Sanatoria – Jedne z najlepszych obiektów uzdrowiskowych i sanatoryjnych w Polsce.

Sanatoria – Proszę wybrać lokalizację:

Najbardziej polecane sanatoria prywatnie

Dobry wybór sanatorium jest niewątpliwie bardzo istotną kwestią. Decydując się na pobyt zdrowotny w sanatorium, kierujemy się naszym stanem zdrowia i potrzebami zdrowotnymi, lokalizacją, standardem obiektu, opiniami innych osób. Grupa Polskie Sanatoria posiadająca w swoich obiektach ekspertów branży medycznej, z pewnością dobierze odpowiednie dla Państwa sanatorium.

Wybraliśmy dla Państwa obiekty uzdrowiskowe, które spełniają najwyższe oczekiwania Kuracjuszy. Pobyt w uzdrowisku jest odpowiedni dla osób cierpiących na choroby ortopedyczno – urazowe, choroby dolnych dróg oddechowych, choroby endokrynologiczne, choroby górnych dróg oddechowych, choroby kardiologiczne i nadciśnienie, choroby kobiece, choroby krwi i układu krwiotwórczego, choroby naczyń obwodowych, choroby nerek i dróg moczowych, choroby reumatologiczne, choroby skóry, choroby układu nerwowego, choroby układu trawienia, cukrzycę, osteoporozę, otyłość.

Obiekt w Ciechocinku to jeden z najnowocześniejszych obiektów uzdrowiskowo – sanatoryjnych w Europie. Dysponuje 440 miejscami, obsługuje pacjentów z 40 krajów świata. W obiekcie znajduje się światowej sławy Centrum Terapii Manualnej, które przyciąga pacjentów z problemami związanymi z układem ruchu. Obiekt dysponuje bogatą bazą zabiegową, która oferuje ponad 100 zabiegów.

Obiekt w Konstancinie wraz ze Szpitalem Rehabilitacyjnym w Konstancinie specjalizuje się głównie w leczeniu chorób neurologicznych. Posiada specjalistów, którzy prowadzą rehabilitację osób po udarach, wylewach, z Chorobą Parkinsona, Stwardnieniem Rozsianym. Obiekt w swoim składzie posiada Szpital Uzdrowiskowy oraz luksusowy obiekt Medical SPA dla osób, które chcą nabrać nowych sił do działania.

Obiekt w Nałęczowie do dyspozycji gości proponuje aż siedemset miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie. Od 2005 r. działa również SPA Nałęczów, którego usługi uzupełniają podstawową działalność. Do dyspozycji gości jest również Kompleks Wodny Atrium, strefa SPA oraz salon kosmetyczny i fryzjerski.

Obiekt w Kołobrzegu to coś więcej niż sanatorium. wyróżnia się bardzo wysokim standardem. Bliskość Bałtyku, świeże morskie powietrze, wycieczki rowerowe wzdłuż sąsiadującego Ekoparku, relaks w Galerii SPA, szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, aktywny wypoczynek w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Oferuje ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

Facebook Polskie Sanatoria