Zapraszamy na pobyty zdrowotne w Sanatorium Iwonicz Zdrój. Pakiety z 3 zabiegami dziennie i pełnym wyżywieniem. Kliknij w interesujący Cię obiekt:

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV
  • pokój 2 osobowy od 240 zł /1680 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 275 zł /1925 zł tydz
Sanatorium Górnik
  • pokój 2 osobowy od 250 zł /1750 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 306 zł /2142 zł tydz
Szpital Excelsior
  • pokój 2 osobowy od 220 zł /1540 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 255 zł /1785 zł tydz
Sanatorium Wisła Iwonicz
  • pokój 2 osobowy od 242 zł /1450 zł 6 nocy
  • pokój 1 osobowy od 283 zł /1700 zł 6 nocy
Sanatorium Pod Jodłą
  • pokój 2 osobowy od 220 zł /1540 zł tydz
  • pokój 1 osobowy od 255 zł /1785 zł tydz

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Iwonicz Zdrój prywatnie posiadające największe bogactwo – lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków.

Proponujemy Państwu tygodniowy pakiet pobytu w Sanatorium nawet z 18 zabiegami i pełnym wyżywieniem.

Podczas tygodniowego pobytu w Iwoniczu skorzystasz z zabiegów w cenie pakietu (3 zabiegi dziennie od poniedziałku do soboty, bez niedzieli i świąt), pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady), opieki lekarsko – pielęgniarskiej.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Znajdziesz tu nowoczesną bazę sanatoryjną i zabiegową, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel.

Przyjazd do Iwonicza to niepowtarzalna szansa połączenia leczenia, profilaktyki, czynnego wypoczynku z odnową biologiczną i rehabilitacją ruchową.

Iwonicz-Zdrój położony jest w południowo-wschodniej części Polski w województwie podkarpackim. Oddalony jest 80 km od Rzeszowa i 16 km od Krosna. Geograficznie Iwonicz leży w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku na wysokości 380-450 m n.p.m.

Sanatorium Iwonicz Zdrój – Nasze obiekty

Sanatorium „Pod Jodłą” – posiada 87 miejsc w 52 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych.

Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT i radio. Część pokoi posiada udogodnienia i wyposażenie typu standard plus. Sanatorium ma na miejscu stołówkę.

Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Dla gości dostępny jest płatny parking. Przy obiekcie usytuowany jest ogród romantyczny.

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV – posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon i dostep do sieci Internet Wi-Fi.

Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking. Sanatorium nr IV usytuowane jest w budynku Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego, gdzie mieści się również baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia). Obiekt posiada windy.

Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny „Excelsior” – posiada 280 miejsc w pokojach 1,2 i 3-osobowych. Na każdym piętrze znajduje się gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym.

Niższa piętra czterokondygnacyjnej części przeznaczone są na nowoczesną bazę zabiegową, wyposażoną w innowacyjne urządzenia rehabilitacyjne. Oferowane są tu zabiegi biofeedback oraz z wykorzystaniem urządzeń do magnetoterapii.


Sanatorium Iwonicz Zdrój – Rezerwacja

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034


Informacje dodatkowe:

Sanatorium Iwonicz Zdrój Prywatnie, posiadające największe bogactwo – lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków.

Zapraszamy do Iwonicza na pobyt prywatny do sanatorium

Zapraszamy do Iwonicza Zdroju, jednego z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowisk polskich, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego.

Znajdziesz tu nowoczesną bazę sanatoryjną i zabiegową, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel. Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem „Iwoniczanka”, których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

Co leczymy w Sanatorium Iwonicz Prywatnie?

Dzięki walorom klimatycznym Iwonicza-Zdroju i bogatym w składniki mineralne wodom leczniczym w „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. pacjenci mogą skorzystać z rehabilitacji w następujących kierunkach leczenia:

1. Choroby układu nerwowego (neurologia):

stany po udarach mózgu, urazach i operacjach kręgosłupa,
choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa,
dyskopatie,
stwardnienie rozsiane,
choroby obwodowego układu nerwowego.

2. Reumatologia

reumatoidalne zapalenie stawów,
zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa z ograniczeniem sprawności lokomocyjnej,
inne choroby stawów i tkanek miękkich,
choroba zwyrodnieniowa stawów,
choroby metaboliczne kości

3. Stany pourazowe, ortopedia

stany po urazach kręgosłupa i kończyn,
po wszczepieniu endoprotez,
wady wrodzone i nabyte narządu ruchu.

4. Osteoporoza
5. Choroby górnych dróg oddechowych:

przewlekłe nieżyty błony śluzowej gardła i noso-gardła (proste, zanikowe, przerostowe, alergiczne),
przewlekłe zapalenia zatok,
stany po operacjach radykalnych zatok szczękowych,
przewlekłe zapalenia krtani (proste, nieżytowe, przerostowe i zanikowe oraz dysfunkcje krtaniowe i stany po operacjach mikrochirurgicznych krtani bez odczynów obrzękowych głośni),
przewlekłe nieżytowe zapalenie tchawicy i oskrzeli bez objawów spastycznych.

6. Układ trawienia

choroby żołądka i dwunastnicy (wrzodowa, stany zapalne, zaburzenia wydzielania),
choroby dróg żółciowych (przewlekłe stany zapalne),
choroby jelit (zespół jelita drażliwego, nawykowe zaparcia).

Jak zarezerwować Sanatorium Iwonicz Prywatnie?

W celu rezerwacji pobytu w Sanatorium Iwonicz Zdrój, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-mail. Dobierzemy dla Państwa odpowiedni pokój, pakiet z zabiegami, wyżywieniem.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034