Sanatorium Ustka prywatnie, bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Pobyty pełnopłatne z zabiegami, wyżywieniem.

Jesteśmy otwarci! Rezerwujemy sanatorium prywatnie na pobyty rozpoczynające się od 7 kwietnia 2024 roku. Zadzwoń do nas już dziś: 793-704-034.

Ośrodek Radość Ustka
  • 8 zabiegów, 2 posiłki, od 1410 zł /tydz

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Ustka Prywatnie, bez skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. Proponujemy Tobie tygodniowy lub dwutygodniowy pobyt zdrowotny w Sanatorium w Ustce, z zabiegami, pełnym wyżywieniem, konsultacją lekarską.

Sanatorium Ustka Prywatnie – Jak to działa?

Prywatny pobyt w Sanatorium w Ustce to najszybszy i najwygodniejszy sposób na spędzenie pobytu zdrowotnego nad morzem. W naszych pakietach oferujemy Państwu prywatny pobyt w sanatorium z zabiegami, wyżywieniem. Wystarczy, że zarezerwujecie Państwo pobyt telefonicznie pod numerem telefonu 793-704-034 a my zajmiemy się całą resztą.

Sanatorium Ustka – Ile to kosztuje?

Cena pobytu w Sanatorium w Ustce zaczyna się od 1120 zł za tydzień. Jest to cena w pokoju 2 osobowym za osobę w najniższym sezonie. Szczegółowe informacje nt. cen znajdują się na podstronie konkretnego obiektu sanatoryjnego oraz pod wskazanym numerem telefonicznym.

Sanatorium w Ustce – które miejsce wybrać?

Posiadamy 2 obiekty w Ustce. Oba zlokalizowane są bardzo blisko morza. Jedno sanatorium zlokalizowane jest bliżej centrum, drugie charakteryzuje się bliskością natury i położeniem pośród lasu. Nasi specjaliści w zakresie prywatnych pobytów sanatoryjnych, dobiorą Państwu odpowiedni obiekt, odpowiadając na wszystkie pytania.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034