Sanatorium Augustów prywatnie – nowoczesny obiekt uzdrowiskowo – sanatoryjny przy Mazurach. Proponujemy Państwu 2 rodzaje pakietów sanatoryjnych z zabiegami: z 18, 20 lub 25 zabiegami.

Podczas tygodniowego pobytu w Augustowie skorzystasz nawet z 25 zabiegów w cenie pakietu, regionalnych śniadań i obiadokolacji, całodobowej pomocy medycznej, specjalistycznej konsultacji lekarskiej, wstępu na basen z atrakcjami wodnymi.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

POBYT OBEJMUJE

 • 6 noclegów w klimatyzowanym pokoju typu Comfort 
 • wyśmienite, regionalne śniadania i obiadokolacje serwowane
 • zabiegi (18, 20 lub 25 tygodniowo) dobrane indywidualnie z zakresu: hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, balneologii, terapii nowoczesnym laserem wysokoenergetycznym oraz magnetostymulacji, w tym indywidualne terapie lecznicze metodami np. PNF i McKenzie, a także kinesiotaping
 • specjalistyczną konsultację lekarską 
 • całodobową opiekę medyczną 

ATRAKCJE I UDOGODNIENIA 

 • basen z atrakcjami wodnymi 
 • sauna parowa i infrared 
 • indywidualna konsultacja kosmetologiczna i dietetyczna
 • bogaty program animacyjny 
 • wypożyczenie kijków nordic walking i rowerów 
 • wi-fi 
 • monitorowany parking 
 • ​​Jesteśmy otoczeni dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską.
 • ​​Nasz obiekt znajduje się nad samym jeziorem Necko, chwilę od nas znajduje się Jezioro Białe.
 • Jesteśmy w pełni dostosowani do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • ​​Posiadamy nowoczesny, przeszklony basen z niespotykanym widokiem na park zdrojowy.
 • Jesteśmy jednym z najlepszych w kraju ośrodków rehabilitacji narządów ruchu
 • ​​W strefie wellness znajdują się również sauny: parowa, infrared oraz japońska.
 • ​​Proponujemy doskonałe posiłki uwzględniające produkty regionalne

OFERTA NA ROK 2024

PAKIET LECZNICZY

PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP

PAKIET INTENSYWNY

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Zapraszamy do Sanatorium Augustów, prywatnie, bez posiadania skierowania. Szybka rezerwacja telefoniczna pobytu w Sanatorium.

Sanatorium Augustów – Sanatorium Prywatnie na Podlasiu

Zielone płuca Polski, czyste powietrze, sosnowe lasy, bliskość mazurskich jezior, profesjonalna baza lecznicza i wysoki standard sanatorium. To wszystko sprawia, że Twój pobyt w Sanatorium w Augustowie może być wyjątkowo udany. Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów z zakresu: hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, balneologii.

Co leczymy w trakcie prywatnego pobytu w Sanatorium w Augustowie

Puszcza Augustowska i otaczające Augustów wody nadają miastu specyficzny mikroklimat, który stwarza idealne warunki do leczenia:

zwalczania chorób dróg oddechowych, chorób ortopedyczno – urazowych, chorób reumatologicznych, chorób naczyń obwodowych, osteoporozy, nerwicy, podnoszenia odporności ogólnej.

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów, jako jedyny obiekt w Polsce, prowadzi Program diagnostyki i rehabilitacji choroby Raynauda w porozumieniu ze specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku został opracowany program niefarmakologicznej terapii objawu Raynauda pod kierownictwem prof. dr hab. Anna Kurliszyn – Moskal, kierownik Kliniki Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obok diagnostyki mikrokrążenia realizowane jest postępowanie terapeutyczne obejmujące trzytygodniowy cykl zabiegów rehabilitacyjnych. Zaobserwowane zostały bardzo dobre efekty polegające na zmniejszeniu nasilenia dolegliwości bólowych oraz częstości występowania napadów. Leczenie to jest wdrażane od stycznia 2017 roku w Sanatorium Uzdrowiskowym w Augustowie. Jest to jedyny w skali europejskiej, nowatorski projekt niefarmakologicznego leczenia objawu Raynauda.

Atrakcje dla Kuracjuszy wybierających Sanatorium Augustów Prywatnie

Aby urozmaicić czas po zabiegach proponujemy wiele atrakcji. Położenie Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów w pobliżu jeziora, gdzie znajduje się rozległa plaża i czyste kąpielisko, pozwala na czerpanie z dobrodziejstw natury. Udostępniamy rowery turystyczne oraz kijki do nordic walking. Dla miłośników odpoczynku przygotowaliśmy leżaki na plaży. Warto skorzystać również z innych atrakcji na terenie miasta. Do wypożyczenia dostępny jest sprzęt wodny: kajaki, skutery, łódki, motorówki i rowery wodne. Jest też coś dla najmłodszych: zjeżdżalnia wodna, boisko do siatkówki plażowej na plaży przy Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów, a w bliskiej odległości tor gokartowy, korty tenisowe, „wesołe miasteczko”, a także pierwszy w Polsce elektryczny wyciąg nart wodnych. Wszystko to urozmaici wolny czas. Ponadto Sanatorium organizuje wycieczki fakultatywne oraz wiele innych wydarzeń.

Jak zarezerwować Sanatorium Augustów prywatnie?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Dobierzemy dla Państwa odpowiedni termin, rodzaj pokoju oraz pakiet, który najbardziej spełni Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego właśnie teraz.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034