoniczu Zdroju, Ustroniu, Krynicy Zdrój, Rabce Zdrój, Kudowie Zdrój, Zakopanem, Świeradowie Zdroju, Polanicy Zdrój, Szczawnie Zdrój, Dusznikach Zdrój, Bukowinie Tatrzańskiej, Lądku Zdroju.

Strona internetowa PolskieSanatoria.pl administrowana jest przez Everest Global Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s. w Toruniu, Al. 700-lecia Torunia 12/46, 87-100 Toruń, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000804865, REGON 384429211, NIP 9562354363. Informacje nt. przetwarzania danych osobowych w polityce prywatności na dole strony.