Sanatorium w Kamieniu Pomorskim prywatnie, z zabiegami, wyżywieniem, konsultacją lekarską. Zapraszamy na pobyty tygodniowe i dwutygodniowe. Proszę wybrać (kliknąć) interesujący obiekt z poniższej listy:

Sanatorium Mieszko II Kamień Pomorski
  • pokój 2 osobowy od 1995 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2345 zł / tydzień
Sanatorium Chrobry Kamień Pomorski
  • pokój 2 osobowy od 1750 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 1995 zł / tydzień
Sanatorium Mieszko Kamień Pomorski
  • pokój 2 osobowy od 1995 zł / tydzień
  • pokój 1 osobowy od 2345 zł / tydzień

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Kamień Pomorski prywatnie, bez skierowania. Pobyt zdrowotny w uzdrowisku z zabiegami i pełnym wyżywieniem.

Dlaczego warto wybrać się do Sanatorium Kamień Pomorski prywatnie?

Sanatorium Kamień Pomorski to 60 lat tradycji w lecznictwie uzdrowiskowym i w rehabilitacji. Własne złoża solanki i borowiny czynią z uzdrowiska jedną z najbardziej rozpoznawalnych baz zabiegowych w Polsce. Osiągamy wyjątkowe efekty w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji, właśnie dzięki powszechnie stosowanym zabiegom z wykorzystaniem naturalnych bogactw.

Tradycyjną medycynę uzdrowiskową łączymy tu z innowacyjną technologią: Uzdrowisko Kamień Pomorski specjalizuje się w rehabilitacji z wykorzystaniem robotów – lokomatu i egzoszkieletu. Jedną z tradycyjnych specjalności Uzdrowiska jest również wczesna rehabilitacja kardiologiczna. W Uzdrowisku odbudowujemy harmonijnie cały organizm, wykorzystując nowoczesne oraz niespotykane, wypracowane przez doświadczony personel, zebrane w kompletne pakiety skuteczne metody i sposoby walki z przyczynami oraz skutkami wielu schorzeń.

Pacjentom, którzy poddali się leczeniu i rehabilitacji przekazujemy w trakcie pobytu w Uzdrowisku również niezbędną wiedzę i umiejętności umożliwiające świadome oraz efektywne utrzymywanie i poprawianie sprawności oraz stanu zdrowia w warunkach domowych.

Zabiegi w Sanatorium Kamień Pomorski

W Uzdrowisku Kamień Pomorski oferujemy nie tylko szeroki wachlarz oryginalnych zabiegów leczniczych, takich jak: okłady borowinowe, kąpiele solankowe, inhalacje, elektrolecznictwo, światłolecznictwo, wodolecznictwo, masaże, gimnastyka lecznicza, aqua aerobik, pływanie czy rehabilitacja w basenie solankowym, ale także zabiegów upiększających i pielęgnujących ciało, oddając do dyspozycji kuracjuszy strefę SPA.

Borowina i Solanka w Sanatorium

Kamień Pomorski to miejscowość uzdrowiskowa, co oznacza, że oprócz prozdrowotnego klimatu i walorów przyrodniczych, musi posiadać złoża naturalnych surowców leczniczych. Uzdrowisko Kamień Pomorski słynie z wyjątkowych właściwości naturalnej borowiny i solanki, wydobywanych z własnych złóż i stosowanych od lat w zabiegach leczniczych.

Jakie pakiety w Sanatorium Kamień Pomorski prywatnie?

Posiadamy pakiety z 3 zabiegami dziennie lub z 5 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem, konsultacją lekarską. Efektem pobytu w Sanatorium Kamień Pomorski jest poprawa samopoczucia, lepsza kondycja fizyczna, a także psychiczna. To wyniki każdorazowo indywidualnie dobranego leczenia i rehabilitacji z wykorzystaniem naturalnych surowców tj. borowiny i solanki, które zdecydowanie podnoszą rezultaty całej terapii.

Posiadamy również pakiet rehabilitacyjny dla Ozdrowieńców po COVID, Rehabilitację Neurologiczną, Rehabilitację po urazie rdzenia kręgowego, Rehabilitację Kardiologiczną.

Jak zarezerwować prywatnie?

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Szpital Uzdrowiskowy „Mieszko” – Uzdrowisko Kamień Pomorski
Wojska Polskiego 2, Kamień Pomorski

Szpital Uzdrowiskowy Mieszko łączy w sobie historię z nowoczesnością.Tu, w zabytkowym budynku z przełomu XIX i XX wieku – największym obiekcie Uzdrowiska – przeprowadza się specjalistyczne zabiegi leczenia uzdrowiskowego oraz rehabilitacji przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i sprzętu, korzystając przy tym z nieocenionych właściwości naturalnych surowców – borowiny i solanki.Baza zabiegowa, to bez wątpienia największy atut Mieszka doceniany przez pacjentów, którzy wiernie wracają w to miejsce po pomoc. Zwłaszcza, że oferta wykonywanych zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa jest imponująca.


Sanatorium Uzdrowiskowe „Chrobry” – Uzdrowisko Kamień Pomorski
Bankowa 2, Kamień Pomorski

Klimat tego miejsca, który tworzą oryginalne i unikatowe elementy architektury i wystroju wnętrz znajdujące się w holu, na klatkach schodowych oraz korytarzach robią wyjątkowe wrażenie.Przy zachowaniu swojego zabytkowego, niepowtarzalnego charakteru obiekt znakomicie spełnia funkcję sanatoryjną. Komunikację ułatwiają podjazdy oraz winda, a do dyspozycji pacjentów są pokoje jedno, dwu i wieloosobowe, stołówka i kawiarnia. Najniższą kondygnację obiektu zajmuje baza rehabilitacyjna, gdzie wykonuje się specjalistyczne zabiegi.


Sanatorium Mieszko II – Uzdrowisko Kamień Pomorski
Wojska Polskiego 2, Kamień Pomorski

Mieszko II to nowo wybudowany obiekt Uzdrowiska, w którym zapewniamy wysoki standard usług hotelowych.Oferujemy pokoje 1- oraz 2 osobowe z wyjściem na taras, wyposażone w wygodne łóżka (pojedyncze bądź łoże małżeńskie), telewizję, telefon, bezprzewodowy internet. W łazience jest przestronna kabina prysznicowa. Pokoje na 1 piętrze dostosowane do osób niepełnosprawnych (uchwyty przy toalecie oraz pod prysznicem). Dodatkowym atutem tego obiektu jest basen z wodą solankową o właściwościach zdrowotnych, jacuzzi, sauna i inne urządzenia charakterystyczne dla usług SPA i Wellness działające w części parterowej.


Dąbrówka – Uzdrowisko Kamień Pomorski
Elizy Orzeszkowej 9, Kamień Pomorski

Sanatorium Dąbrówka oddaje do dyspozycji gości pokoje 1- i 2-osobowe oraz typu studio. Pokoje wyposażone są w standardowe meble hotelowe, telewizję, telefon oraz internet bezprzewodowy. W łazienkach są kabiny prysznicowe.Stołówka zapewnia wszystkie posiłki. Pacjenci mają na miejscu gabinety lekarskie, objęci są stałą, całodobową opieką pielęgniarską. Na zabiegi w basenie solankowym pacjenci dowożeni są wewnętrznym transportem, przystosowanym to takiego celu.