Sanatorium Konstancin – Prywatnie

Proponujemy Państwu pobyt w Sanatorium Konstancin w luksusowym Obiekcie Uzdrowiskowym, Sanatorium lub nowoczesnym Szpitalu Rehabilitacyjnym.

Uzdrowisko oferuje diagnostykę, leczenie i rehabilitację chorób układu krążenia, układu nerwowego, układu oddechowego i narządu ruchu, wiele zabiegów leczniczych, m.in. kinezyterapię, magnetoterapię, kąpiele solankowe i perełkowe, krioterapię i wiele innych, a także leczenie ambulatoryjne prowadzone przez lekarzy specjalistów z wykorzystaniem badań diagnostycznych (echo serca, Holter, badania laboratoryjne).

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Sanatorium Konstancin – Nasze Obiekty

Sanatorium Konstancin – Luksusowy Obiekt Uzdrowiskowy położony jest w samym sercu pełnego uroku Parku Zdrojowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej.

To, co wyróżnia obiekt, to znajdujący się tu basen solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki. W basenie zainstalowane są dysze do hydromasażu, gejzer (w dnie) oraz masażer karku.

Oprócz zdrowotnej i upiększającej kąpieli w basenie solankowym, naszym Gościom proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi z zawartością solanki o stężeniu ok. 7% i temperaturze wody 34-36°C. W strefie basenowej znajduje się także jacuzzi słodkowodne o temperaturze wody 35-36°C oraz sauny: sucha i mokra.

Obiekt wyposażony jest w luksusowe pokoje, restaurację, lobby bar.

Pakiet z 25 lub 15 zabiegami w trakcie tygodnia będzie idealnym połączeniem relaksu w luksusowych warunkach z jednoczesną poprawą stanu zdrowia.

Nowoczesny Szpital Rehabilitacyjny w Konstancinie, bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia, oferuje Państwu rehabilitację w tej doskonale wyposażonej placówce, która kontynuuje kilkudziesięcioletnie tradycje leczenia chorób serca i schorzeń neurologicznych w Konstancinie.

Jest to obiekt bardzo specjalistyczny, przyjmowani są tu pacjenci po udarze mózgu, wylewie, operacjach, cierpiący na chorobę Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane.

Sanatorium Konstancin – Obiekt Sanatoryjny to połączenie profesjonalnych zabiegów sanatoryjnych z pobytem sanatoryjnym. Jest to opcja dla osób chcących skorzystać z zabiegów sanatoryjnych, posiadający niższy budżet.

Posiadamy pakiety z 25 lub 15 zabiegami oraz pakiety specjalistyczne: rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu, rehabilitacja ortopedyczna, wstępna rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy, diagnostyka i profilaktyka kardiologiczna, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja kardiologiczna.

Szybka rezerwacja telefoniczna: tel. 793 704 034

Sanatorium Konstancin – Wybierz Ofertę

Szybka rezerwacja telefoniczna: 793-704-034

Zobacz także: