O Grupie Polskie Sanatoria:

Grupa Polskich Sanatoriów Polskie Sanatoria zrzeszająca jedne z najlepszych obiektów sanatoryjnych i uzdrowiskowych w Polsce oferuje Państwu skorzystanie z pełnopłatnych pobytów zdrowotnych.

Grupa Polskie Sanatoria to sprawdzona jakość, kontrolowane i audytowane obiekty sanatoryjne w kilkunastu regionach Polski.

Zajmujemy się tylko pobytami prywatnymi, dostarczając Państwu najwyższą jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Posiadamy 85 obiektów w całej Polsce, zarówno nad morzem, w górach, jak i w centrum Polski.

Eksperci Grupy Polskie Sanatoria

Polskie Sanatoria tworzą eksperci branży uzdrowiskowej, posiadający wieloletnie doświadczenie w sektorze prywatnych pobytów uzdrowiskowych.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie związane z prywatnymi pobytami w sanatoriach oraz dobierzemy odpowiednie miejsca na Państwa pobyt zdrowotny.

Polskie Sanatoria tworzą ludzie. W naszych obiektach czekają na Państwa specjaliści z zakresu ortopedii, balneologii, kardiologii, neurologii, otolaryngologii, okulistyki, dermatologii.

Obiekty w Grupie Polskie Sanatoria

Posiadamy sanatoria i obiekty nad morzem w Kołobrzegu, Dziwnówku, Łebie, Kamieniu Pomorskim, Międzyzdrojach, Ustce, Ustroniu Morskim, Świnoujściu, Gdańsku, we Władysławowie, Stegnie, Niechorzu, Dąbkach, Dźwirzynie, Sopocie, Jarosławcu.

Posiadamy sanatoria i obiekty w centrum Polski i na nizinach: w Ciechocinku, Nałęczowie, Busku Zdroju, Konstancinie, Inowrocławiu, Augustowie, Uniejowie, Połczynie Zdroju.

Posiadamy sanatoria i obiekty w górach w Cieplicach, Iwoniczu Zdroju, Ustroniu, Krynicy Zdrój, Kudowie Zdrój, Zakopanem, Świeradowie Zdroju, Polanicy Zdrój, Szczawnie Zdrój, Dusznikach Zdrój, Bukowinie Tatrzańskiej, Lądku Zdroju.

Strona internetowa PolskieSanatoria.pl administrowana jest przez Everest Global Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s. w Toruniu, Al. 700-lecia Torunia 12/46, 87-100 Toruń, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000804865, REGON 384429211, NIP 9562354363. Informacje nt. przetwarzania danych osobowych w polityce prywatności na dole strony.