Sanatorium Iwonicz Zdrój Prywatnie

Sanatorium Iwonicz Zdrój posiadające największe bogactwo – lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków.

Proponujemy Państwu tygodniowy pakiet pobytu w Sanatorium nawet z 18 zabiegami i pełnym wyżywieniem.

Podczas tygodniowego pobytu w Iwoniczu skorzystasz z zabiegów w cenie pakietu (3 zabiegi dziennie od poniedziałku do soboty, bez niedzieli i świąt), pełnego wyżywienia (kolacje, śniadania, obiady), opieki lekarsko – pielęgniarskiej.

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Znajdziesz tu nowoczesną bazę sanatoryjną i zabiegową, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel.

Przyjazd do Iwonicza to niepowtarzalna szansa połączenia leczenia, profilaktyki, czynnego wypoczynku z odnową biologiczną i rehabilitacją ruchową.

Iwonicz-Zdrój położony jest w południowo-wschodniej części Polski w województwie podkarpackim. Oddalony jest 80 km od Rzeszowa i 16 km od Krosna. Geograficznie Iwonicz leży w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku na wysokości 380-450 m n.p.m.

Sanatorium Iwonicz Zdrój – Nasze obiekty

Sanatorium „Pod Jodłą” – posiada 87 miejsc w 52 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych.

Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT i radio. Część pokoi posiada udogodnienia i wyposażenie typu standard plus. Sanatorium ma na miejscu stołówkę.

Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Dla gości dostępny jest płatny parking. Przy obiekcie usytuowany jest ogród romantyczny.

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV – posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon i dostep do sieci Internet Wi-Fi.

Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking. Sanatorium nr IV usytuowane jest w budynku Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego, gdzie mieści się również baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia). Obiekt posiada windy.

Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny „Excelsior” – posiada 280 miejsc w pokojach 1,2 i 3-osobowych. Na każdym piętrze znajduje się gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym.

Niższa piętra czterokondygnacyjnej części przeznaczone są na nowoczesną bazę zabiegową, wyposażoną w innowacyjne urządzenia rehabilitacyjne. Oferowane są tu zabiegi biofeedback oraz z wykorzystaniem urządzeń do magnetoterapii.


Sanatorium Iwonicz Zdrój – Rezerwacja

Ile to kosztuje?

Pakiet Sanatoryjny: nocleg, wyżywienie, zabiegi, opieka pielęgniarska. Pobyty tygodniowe i 2 tygodniowe. Przyjazdy w niedzielę.

Sanatorium Pod Jodłą

Pokój 2 osobowy – 165 zł od osoby za dobę

Pokój 1 osobowy – 187 zł za dobę

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV

Pokój 2 osobowy – 170 zł od osoby za dobę

Pokój 1 osobowy – 192 zł za dobę

Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny „Excelsior”

Pokój 2 osobowy – 170 zł od osoby za dobę

Pokój 1 osobowy – 192 zł za dobę

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034


Informacje dodatkowe: