Sanatorium Augustów prywatnie z zabiegami i wyżywieniem. Szybka rezerwacja telefoniczna. Wybierz interesujące Cię Sanatorium w Augustowie.

Sanatorium Augustów Medical SPA
  • 3 zabiegi dziennie, 2 posiłki, od 325 zł za dobę

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034

Sanatorium Augustów – Sanatorium Prywatnie na Podlasiu

Zielone płuca Polski, czyste powietrze, sosnowe lasy, bliskość mazurskich jezior, profesjonalna baza lecznicza i wysoki standard sanatorium. To wszystko sprawia, że Twój pobyt w Sanatorium w Augustowie może być wyjątkowo udany. Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów z zakresu: hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, balneologii.

Co leczymy w trakcie prywatnego pobytu w Sanatorium w Augustowie

Puszcza Augustowska i otaczające Augustów wody nadają miastu specyficzny mikroklimat, który stwarza idealne warunki do leczenia:

zwalczania chorób dróg oddechowych, chorób ortopedyczno – urazowych, chorób reumatologicznych, chorób naczyń obwodowych, osteoporozy, nerwicy, podnoszenia odporności ogólnej.

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów, jako jedyny obiekt w Polsce, prowadzi Program diagnostyki i rehabilitacji choroby Raynauda w porozumieniu ze specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku został opracowany program niefarmakologicznej terapii objawu Raynauda pod kierownictwem prof. dr hab. Anna Kurliszyn – Moskal, kierownik Kliniki Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obok diagnostyki mikrokrążenia realizowane jest postępowanie terapeutyczne obejmujące trzytygodniowy cykl zabiegów rehabilitacyjnych. Zaobserwowane zostały bardzo dobre efekty polegające na zmniejszeniu nasilenia dolegliwości bólowych oraz częstości występowania napadów. Leczenie to jest wdrażane od stycznia 2017 roku w Sanatorium Uzdrowiskowym w Augustowie. Jest to jedyny w skali europejskiej, nowatorski projekt niefarmakologicznego leczenia objawu Raynauda.

Atrakcje dla Kuracjuszy wybierających Sanatorium Augustów Prywatnie

Aby urozmaicić czas po zabiegach proponujemy wiele atrakcji. Położenie Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów w pobliżu jeziora, gdzie znajduje się rozległa plaża i czyste kąpielisko, pozwala na czerpanie z dobrodziejstw natury. Udostępniamy rowery turystyczne oraz kijki do nordic walking. Dla miłośników odpoczynku przygotowaliśmy leżaki na plaży. Warto skorzystać również z innych atrakcji na terenie miasta. Do wypożyczenia dostępny jest sprzęt wodny: kajaki, skutery, łódki, motorówki i rowery wodne. Jest też coś dla najmłodszych: zjeżdżalnia wodna, boisko do siatkówki plażowej na plaży przy Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów, a w bliskiej odległości tor gokartowy, korty tenisowe, „wesołe miasteczko”, a także pierwszy w Polsce elektryczny wyciąg nart wodnych. Wszystko to urozmaici wolny czas. Ponadto Sanatorium organizuje wycieczki fakultatywne oraz wiele innych wydarzeń.

Jak zarezerwować Sanatorium Augustów prywatnie?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Dobierzemy dla Państwa odpowiedni termin, rodzaj pokoju oraz pakiet, który najbardziej spełni Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego właśnie teraz.

Szybka rezerwacja telefoniczna sanatorium prywatnie: 793-704-034