Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – jeden z najnowocześniejszych obiektów uzdrowiskowo – sanatoryjnych w Europie. Proponujemy Państwu 2 rodzaje pakietów sanatoryjnych z zabiegami: z 25 zabiegami lub 15 zabiegami.

Podczas tygodniowego pobytu w Ciechocinku skorzystasz nawet z 25 zabiegów w cenie pakietu, pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady) w formie bufetów szwedzkich, całodobowej pomocy medycznej, dwóch badań lekarskich, wstępu do zespołów basenów rehabilitacyjnych.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Wszystkie zabiegi wykonywane są w jednym miejscu! Nie trzeba nigdzie wychodzić z budynku – pokoje, restauracja, baseny, baza zabiegowa, kawiarnia są w tym samym miejscu.

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – Jakie zabiegi?

Będziesz mógł skorzystać m.in. z takich zabiegów jak: masaże, wadit, BOA, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, kriosauna, masaż wirowy, kąpiel strumieniowa, kąpiel solankowa, kąpiel kwasowęglowa, kąpiel perełkowa, okłady borowinowe, inhalacje solankowe, ultradźwięki, evolaser, laser M6, laser punktowy, laser prysznicowy, viofor, magnetoterapia, elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza i wielu innych. Stosowane metody leczenia to Kinezyterapia, Balneoterapia, Hydroterapia, Fizykoterapia, Krioterapia, Masaże. Szczegółowe zasady doboru zabiegów w poszczególnych ofertach. Zobacz: zabiegi w Sanatorium w Ciechocinku.

Posiadamy aż 4 baseny (basen rehabilitacyjny z hydromasażami, leżankami, gejzerami, ścianą wodną, jacuzzi, basen zewnętrzny całoroczny z podgrzewaną wodą, basen solankowy z hydromasażami, basen dla dzieci. Wyróżniamy się od innych obiektów zewnętrznym, całorocznym basenem z podgrzewaną wodą, wyposażonym w leżanki z masażami. To tutaj, będąc w wodzie możesz wdychać zdrowe powietrze dochodzące z tężni oraz podziwiać spadające płatki śniegu zimą. Latem przy basenie zewnętrznym czekają na Ciebie leżaki, gdzie będziesz mógł zaznać kąpieli słonecznej. Na terenie Zespołu Wellness & SPA znajduje się również nowoczesna strefa saun, posiadająca saunę suchą, saunę parową, saunę aromatyczną, saunę na podczerwień.

W obiekcie znajduje się światowej sławy Centrum Terapii Manualnej, które przyciąga pacjentów z problemami związanymi z układem ruchu. Niewątpliwie największym atutem i magnesem, który powoduje, że w obiekcie jest tak wysokie obłożenie przez cały rok jest bogata baza zabiegowa. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej, Laboratorium Badawczo – Rozwojowe Układu Ruchu, nowoczesne systemy rejestracji i planowania zabiegów oraz wysokie kwalifikacje personelu, powodują, że wielu gości skutecznie pozbywa się dolegliwości związanych z ich stanem zdrowia.

Ponadto w Sanatorium w Ciechocinku działa Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Reumatologiczna, Poradnia Diabetologiczna, Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Dermatologiczna, Poradnia Okulistyczna, Poradnia Chirurgiczna, Gabinet Porad Dietetycznych.

Przyjmujemy tylko prywatnie do Sanatorium

Przyjmujemy tylko gości komercyjnych, bez NFZ, stąd charakteryzujemy się bardzo wysoką jakością obsługi i standardem na tle innych obiektów. Wysokie obłożenie przez cały rok świadczy o profesjonalnym traktowaniu pacjentów i dostarczaniu skutecznych metod leczenia.

Nowoczesna, klimatyzowana recepcja to serce naszego sanatorium i miejsce spotkań wszystkich gości. To tutaj czeka na Ciebie uśmiechnięty personel, który odpowie na każde Twoje pytanie. Obok recepcji znajduje się kawiarnia oraz restauracja główna wraz z restauracją dietetyczną oraz punkt animacji kultury i informacyjny.

Sanatorium Ciechocinek – Pokoje

Obiekt wyposażony jest w komfortowe, nowoczesne pokoje. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizor, telefon, dostęp do internetu Wifi, szlafroki, ręczniki. Posiadamy pokoje jednoosobowe i dwuosobowe standard oraz o podwyższonym standardzie, apartamenty. Istnieje możliwość skorzystania z sejfu. Zobacz pokoje w Sanatorium w Ciechocinku.

