O Grupie Polskie Sanatoria:

Grupa Polskich Sanatoriów Polskie Sanatoria zrzeszająca jedne z najlepszych obiektów sanatoryjnych i uzdrowiskowych w Polsce oferuje Państwu skorzystanie z pełnopłatnych pobytów zdrowotnych.

Grupa Polskie Sanatoria to sprawdzona jakość, kontrolowane i audytowane obiekty sanatoryjne w kilku regionach Polski.


Obiekty w Grupie Polskie Sanatoria

Sanatorium w Ciechocinku

Sanatorium w Ciechocinku to jeden z najnowocześniejszych obiektów uzdrowiskowo – sanatoryjnych w Europie. Dysponuje 440 miejscami, obsługuje pacjentów z 40 krajów świata. W obiekcie znajduje się światowej sławy Centrum Terapii Manualnej, które przyciąga pacjentów z problemami związanymi z układem ruchu. Sanatorium dysponuje bogatą bazą zabiegową, która oferuje ponad 100 zabiegów.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium w Konstancinie

Podmiot specjalizuje się głównie w leczeniu chorób neurologicznych. Posiada specjalistów, którzy prowadzą rehabilitację osób po udarach, wylewach, z Chorobą Parkinsona, Stwardnieniem Rozsianym. Obiekt w swoim składzie posiada Szpital Uzdrowiskowy oraz luksusowy obiekt Medical SPA dla osób, które chcą nabrać nowych sił do działania.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium w Nałęczowie

Początki uzdrowiska w Nałęczowie, sięgają końca XVIII wieku. Wieści o leczniczych właściwościach nałęczowskich wód, szybko się rozniosły po całej Polsce. Do dyspozycji gości jest aż siedemset miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie. Od 2005 r. działa również SPA Nałęczów, którego usługi uzupełniają podstawową działalność. Do dyspozycji gości jest również Kompleks Wodny Atrium, strefa SPA oraz salon kosmetyczny i fryzjerski. 

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium w Kołobrzegu

Nasz obiekt w Kołobrzegu wyróżnia się bardzo wysokim standardem. Bliskość Bałtyku, świeże morskie powietrze, wycieczki rowerowe wzdłuż sąsiadującego Ekoparku, relaks w Galerii SPA, szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, aktywny wypoczynek w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Oferujemy ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium Busko Zdrój

Zasadniczy profil leczenia w Sanatorium to: choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, choroby układu nerwowego, choroby naczyń obwodowych, choroby skóry.

W naszym Sanatorium znajdą Państwo zakwaterowanie w przytulnych i komfortowych pokojach – łącznie 256 miejsc.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium Cieplice

Lecznicze wody termalne są unikatowe w skali kraju i Europy. Temperatura leczniczych wód termalnych w sanatorium Cieplice dochodzi do 90 stopni Celsjusza.

Znakomicie sprawdzają się one w leczeniu chorób narządu ruchu (reumatologia, ortopedia, neurologia, osteoporoza), układu moczowego (urologia, nefrologia) i oczu. Jedyni w całym kraju leczymy balneologicznie schorzenia oczu.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium Iwonicz Zdrój

Iwonicz Zdrój, jedno z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowisk polskich, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego.

Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem „Iwoniczanka”, których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium Sopot

Łączymy klasyczny wypoczynek z kompleksową dbałością o kondycję i samopoczucie odwiedzających. Rodzaje kuracji i zabiegów oraz dieta dostosowywane są do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na zdrowie i komfort naszych Gości, dlatego zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w naszym sanatorium oraz SPA. Fizjoterapeuci, rehabilitanci, trenerzy, specjaliści żywienia i psycholog dbają o to, aby pobyt w naszym hotelu dawał maksimum regeneracji i relaksu, co dopełnia doskonałe położenie resortu przy plaży i morzu w Sopocie oraz otoczenie kojącej zieleni okolicznych terenów. Nasz obiekt otwarty od lipca 2020 roku zaopatrzony jest w najnowocześniejsze systemy i procedury bezpieczeństwa.

⇒ zobacz oferty obiektu

Sanatorium Ustroń

Ponad 800 miejsc, 500 pokoi, 60 lekarzy różnych specjalizacji oraz 100 fizjoterapeutów. To wszystko pośród pięknej górskiej scenerii.

To właśnie tu znajduje się największy uzdrowiskowy kompleks w Europie. Za sprawą długiej tradycji, skutecznych zabiegów i profesjonalnych praktyk to obiekt, który od lat cieszy się nienaganną opinią oraz uznaniem. Uzdrowisko Ustroń to przede wszystkim doświadczona kadra specjalistów, której dowodzą lekarze o światowym autorytecie, współpracujący z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca.

⇒ zobacz oferty obiektu


Szybka rezerwacja telefoniczna: tel. 793 704 034

Strona internetowa PolskieSanatoria.pl administrowana jest przez Everest Global Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s. w Toruniu, Al. 700-lecia Torunia 12/46, 87-100 Toruń, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000804865, REGON 384429211, NIP 9562354363. Informacje nt. przetwarzania danych osobowych w polityce prywatności na dole strony.