Sanatorium Konstancin – Prywatnie

Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 28 kwietnia 2024 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

Proponujemy Państwu pobyt w Sanatorium Konstancin w luksusowym Obiekcie Uzdrowiskowym, Sanatorium lub nowoczesnym Szpitalu Rehabilitacyjnym. Pakiety z zabiegami i wyżywieniem.

sanatorium eva park konstancin
Sanatorium Eva Park od 371 zł
  • 15 zabiegów, od 2599 zł za tydzień
  • 25 zabiegów, od 2699 zł za tydzień
CKR Konstancin
  • 30 zabiegów, od 2730 zł za tydzień
Sanatorium Biały Dom od 279 zł
  • 15 zabiegów, od 1950 zł za tydzień
  • 25 zabiegów, od 2150 zł za tydzień
Szpital Rehabilitacyjny od 332 zł
  • dla ozdrowieńców po COVID
  • po udarze, wylewie, operacji serca
  • parkinson, stwardnienie rozsiane

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Uzdrowisko oferuje diagnostykę, leczenie i rehabilitację chorób układu krążenia, układu nerwowego, układu oddechowego i narządu ruchu, wiele zabiegów leczniczych, m.in. kinezyterapię, magnetoterapię, kąpiele solankowe i perełkowe, krioterapię i wiele innych, a także leczenie ambulatoryjne prowadzone przez lekarzy specjalistów z wykorzystaniem badań diagnostycznych (echo serca, Holter, badania laboratoryjne).

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

W Konstancinie pod Warszawą posiadamy 3 obiekty sanatoryjne (standard sanatoryjny, luksusowy oraz specjalistyczny).

Sanatorium Konstancin – Luksusowy Obiekt Uzdrowiskowy Eva Park Life & SPA położony jest w samym sercu pełnego uroku Parku Zdrojowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej.

To, co wyróżnia obiekt, to znajdujący się tu basen solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki.

W basenie zainstalowane są dysze do hydromasażu, gejzer (w dnie) oraz masażer karku.

Oprócz zdrowotnej i upiększającej kąpieli w basenie solankowym, naszym Gościom proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi z zawartością solanki o stężeniu ok. 7% i temperaturze wody 34-36°C. W strefie basenowej znajduje się także jacuzzi słodkowodne o temperaturze wody 35-36°C oraz sauny: sucha i mokra.

Obiekt wyposażony jest w luksusowe pokoje, restaurację, lobby bar.

Pakiet z 25 lub 15 zabiegami w trakcie tygodnia będzie idealnym połączeniem relaksu w luksusowych warunkach z jednoczesną poprawą stanu zdrowia.

Nowoczesny Szpital Rehabilitacyjny w Konstancinie, bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia, oferuje Państwu rehabilitację w tej doskonale wyposażonej placówce, która kontynuuje kilkudziesięcioletnie tradycje leczenia chorób serca i schorzeń neurologicznych w Konstancinie.

Jest to obiekt bardzo specjalistyczny, przyjmowani są tu pacjenci po udarze mózgu, wylewie, operacjach, cierpiący na chorobę Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane.

Szpital jest znany i polecany przez wielu specjalistów z zakresu kardiologii i neurologii w Polsce.

Sanatorium Konstancin – Biały Dom to połączenie profesjonalnych zabiegów sanatoryjnych z pobytem sanatoryjnym. Jest to opcja dla osób chcących skorzystać z zabiegów sanatoryjnych, posiadający niższy budżet.

Posiadamy pakiety z 25 lub 15 zabiegami oraz pakiety specjalistyczne: rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu, rehabilitacja ortopedyczna, wstępna rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy, diagnostyka i profilaktyka kardiologiczna, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja kardiologiczna.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Konstancin – Dodatkowe informacje

Zobacz także:

Jeżeli szukasz sanatorium niedaleko Warszawy, idealnym rozwiązaniem będzie wybranie Sanatorium Konstancin prywatnie. Konstancin mieści się zaledwie 18 kilometrów od Warszawy, czekają tutaj na Ciebie specjaliści z zakresu neurologii, kardiologii, ortopedii.

Sanatorium Konstancin – w czym jesteśmy ekspertami?

Konstancin przyciąga pacjentów z całej Polski szukających opieki medycznej w zakresie rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej i ortopedycznej.

Uzdrowisko oferuje diagnostykę, leczenie i rehabilitację chorób układu krążenia, układu nerwowego, układu oddechowego i narządu ruchu, wiele zabiegów leczniczych, m.in. kinezyterapię, magnetoterapię, kąpiele solankowe i perełkowe, krioterapię i wiele innych, a także leczenie ambulatoryjne prowadzone przez lekarzy specjalistów z wykorzystaniem badań diagnostycznych (echo serca, Holter, badania laboratoryjne).

Sanatorium Konstancin – które miejsce wybrać prywatnie?

Posiadamy 3 obiekty w Uzdrowisku Konstancin. Jest to Szpital Rehabilitacyjny, Sanatorium Biały Dom oraz Eva Park Medical SPA.

Szpital Rehabilitacyjny w Konstancinie to wysokospecjalistyczny obiekt zajmujący się rehabilitacją neurologiczną i kardiologiczną. Przyjmujemy tutaj pacjentów po udarze mózgu, wylewie, operacjach, cierpiący na chorobę Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane.

Sanatorium Biały Dom w Konstancinie przyjmuje pacjentów pragnących skorzystać z sanatorium prywatnie w Konstancinie. Prowadzona jest tam rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu, rehabilitacja ortopedyczna, wstępna rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy, diagnostyka i profilaktyka kardiologiczna, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja kardiologiczna.

Eva Park Medical SPA w Konstancinie to luksusowy obiekt sanatoryjny położony w samym sercu pełnego uroku Parku Zdrojowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej. To, co wyróżnia obiekt, to znajdujący się tu basen solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki. W basenie zainstalowane są dysze do hydromasażu, gejzer (w dnie) oraz masażer karku.

Ile kosztuje Sanatorium w Konstancinie prywatnie?

Na koszt prywatnego pobytu w sanatorium wpływ ma termin pobytu (sezony), rodzaj pokoju, zakres świadczonych usług w pakiecie, ilość osób w pokoju. Pobyty tygodniowe w Sanatorium w Konstancinie prywatnie rozpoczynają się już od 180 zł za dobę.

Jak zarezerwować Sanatorium?

W celu rezerwacji pobytu, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie i dobiorą odpowiedni pakiet, pokój oraz zestaw zabiegów.