Na terenie Sanatorium w Ciechocinku znajduje się Baza Wellness & SPA, Salon Urody, Kawiarnia, dwie Restauracje, Sklepik, Wypożyczalnia Rowerów, Centrum Animacji Kultury.

Posiadamy basen solankowy, z aseptycznej stali nierdzewnej. Basen zasilany jest naturalną solanką ciechocińską. W basenie znajdują się urządzenia do masażu, więc możesz równocześnie relaksować się w wodzie i korzystać z naturalnych właściwości solanki ciechocińskiej. Możesz również zapisać się na ćwiczenia w basenie solankowym, gdzie pod okiem wykwalifikowanego trenera, zadbasz o swoje ciało.

Na terenie sanatorium znajduje się park z fontanną, gdzie Kuracjusze mogą spędzić czas wśród zieleni i kwiatów.

Szybka rezerwacja telefoniczna: tel. 793 704 034

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie – Informacje szczegółowe

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie z 15 zabiegami – od 1330 zł za tydzień
 • 15 zabiegów
 • 3 posiłki
 • baseny i sauny
 • wizyta wstępna i końcowa
Sanatorium Ciechocinek Prywatnie z 25 zabiegami – od 1488 zł za tydzień
 • 25 zabiegów
 • 3 posiłki
 • baseny i sauny
 • wizyta wstępna i końcowa
Sanatorium dla Ozdrowieńców po COVID – od 1908 zł za osobę
 • specjalistyczny pakiet z zabiegami
 • 3 posiłki
 • baseny
 • konsultacja specjalistyczna


Informacje uzupełniające:

Sanatorium Ciechocinek Prywatnie, bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Proponujemy Tobie tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt zdrowotny w Sanatorium w Ciechocinku, z zabiegami, pełnym wyżywieniem, konsultacją lekarską.

Sanatorium Ciechocinek – gdzie jechać prywatnie?

Proponujemy Tobie sprawdzone, zweryfikowane obiekty sanatoryjne w Ciechocinku. Dzięki naszym ekspertom z branży uzdrowiskowej, dobierzemy dla Ciebie najlepsze sanatorium prywatne w Ciechocinku.

Posiadamy w Ciechocinku sanatorium ortopedyczne, sanatorium na kręgosłup, sanatorium reumatologiczne, sanatorium kardiologiczne.

Uzdrowisko Ciechocinek – dlaczego warto tutaj jechać ?

Uzdrowisko Ciechocinek znane jest w całej Polsce i Europie. To tutaj od wielu lat przyjeżdżają kuracjusze, by skorzystać z sanatorium. Atmosfera jaka panuje w Uzdrowisku, z pewnością spowoduje, że Twój pobyt będzie niezapomniany.

To tutaj możesz skorzystać z tężni solankowych, wykąpać się w solance, poprawić swój stan zdrowia, a nawet ponownie się zakochać. To miejsce jest magiczne. Coś powoduje, że Ciechocinek jest odwiedzany przez coraz liczniejsze rzesze Kuracjuszy, a gdy ktoś już tam pojedzie, często nie chce z niego wyjeżdżać. To miejsce zdrowia i integracji. Miejsce, w którym życie towarzyskie nigdy nie śpi. Miejsce, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Już teraz wybierz się do Ciechocinka.

Ile kosztuje Sanatorium w Ciechocinku prywatnie?

Nasze oferty pobytowe posiadają gwarancję najniższej ceny, stąd zapewniamy, że rezerwując pobyt w Sanatorium Ciechocinku, nie znajdziesz niższej ceny. Na pobyt w sanatorium prywatnie wpływa sezon, standard obiektu i pokoju, dostęp do basenu, ilość zabiegów. Pobyty z wyżywieniem i zabiegami rozpoczynają się już od 140 złotych za dobę.

Jak dojechać do Sanatorium Ciechocinek?

Dojazd samochodem

Ciechocinek położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Autostrady A2. Dzięki niej w szybki sposób dostaniesz się autem z dowolnej części Polski.

Dojazd pociągiem

Najbliższa stacja kolejowa to Aleksandrów Kujawski skąd w szybki sposób dotrzesz autobusem lub taksówką do swojego sanatorium w Ciechocinku.

Dojazd autobusem

Do Ciechocinka możesz trafić z wielu miast Polski bezpośrednio autobusem. Dworzec autobusowy znajduje się w samym centrum uzdrowiska. Dokonując rezerwacji, pomożemy Tobie znaleźć dobre połączenie.