Sanatorium po koronawirusie COVID. Pobyt w Sanatorium pozwala nabrać nowej energii, poprawić wydolność wysiłkową, krążeniową, sprawność oddechową, siłę mięśni, sprawność fizyczną i sprawność psychiczną. Bez kolejek, bez czekania.

Nasze Sanatoria są otwarte! Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji o sanatorium po koronawirusie.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Do wyboru następujące lokalizacje naszych obiektów:

Rehabilitacja po COVID – na czym polega?

Rehabilitacja pocovidova – pobyt w sanatorium stworzony dla osób po zakażeniu COVID-19, u których występują negatywne objawy wynikające z przebytej choroby (infekcji dróg oddechowych, hospitalizacji, unieruchomienia, stresu. Sanatorium po koronawirusie pozwala nabrać nowej energii i ma na celu powrót do stanu przed zachorowaniem.

Sanatorium po COVID – jak zarezerwować?

W celu rezerwacji pobytu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Nasi specjaliści zajmujący się pobytami dla ozdrowieńców, dobiorą dla Ciebie odpowiedni obiekt, wybiorą pokój i dokonają rezerwacji. Odpowiedzą Tobie również na wszystkie pytania, które im zadasz.

Sanatorium po Koronawirusie – które miejsce wybrać?

Obecnie prowadzimy rezerwację pobytów w sanatorium po koronawirusie w Nałęczowie, Cieplicach, Konstancinie, Ustroniu, Kamieniu Pomorskim, Ciechocinku. Specjalizujemy się w rehabilitacji dla ozdrowieńców z powikłaniami w kierunku pulmonologicznym (płuca), kardiologicznym (serce), ortopedycznym (układ ruchu) oraz ogólnym osłabieniem i przemęczeniem. Zaproponujemy Tobie miejsce najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034