Sanatorium Busko Zdrój prywatnie, z zabiegami i pełnym wyżywieniem. Pobyty tygodniowe i dłuższe w sanatorium.

Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 21 lipca 2024 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

Sanatorium Włókniarz Prywatnie
  • 25 zabiegów, 3 posiłki, od 1770 zł /6dni
Hotel Gromada Busko Zdrój
  • 18 zabiegów, 3 posiłki, od 2290 zł /6dni
  • 10 zabiegów, 2 posiłki od 1690 zł /6nocy
Polonia Park Medical SPA
  • 15 zabiegów, 2 posiłki, od 2511 zł /6dni
Sanatorium Krystyna Prywatnie
  • 24 zabiegi, 3 posiłki od 2070 zł /6dni
Słoneczny Zdrój Medical SPA Prywatnie
  • 15 zabiegów, 2 posiłki, od 2490 zł /6dni
Ośrodek Leczniczy Natura

15 zabiegów, śniadania, od 1600 zł /6dni

Sanatorium Marconi Prywatnie
  • 24 zabiegi, 3 posiłki od 2070 zł /6dni
Sanatorium Nida Zdrój Prywatnie
  • 30 zabiegów, 3 posiłki od 2010 zł /6dni

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Busko Zdrój – Prywatnie

Jeżeli myślisz o rezerwacji Sanatorium Busko Zdrój Prywatnie, jesteś we właściwym miejscu. Zasadniczym profilem leczenia w Sanatorium są choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, choroby układu nerwowego, choroby naczyń obwodowych, choroby skóry.

W Busko Zdrój posiadamy w naszej grupie 6 obiektów które przyjmują Gości na pobyty prywatne. Prezentujemy je powyżej.

Zobacz wszystkie sanatoria Busko Zdrój.

Sanatorium Busko Zdrój – gdzie jechać prywatnie?

Przygotowaliśmy dla Ciebie zweryfikowane, sprawdzone obiekty sanatoryjne w Busko Zdrój. Nasi eksperci branży uzdrowiskowej, odwiedzają osobiście wszystkie obiekty, tak by zapewnić Tobie najwyższą jakość świadczonych usług. Wybierając pobyt z Sanatorium Prywatnie, masz pewność, że otrzymasz to co w ofercie.

Sanatorium Busko Zdrój – ile kosztuje pobyt prywatny?

Rezerwując tygodniowy pobyt w sanatorium prywatnie, do dyspozycji możesz mieć nawet 25 zabiegów, pełne wyżywienie, konsultację lekarską, wstęp na basen. Taki pobyt kosztuje od 225 zł za dobę za osobę. Posiadamy gwarancję najniższej ceny, stąd rezerwując Sanatorium Busko Zdrój Prywatnie, masz pewność, że w innym miejscu nie znajdziesz niższej ceny pobytu.

Jakie zabiegi będą w Sanatorium?

Na terenie naszego kompleksu sanatoryjnego znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy, który oferuje szeroki zakres zabiegów, w tym m.in.: kąpiele siarczkowo-siarkowodorowe, okłady borowinowe, masaż klasyczny, kąpiele perełkowe, kąpiel borowinowa, kąpiel jodobromowa, masaż wirowy, wibracyjny i podwodny, kąpiele 4-komorowe i natryski, galwanizacja, jontoforeza, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, magnetronik, pulsatronik, sollux, lampa kwarcowa, gimnastyka indywidualna, gimnastyka zbiorowa krioterapia, laserotronic, kabina infrared (podczerwień), hydro-JET, lampy Bioptron, Bio-V, lampyQ. light 200 i przeciwdepresyjne oraz gimnastyka lecznicza w basenie.

Jakie atrakcje czekają odwiedzających Sanatorium w Busko Zdrój?

Miasteczko położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, w malowniczym regionie zwanym Ponidziem, nad dolną i środkową Nidą, 50 km na południe od Kielc i 80 km na północny-wschód od Krakowa. Na gości czeka szereg atrakcji, zarówno w samym sanatorium, jak też w jego okolicy.

W sanatorium organizowane są liczne ogniska integracyjne, wycieczki tematyczne, warsztaty plastyczne, koncerty, wieczorki taneczne.

Przez miejscowość przebiega Świętokrzyski Szlak Literacki. Atrakcją jest „Stary” budynek Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku Zdroju, Dom Czesława Króla w Busku-Zdroju

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034